e-sport

Teine Tase 315 × Kas Eesti e-spordil on ilmtingimata vaja alaliitu?

Teine Tase 315 × Kas Eesti e-spordil on ilmtingimata vaja alaliitu? Kuula: http://www.podtrac.com/pts/redirect.mp3/feeds.soundcloud.com/stream/1034473498-level1ee-teine-tase-315.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Ragnari, Steni ja Allaniga liitub sel korral Andri, kes räägib pikemalt, mis praegu Eesti e-spordimaastikul toimub. Kas kohalike küberatleetide arengu jaoks on alaliidu eksistents vajalik või saab asju ajada ka teistmoodi? Lisaks tehakse selgeks, miks Resident Evil Village’it oodata…

Read More

Milline oli Eesti e-sport karmidel üheksakümnendatel?

Milline oli Eesti e-sport karmidel üheksakümnendatel? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/manguminutid/manguminutid2020052001.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Milline oli Eesti e-sport karmidel üheksakümnendatel? Mänguminutite podcastis on külas kirjanik ja kultuuritegelane Siim Nurklik, kellega räägime esimestest interneti kohvikutest, e-sporditurniiridest Lauluväljakul, kui lihtne oli oma käekellast ilma jääda ning sellest, kuidas oli olla Eesti esimene Starcrafti meister.

Read More

Millised on parimad videomängud koroonakriisi mööda saatmiseks?

Millised on parimad videomängud koroonakriisi mööda saatmiseks? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/manguminutid/manguminutid2020041001.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kuidas on ülemaailmne eriolukord muutunud suhtumist videomängudesse? Kas e-sport võib olla tavaspordi pääsetee? Millised on need videomängud, mida kodus olles mängida võiks ning millistest pigem suure ringiga eemale hoida? Neile ja teistele küsimustele otsivad vastuseid saatejuhid Andri Allas ning Ago Ahas.

Read More