Kelle öelda on Sinu edu?

EKSTRA! “Kelle öelda on Sinu edu?”

Kuula:

Kirjeldus:
Kes siis ikkagi saab öelda, kas Sina oled edukas või ei? Kogusin tänasesse saatesse kokku ühe hulga küsimusi, mis minuni oma tee on leidnud. Ennekõike ettevõtluse ja sellealaste väljakutsete valguses, aga mõtisklen ka turundustrendidest – minna nendega kaasa või mitte, kuidas leida endas julgus hakata pihta oma asjaga, kuidas konkurentsi vihast on saanud armastus ja kas suur hinnatõus tähendab automaatselt ettevõtte lõppu? Loodan, et mu mõtted süstivad Sinusse julgust võtta vastu otsuseid, mida pikalt edasi oled lükanud või tekitavad Sinus äratundmisrõõmu.
Head kuulamist!
Saates kõnealune loovagentuur BWS Studio:
balticweb.ee
instagram.com/bws.studio/
podcastmull.ee

Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko

#210 Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on kümnest tunni ajasest podcastist koosnev webinari sari “Rahast lage”, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Käesolev episood on webinari sarja “Rahast lage” kaheksas osa, mille külaliseks on Roland Tokko.

Roland Tokko on Edu Akadeemia asutaja, kes on Eestis korraldanud märkmisväärseid suurüritusi, kuhu on kaasatud olnud lisaks Eesti tipptegijatele ka välismaiseid esinejaid. Ta on andnud välja muusikaplaadi, kirjutanud 2 raamatut “12 asja, mida koolis ei õpetata” ja “Minu elu kutse”. Korraldanud mitmeid suurüritusi, purustades erinevaid Eesti rekordeid, kogenud sellel teekonnal ka läbipõlemist ja totaalselt rahalist hävingut ning tänaseks ehitanud üles oma akadeemia, mis toetab tema elu ja tegemisi.

Webinaril räägime Rolandiga ürituste korraldamisest, esinemisest, inimestega suhete loomisest ja selle kõige mõjust rahale, raha mõtteviisist, raskete olukordadega toime tulemisest ja ka sellest, kuidas ürituste korraldamisega elatist teenida ja midagi suurt korda saata.

Head mõtted Rolandilt:

“Alati on lihtne leida keegi teine, kes meie hädades süüdi on.”

“Elus tuleb võtta 100% vastutus selle ees, et olen tänases seisus just tänu iseenda tegevustele. Samuti sellest välja tulemine on minu teha.”

“Minul oli 12 erinevat elu valdkonda, millega ma ei olnud rahul, aga tänaseks on asjad vastupidised.”

“Tervis on väga oluline, ma ei ole viimased 8 aastat kordagi haige olnud.”

“Festivali korraldamisest tekkinud -25 000€ kahju sundis mind rohkem teenima.”

“Suhetekapital on üks olulisemaid kapitale mida omada. See ei juhtu üleöö, See on pikaajaline töö ja seda ei saavuta Eestis. Sa pead minema sinna, kus see on.”

“Hakkasin märkama, et kui enda sisetunnet kuulasin, siis hakkasin saama ka järjest paremaid tulemusi.”

“Vahel on tarvis teha ka midagi lihtsalt sellepärast, et tekitada endale see kiire raha.”

“Raha on minu jaoks kui energiavahetus.”

“Natukene tuleks eristada ka seda, et mis on see, mida sa teed tööna versus see, mida sa teed investeeringuna. Investeering ei pea olema asi, mida sa täiega naudid või sul alati silma särama paneb. See võib täiesti vabalt olla valdkond, mis loob sulle selle vabaduse tegeleda sellega, mis sulle meeldib.”

“Küsimus ei ole mitte selles, kuidas teenida miljon eurot, vaid kuidas teenida miljonit inimest.”

“Väga tihti on nii, et asi, mida me väga teha tahaks, jääb meie hirmude taha kinni.”

“Kui sa oled kellegi peale imetlusega kade, siis see võib olla üks selline asi, mida sa peaksid tegema.”

“Kui miski kõnetab sinu hinge, kus sul sees on mingisugune äratundmine, siis kuula seda.”

