Eesti mängude kuu: Death & Taxes ja HOMM VII

28. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu: Death & Taxes ja HOMM VII

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti mängude kuu raames on külas on Ott Madis Ozolit, kes on Death & Taxes ja HOMM VII üks arendajaid ning kes paljastab, mis on uus mäng, mille kallal Placeholder Gameworks töötab. Uudistes räägime sellest, et Nintendo Switch Pro tuleb suure tõenäosusega ja Valve teeb oma Switchi? Uncharted 4 tuleb suure tõenäosusega arvutile ja BlizCon jääb ära. Eesti võtab vastu seaduse, mis lubab katkiste mängude eest raha tagasi küsida Mängime edasi Resident Evil Village’it ja Martin on tagasi Into The Breachis. Soovituseks on uusversioon Steamis, mis ei maksa midagi.

Eesti mängude kuu – Disco Elysium

21. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu – Disco Elysium

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on käsil Eesti mängude kuu ja külas on Kaspar Tamsalu (Disco Elysium). Uudistes räägime sellest, et Nintendo teeb vanasid trikke ja GTA V tuleb uutele konsoolidele sügisel. Timesplitters tuleb lõpuks tagasi ja palju veel. Mängime edasi Resident Evil Village’t ja Martin sai Oddworld: Soulstormi läbi. Soovituseks on Epicus NBA 2k21, mis on tasuta. Nintendo paneb “uue” Zelda kõige olulisema uuenduse eraldi müüdava Amiiboluku taha.

Eesti mängude kuu – Blastronaut

14. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu – Blastronaut by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti mängude kuu jätkub ja täna on külas Jaanus Jaggo, kes räägib enda mängust Blastronaut, teekonnast varasemate mängudega ja Tartus õpetatavast mänguharidusest.  Kõik huvilised saavad Blastronauti proovida siit: , või lisada Wishlisti ja alla laadida demo siit: Uudistes räägime Sony lubadusest tuua meieni 25 uut eksklusiivi ja lekkinud PSVRi detailidest. See võimaldab Reinul VR-nurgas rääkida veel kahest uuest VR-peaseadmest ning miks need on olulised. Rainer on üllatunud, et Judgementi järje ja Yakuza-uudised talle nii korda lähevad, veidi pahane CDPRi peale modijate töö kasutamise eest, ning arutatakse kas see on hea, et Ubisoft lubab keskenduda tulevikus tasuta mängudele.  Rainer on mänginud uut Eesti mängu Headbängers In Holiday hell ja värsket Resident Evil: Villaget, Rein aga taaskord on ellujäämissimulaatoris, sedapuhku Among Trees’is.  Soovituseks Steami Team 17 allahindlus.  Lingilist:

Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu – Hiis

7. mai Puhata ja mängida: Eesti mängude kuu – Hiis

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil Eesti mängude kuu raames teemaks Hiis ja seda aitab lahti seletada Bottled Fantasy Games programmeerija ja tegevjuht Remo Torn. Uudistes räägime sellest, et Nintendol läheb ka hästi ja Sony lööb käed Discordiga ning mitu uudist tuli Epicu ja Apple’i suurest kohtulahingust. Rainer on mänginud Destroy All Humansit ja Apex Legendsi uut hooaega, Rein on endiselt Binding of Isaacu lainel ja Martin Oddworldis. Soovituseks on Delvolveri Hiisi lingid: Lingilist: