Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios vaid Heidi Ruul ja Dagmar Lamp, mis tähendab, et nad saavad rääkida kõikidest neist asjadest, mis Kristina Herodest üldse ei huvita: sarjad, tele, krimkad, true crime ja… kummitused.

Juttu tuleb väga paljudest asjadest, mis meie meelt neil päevil lahutavad. Me arutame, mis sarju me armastame, lahkame natuke fenomenaalset «Tiger Kingi», Heidi avaldab, kui väga armastab ta Investigation Discovery kanalit ja Dagmar räägib oma teisest podcastist «Eesti roimad koos Andres Anveltiga» ja sellest, kui hirmutav võib tema jaoks selle saate tegemine olla.

Saate teises pooles võtame teemaks oma kokkupuuted paranormaalse ja teispoolsusega. Dagmar räägib oma kevadel ette võetud kummituseküttimuse projektist (neid videosid saab näha siin, siin ja siin), arutame kummituslike kogemuste, selgeltnägemise ja silmaga nähtamatu maailma üle. Selle käigus juhtub ka lindistamise ajal üks kõhe asi!

Kuula saadet ja kui sa tahad meiega jagada mõnda kõhedat lugu, mis on sinuga juhtunud, siis saada meile kiri dagmar.lamp@postimees.ee või kasuta selleks vormi loo juures Sõbranna.ee lehel.

Kummituslood Tallinna restoranides ja Klooga koonduslaagri lähistel

Kummituslood Tallinna restoranides ja Klooga koonduslaagri lähistel

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lamp ja Heidi Ruul, kes räägivad sel korral üsna intrigeerival teemal – mis siis, kui juba lahkunud inimesed meid taas külastavad?

Teispoolsust ei usu just kõik inimesed, skeptikute jaoks lõppeb inimese elu surmaga ja nii ongi. Dagmar ja Heidi aga skeptikud pole ning neil on pajatada nii mõnigi müstiline lugu, mis on nende tõekspidamisi selles osas mõjutanud.

Muuhulgas tuleb välja, et Dagmar hakkas tegema roimapodcasti “Eesti roimad koos Andres Anveltiga” ja Heidi kohtus kuninganna Elizabethiga.

Kuula saadet ja jaga meiega oma kummituslugusid! Ühendust saab näiteks «Naistejuttude» Facebooki-lehel.