“Need esinemised, mille eest mulle makstakse rohkem kui muidu, sinna ma panustan ka rohkem, sest ma tunnen, et ma olen väärtustatud.”

“Need asjad, mis õnnestuvad sul üli lihtsalt ja loomulikult, siis nende eest peaksid sa just kõige rohkem küsima, sest teistel ei tule need asjad sama hästi välja. Meie enda poolt loodud illusioon on see, et see, mis tuleb mul ülihästi välja, tuleb ka kõigil teistel, aga ei tule!”

“Soovitan luua inimestega pikaajalisi suhteid.”

“Loo ettevõtteid, mis loovad varasid ehk kuidas teha nii, et üks kord tehtud asi toob mulle tulu pikema aja vältel.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Webinari sari “Kontaktis endaga” – Merilin Taimre

#174 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Merilin Taimre by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

MERILIN TAIMRE ON TUNTUD TERVISLIKU ELUSTIILI BLOGIJA, ETTEVÕTLIK, KAUNIS JA NOOR NAINE.

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik toitumine. Praeguseks on ta kirjutanud viis retseptiraamatut. Tema tegemisi jälgib eri sotsiaalmeedia platvormidel ligikaudu 100 000 inimest, umbes sama palju, aga tõenäoliselt rohkemgi, külastab igal kuul ka tema blogi. Tema järjepidevus, kindlameelsus ja iseendaks jäämine, enda pidev avastamine on see, mis mind tema juures paelub.

Webinaril räägime Meriliniga naise naturaalsest menstruatsiooni tsüklist ja selle tundmisest, intuitiivsest toitumisest, katalüsaatorid vs juurpõhjused, emotsioonidega kooskõlas olemisest ja enda kehtestamisest.

Head mõtted Merilinilt:
“Iseendaga kontaktis olemise esimene märk ongi see, et sa oled kohal, siin ja praegu ning kuulad enda sisehäält.”

“Reisimine on minu jaoks ideaalne viis olemaks iseendaga paremas kontaktis ja kohal.”

“Elus juhtub kõik just siis, kui ta Peab juhtuma.”

“Kui unistus ei ole tule kohe kergelt, tuleb ta hiljem veel kergemalt. Ma püüan Teha asju alati niimoodi, et ma ei pingutaks ülemäära palju.”

“Kui mul oli akne, siis tuleb tunnistada, et minu enesekindlus kadus sajaga. Probleem ei olnud tegelikult aknes, vaid selles, et minu hormoonid olid paigast ära.”

“Liigne ausus on teiste jaoks laastav ja raskesti vastuvõetav, aga ma ei saa teistmoodi. Ma ei suuda endale, ega teistele hea näo tegemiseks valetada.”

“Õiged sõbrad ja inimesed, kes sinu ausust hukka ei mõista, neid tuleb hoida.”

“Miks ei võiks inimesed omavahel rääkida avameelselt ja ausalt. Miks me peame mingeid sotsiaalseid maske kandma?”

“Ma hoidun dopamiini laksudest, ma ei vaata televiisorit, ma ei tšilli instas, ma ei vaata pornot, ma ei masturbeeri, ega tarbi muud ebavajalikku sisu. See Annab võimaluse nautida ja hinnata lihtsalt asju.”

“Pole vist dieeti, mida ma ei oleks proovinud.”

“Meie kehas on väga palju toksiine.”

“Veepaastumine aitas mul üle saada söömis sõltuvusest.”

“Meie keha ütleb meile, mida ta tahab süüa. Tuleb osata lihtsalt kuulata.”

“Kontaktis endaga on pidev töö, mitte staatiline asi, mida saavutada.”

“Edu ei võrdu karjääriga. Edu peitub õnnelikuna olemises. Õnn on edu võti ja kirg on Õnne võti.”

“Kui miski on meile ettenähtud, tuleb ta kerguse, hiilguse ja rõõmuga. Mitte miski ei tohiks elus olla otseselt raske.”

“Suhted on peegel meist endist.”

“Probleem, mille pärast sa kellegagi tülitsed ei ole tegelikult mitte kunagi see Päris probleem, vaid see on katalüsaator, mis toob selle tegeliku probleemi sinus esile. Küsimus on kas sa nüüd näed seda probleemi või mitte ja kas sul on julgust sellega ka tegeleda.”

