Roland Tokko – Kuidas võimatu võib saada võimalikuks

#38 – Roland Tokko – Kuidas võimatu võib saada võimalikuks

Kuula:

Kirjeldus:
Raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” autor. Koolitaja, ettevõtja ja EduAkadeemia asutaja. Ta on laulja /laulukirjutaja ja suure missiooniga ettevõtja. Rolandi missiooniks on inspireerida inimesi leidma üles oma tõelised anded ja neid rakendama oma tegeliku potentsiaali vääriliselt.
Roland kutsub üles kõiki elama just sellist elu, mis sind kõige õnnelikumaks teeb.
Kuuldavasti on Roland ja tema kitarr lahutamatud sõbrad.

12 asja mida sa koolis ei õppinud, kuid peaksid ilmtingimata teadma

49. saade: 12 asja mida sa koolis ei õppinud, kuid peaksid ilmtingimata teadma by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 49. saate külaliseks on EduAkadeemia asutaja ja värske raamatu “12 asja mida sa koolis ei õppinud” autor Roland Tokko.

Tokko raamat “12 asja mida sa koolis ei õppinud” esimene trükk ilmus möödunud aastal trükiarvuga 2000 eksemplari, kuid on juba ammu läbi müüdud. Teine trükk on kohe ilmavalgust nägemas, kuid sellestki trükist on veidi üle 1/4 juba ette ära ostetud.

Investeerimisklubi auliige, koolitaja, ettevõtja ja EduAkadeemia asutaja Roland Tokko on teinud ka investeerimisfestivalil võimsa etteaste. Seks puhuks valmis tal suisa samanimeline laul, mille esmaesitlus toimus just sellel festivalil. Lisaks rääkis Roland läbi oma kogemuse, mida tähendab tema jaoks TÕELINE VABADUS.

Tõeline Vabadus – Roland Tokko

Tõeline Vabadus – Roland Tokko

Kuula:

Kirjeldus:
Investeerimisklubi Auliige, koolitaja, ettevõtja ja EduAkadeemia asutaja Roland Tokko tegi InvesteerimisFestivalil võimsa etteaste. Just suveks valminud esinemisega samanimeline laul oli festivalil esmaesitluses. Roland rääkis läbi oma kogemuse, mida tähendab tema jaoks TÕELINE VABADUS.