Millise karistuse saab Kalju?

107. saade: Millise karistuse saab Kalju? by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood ei saa endiselt mööda vaadata viimastel nädalatel Eesti jalgpalli raputanud ahistamisskandaalidest.

Fredo Getulio Aurelio sai reedel Eesti Jalgpalli Liidult kätte oma karistuse. Mida otsustab distsiplinaarkomisjon aga Nõmme Kalju osas – kas ja milline karistus määratakse? Lisaks kerkis möödunud nädalal esile Marek Naarise juhtum, millest samuti räägime.

Saate lõviosa moodustab aga nädalavahetuse Premium liiga mänguvoor. Levadia sai lumises lahingus jagu Legionist, Paide pääses Viljandis õige napilt, Kuressaare mängis Tammeka vastu taas edu maha ning Vaprus leidis juba punkti – analüüsime kõikjal nähtut.

Saate teises pooles lahkame Eesti koondise teemasid – põnevaid nüansse on nii isikkoosseisus, ettevalmistuses, toimumiskohtades kui ka vastaste juures. Mitu punkti ja debütanti nädala lõpuks saame?

Seekordse episoodi lõpetame arvamustega Meistrite liiga veerandfinaalide loosi osas – kellel vedas ja kus on oodata kõige ägedamaid duelle? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Aivar Pohlak jalgpallist

Aivar Pohlak jalgpallist – LHV Podcast 17 2018

Kuula:

Kirjeldus:
LHV podcasti stuudios on külas Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak. LHV ettevõtete panganduse juht Indrek Nuume räägib temaga jalgpallist, käimasolevast MM-ist, rahast ja juhtimisest. Kuula järeldusi MM-i alagrupiturniiri kohta, miks on suured tunded tähtsad ja miks tuleb juhtides tugineda väärtustele.

LHV Pank on Eesti Jalgpalli Liidu peatoetaja
Vaata lähemalt: www.jalgpall.ee

Isikuandmete kaitse – Kaido Künnapas & Kärt Salumaa

Turundusraadio 184: Isikuandmete kaitse

Kuula:

Kirjeldus:
Vandeadvokaat Kaido Künnapas ja Justiitsministeeriumist Kärt Salumaa selgitavad uut isikuandmete kaitse seadust, Mihkel Uiboleht Eesti Jalgpalli Liidust tutvustab EV100 turundusideed: Eesti-Soome 100+jalgpalli maavõistlus.