“Kui sa näitad inimestele, kuidas sa hindad ja väärtustad iseennast ja enda aega, siis inimestel pole muud varianti kui väärtustada sind vastu. See, kuidas inimesed sinuga käituvad, on otsene peegeldus sellest, kuidas sa käitud iseendaga.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Kuidas aitab sport töös ja investeerimises edu saavutada? – Roman Fosti

Kuidas aitab sport töös ja investeerimises edu saavutada? – Roman Fosti

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas aitab sport töös ja investeerimises edu saavutada? – Roman Fosti by Investeerimisklubi

UpSteami juht Martin Kristerson teab, kuidas panna püsti edukas idufirma

“Edu Valem” #13 | UpSteami juht Martin Kristerson teab, kuidas panna püsti edukas idufirma by Edu Valem

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingusaade “Edu Valem” naaseb oma 13. osaga pooleldi harjumuspärasesse rütmi. Vaid pooleldi seetõttu, et meil on saates taas üks suurepärane külaline, kuid lindistus toimus distantsilt. Külaliseks on sel korral Eesti ühe räägituma idufirma UpSteami tegevjuht Martin Kristerson.

Kristersoniga rääkisime, kuidas ta ladus endale põhja Ameerikas raamatute müümisega, kust tuli idee sukelduda uuenduslikke lahendusi kasutades autopesumaailma, kui lihtne või raske on ühe eduka idufirma käimalükkamine, kuidas panna investoreid oma ettevõttest huvituma ja kui palju võiks või peaks raha tõstes osalust loovutama.

Ühtlasi saame teada, kuidas kassivideote vaatamisest loobumine võiks Eesti ühiskonda edasi aidata, miks tuleks juba niikuinii tulemas olev “ei” võimalikult kiirelt kätte saada, et siis püstipäi edasi liikuda, milline võiks olla UpSteami tulevik ja palju-palju muud huvitavat.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Aljona Gorbatškova

Aljona Gorbatškova

Kuula:

Kirjeldus:
Kirjeldan seda episoodi tugevate märksõnadega : • Positiivne ellusuhtumine • Tugevus • Eesmärgid • Unistused • Pere • Armastus • Toetavad positiivsed inimesed • Tassikoogid • Placent Activ • Eeskujud • Tehas itaalias • Edu • Karantiiniperiood •

#12 LOENG. Edu võti.

#12 LOENG. Edu võti.

Kuula:

Kirjeldus:
Avaldan sulle edu võrrandi, mis tagab sulle edu igal ajal ja igas ettevõtmises. Head kuulamist ja katsetamist.

Allar Levandi – spordisangarist ettevõtja, kes liigub probleemide vahel nagu jõgi

“Edu Valem” #9 | Allar Levandi – spordisangarist ettevõtja, kes liigub probleemide vahel nagu jõgi

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingusaade “Edu Valem” jätkab jaanuaris Eesti spordisangarite lainel, kui sel korral käis Manta Maja stuudios külas Calgary olümpiapronks Allar Levandi. Endine kahevõistleja pole aga ainult armastatud sportlane, vaid ka pikki aastaid tegelenud ettevõtluses ning on spordiennustusportaali Paf Eesti osa tegevjuht.

Saatest tuli ühe olulise asjana välja huvitav kontrast kahe meie olümpiasangari Gerd Kanteri ja Allar Levandi vahel, kui mehed jõudsid tippspordis eduni mõnevõrra erinevat teed pidi. Samas, teatavad muutujad olid mõlema mehe edu valemis siiski samad.

Elurõõmsa ja positiivse Levandiga rääkisime pikalt ka ettevõtlusest, start up-valdkonnast ja inimeste juhtimisest. Ühtlasi saime teada, mis järelmid on Levandi jaoks olnud umbes aasta aega kestnud meediapaastul ning kas ta soovitaks sarnast asja ette võtta ka meie kuulajatel.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Bill Valdre – “Õnne ja edu soosib kiirus”. Elust ja kinnisvarast

Ajuvabadus Podcast #6 │ Bill Valdre – “Õnne ja edu soosib kiirus”. Elust ja kinnisvarast.

