Daniel Veinbergs

Europohmell

Episood 104: europohmell Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/yaijeq/104.mp3 Kirjeldus: Räägime just toimunud Eurovisioonist. Leiame seose Eurovisiooni ja maailma probleemide vahel. Jänkud on uuendanud oma suhtestaatust. Rogeril on jube pohmell.

Read More

Episood 103: kuulajate kõned

Episood 103: kuulajate kõned Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/5sbd7w/ep103.mp3 Kirjeldus: Viimasel ajal on podcastis palju külalisi olnud. Seekord olete külalised Teie, kallid kuulajad. Proovisime abistada kuival piinlevat jänkut ja Dan sai korraliku peapesu.

Read More

meedik veinbergs

Episood 74: meedik veinbergs Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/cggxa8/MEEDIK_VEINBERGS_P_ikesej_nkud_7488qfc.mp3 Kirjeldus: Rogerit tabab uue hitt-saate idee.

Read More

Perekond Orjad

Episood 60: perekond Orjad Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/h66nek/episood_59_orjad7n23m.mp3 Kirjeldus: Jänkud närisid läbi erinevate (lapse)kasvatusmeetodite tulemustest.

Read More

Episood 57: hot lips

Episood 57: hot lips Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/79patk/episood_58_hot_lips_b9u9r.mp3 Kirjeldus: Dan ja Roger räägivad seksleludest, fistimisest ja epilepsiast.

Read More

Episood 56: kõvad vennad

Episood 56: kõvad vennad Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/dsm5ew/K_vad_Vennad_P_ikesej_nkud_56_a7apc.mp3 Kirjeldus: Daniel kannab kiivrit, sest tal on ohtlikud mõtted. Juttu tuleb autokinodest ja -kontsertidest, stand-upist. Musid püksi! Nautige suve ja päevitage!

Read More

Episood 55: suvetuur

Episood 55: suvetuur Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/qchk89/Episood_55_Suvetuur_698bo.mp3 Kirjeldus: Kätte on jõudmas suvetuuriga täispressitud juuli ja jänkud on valmis hüppama päikese kätte. Dän meenutab roastbättelit Sandri vastu.

Read More

Episood 54: stuudios Claus Mootse

Episood 54: stuudios Claus Mootse Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/m2f5q2/Ep_54_Claus_71i7s.mp3 Kirjeldus: Vestlus meie vanaemade meenutustest küüditamistest arenes välja Danieli “Rannamaja” castingu meenutuseks.

Read More

Episood 53: Rauno Kuusik

Episood 53: Rauno Kuusik Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/jc9t7e/ep_53_rauno_99xcs.mp3 Kirjeldus: Rauno Kuusik tuleb jagab oma teadmisi Rogeri ja Danieliga. Ühtlasi hoiab Rauno joomistempot kõrgel.

Read More

Episood 52: stuudios Mattias Naan

Episood 52: stuudios Mattias Naan Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/5rc7xo/Episood_52_Mattias_Naan_9wlmu.mp3 Kirjeldus: Kolmetunnises vestluses selgus kuhu kass on maetud, kui suur on Mattiase võlakoorem ning mis on ja ei ole tegelikult okei.

Read More