Eesti Naine

Kuidas reguleerida ja juhtida emotsioone?

KUULA SAADET | Kuidas reguleerida ja juhtida emotsioone? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1048580464-vaimnetervis-kuula-saadet-kuidas-reguleerida-ja-juhtida-emotsioone.mp3 Kirjeldus: Järjekordses ajakirja Eesti Naine podcast’is „Vaimse tervise heaks“ räägivad psühholoog Rita Rätsepp ning coach ja koolitaja Jaana Liigand-Juhkam emotsioonidest ja nende reguleerimisest.

Read More

Ema – kust tulevad sõnad?

Ema – kust tulevad sõnad? by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1045124302-kristiinaheinmets-ema-kust-tulevad-sonad.mp3 Kirjeldus: Eesti Naise emadepäeva erisaates arutavad naistele suunatud ajakirjade peatoimetajad Heidit Kaio Eesti Naine, Mari-Liis Helvik Anne&Stiil, Siiri Kirikal Oma maitse ja Kerttu Jänese Pere ja Kodu, selle tähtpäeva olulisuse üle. “Kui naistena oleme ühiskonnas aktsepteeritud kõikides erinevates rollides, siis emaks saadeks peame…

Read More

Iga kriis on meile vajalik kasvamise ja arengu käivitaja

Iga kriis on meile vajalik kasvamise ja arengu käivitaja Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1044311137-vaimnetervis-iga-kriis-on-meile-vajalik-kasvamise-ja-arengu-kaivitaja.mp3 Kirjeldus: Ajakiri “Eesti Naine” podcastis “Vaimse tervise heaks” räägivad psühholoog Rita Rätsepp ja hingehoidja ning kriisi- ja leinanõustaja Naatan Haamer kriisist. Saame teada mis on kriis ja milliseid erinevaid kriise inimene elu jooksul kogeb ja kas kriis on kaos või kriis on areng?

Read More

Laine Mägi: Unistada suurelt pole kunagi hilja!

Laine Mägi: Unistada suurelt pole kunagi hilja! by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1025905894-kristiinaheinmets-laine-magi-unistada-suurelt-pole-kunagi-hilja.mp3 Kirjeldus: Laine Mägi läbimavaid sõnu saates on armastus ja kauneid emotsioone täis nakkav naer. Laine oli oma isa tütreke, keda hellitavalt isa kutsus Laiukeseks. Armastus tantsu vatsu viis ta Tallinnasse balletikooli ja sealt saadud säde on siiani Laine silmades. Need sajad…

Read More

See kuidas sa hingad, on see, kuidas sa elad!

See kuidas sa hingad, on see, kuidas sa elad! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1025750842-vaimnetervis-see-kuidas-sa-hingad-on-see-kuidas-sa-elad.mp3 Kirjeldus: Ajakiri “Eesti Naine” podcastis “Vaimse tervise heaks” räägivad psühholoog Rita Rätsepp ja hingamisterapeut Heiki Tomson meie jaoks eluliselt kõige vajalikumast ja tähtsamast funktsioonist ehk hingamisest.

Read More

Ekraaniajastu mõjud. Kuidas nutimaailm mõjutab meie vaimset tervist?

Ekraaniajastu mõjud. Kuidas nutimaailm mõjutab meie vaimset tervist? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1007151307-vaimnetervis-ekraaniajastu-mojud-kuidas-nutimaailm-mojutab-meie-vaimset-tervist.mp3 Kirjeldus: Järjekordses ajakirja Eesti Naine podcast’is „Vaimse tervise heaks“ räägivad psühholoog Rita Rätsepp ja geštaltpsühhoterapeut ja raamatu „Digilõks“ autor Kaire Talviste ekraaniajastu plussidest ja miinustest. Millised on liigse nutilembuse ohud meie füüsilisele ja vaimsele tervisele?

Read More

Naiseks olemine on 200% võit meie kasuks Eestis. Ma olen oma elu parimas vormis!

Naiseks olemine on 200% võit meie kasuks Eestis. Ma olen oma elu parimas vormis! by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1000855540-kristiinaheinmets-naiseks-olemine-on-200-voit-meie-kasuks-eestis-ma-olen-oma-elu-parimas-vormis.mp3 Kirjeldus: Ajakirja Eesti Naine taskuhäälingu naistepäeva erisaates arutavad Reet Roos, Heidit Kaio ja Kristiina Heinmets naiseks olemise retseptist Eesti ühiskonnas. Eestlaseks sündimine on kui snaiprilask jackpoti pihta ning naiseks olemine siinses ühiskonnas on 200%…

Read More

Kristiina Heinmets: „Iga naine on lugu. Täpselt selline, nagu ta enda elust on kirjutanud“

KUULA | Kristiina Heinmets: „Iga naine on lugu. Täpselt selline, nagu ta enda elust on kirjutanud“ Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/916559158-kristiinaheinmets-kuula-kristiina-heinmets-iga-naine-lugu-tapselt-selline-nagu-ta-enda-elust-on-kirjutanud.mp3 Kirjeldus: Kristiina lugu on sellest, kuidas põled läbi naise ja emana. See pole kellegi süü, aga ajapikku kaotad iseenda. Teadmise sellest, kes sa oled ja mida tahad.

Read More

Kas naiseks olemine on probleem?

Kas naiseks olemine on probleem? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/589849704-vaimnetervis-kas-naiseks-olemine-on-probleem.mp3 Kirjeldus: Kas naistel on õigustest puudu või on neil alati õigus? Kas naiste õigustest vaatab üle vastassugupool või hoopis naised ise? Naiseks olemise üle arutavad ajakirja Eesti Naine ajakirjanikud Eva Luigas ja Heidit Kaio ning külalisena Krista Taim Eesti Raadiost.

Read More

Kas on võimalik emana õnnestuda?

Kas on võimalik emana õnnestuda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/572083683-vaimnetervis-kas-on-voimalik-emana-onnestuda.mp3 Kirjeldus: Meelierutaval teemal vestlevad mitmekordsed emad Eesti Naise toimetusest: peatoimetaja Heidit kaio ja aiatoimetaja Eva Luigas ning Krista Taim külalisena Eesti Raadiost.

Read More