Saates on külas kinnisvarabüroo Kurg & Korsten juht Bill Valdre. Billi jagab meile oma kuldaväärt informatsiooni ja kogemust kinnisvaraärist. Samuti arutame spirituaalsusest ning edukuse mindset’ist. Põnevat kuulamist!

Võtame paljaks koos Palja Porgandiga!

#46 Ausad Mehed – Võtame paljaks koos Palja Porgandiga! by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere Ausad kuulajad,

Sellel korral oleme maha istunud Palja Porgandi aka Merilin Taimrega, kes juhib edukalt enda firmat ja brändi Paljas Porgand. Merilin teeb aktiivselt trenni, toitub tervislikult. Ta on kirjutanud tänaseks 4 retseptiraamatut. Tema tegemisi jälgib erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ligikaudu 100 000 inimest ja tema blogi külastab iga kuu ilmselt sama palju inimesi, kui mitte rohkemgi. Lisaks kõigele muule meeldib talle meeletult reisida, ennast harida ja arendada. Saates võtame ette teemad nagu sotsiaalmeedia, enesearmastus, vihkamine, edu, tegutsemine, hommikurutiinid, eneseareng, vaimsus jne.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Mõtted Merilinilt:

– Ausus on haavatavus. Julgus olla sina, olenemata mida teised sinust arvavad. Inimesed ei taha enda vastu ausad olla. Kõgile meeldib öelda ”mul ei ole aega”, ”mul ei ole raha” aga kõigeks on aega ja kõigeks on raha. Me lihtsalt vaatame kõike läbi liiga kitsa prisma.
– Me sünnime täiesti ausatena, ega oska valetada. Me õpime valetamist ühiskonnalt ja vanematelt.
– Mind on tagant alati kannustatud olemaks võimalikult asjalik ja perfektne, kogemaks armastust läbi enda võimekuse. Ehk mida rohkem rügan, seda rohkem olen väärt armastust.
– Ohtlikult elavad need noored, kes elavad pidevalt perfektsionismi äärel.
– Toit võiks olla meie ravim, mitte meie mürk.
– Ma võtan kõik väljakutsed ja võimalused vastu.
– Usun, et kõikide inimeste eluraskused on selleks, et me oleksime võimelised teisi sellel teekonnal enda kogemuste ja teadmistega aitama.
– Mida vähem sa tead, seda lihtsam on elu.
– Ma õppisin kõigest lahti laskma, mul on nüüd nii savi. Ma ei tunne, et ma peaksin ära ostma inimesi enda välimusega.
– Oluline on meeles pidada, miks sa midagi teed.
– Meil kõigil ongi omad rollid sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeedia ei ole päris elu. Igakord kui sa näed sotsiaalmeedias kellegi pilti ja tekib negatiivne tunne, emotsioon, siis pane unfollow. Sest järelikult jäljendab ta kedagi, kes ta tegelikult ei ole.
– Need inimesed, kes on suure mölaga, eriti internetiavarustes, need ongi lambad. Ja lambad määgivad koguaeg.
– Inimene tahab olla mugav ja uskuda sellesse, millesse ta on eluaeg uskunud.
– Tuleks anda endale võimalus laskuda naiselikku energiasse ning lasta mehel sinu eest hoolitseda.
– Inimene kellega sa suhtesse lähed, valid ta endale peegliks. Peegel sinu olemusse ja sisemusse.
– Pole olemas tülisid, vaid olukorrad ja võimalused õppimiseks. Oluline pole mitte olukord, vaid see, millest see alguse saab ja mis muster selles nii-nimetatud tülis esineb.
– Kui sa teed midagi kirega, siis läbipõlemise hetk ei niida sind, vaid pigem kaob motivatsioon. Oluline on tunda läbipõlemis moment ära ja lubada endale puhata.
– Protsess on see, mille nimel sa midagi teed ja mida nautida tuleb. Eesmärk ise on kihvt, aga protsessi nautimine on lahe ja loominguline.
– Suures pildis ei ole elul mõtet! Enda sees on aga oluline olla õnnelik. Kindlasti ei ole elu mõte saada kuulsaks, teatud arv lapsi, teatud suuruses maja, teatud hinnaga auto ja teatud koguses raha.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi ka meie külalist:
www.paljasporgand.ee
www.instagram.com/paljasporgand

Head kuulamist!