Ei, filmipiraatlus pole inimõigus ja sa ei peaks sellega tegelema

113. Kinoveebi Jututuba | Ei, filmipiraatlus pole inimõigus ja sa ei peaks sellega tegelema by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
Kuula saadet alates 15:37 ja osale hooaja viimases kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 03.06 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 113. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Army of the Dead, Friends: The Reunion jpm).

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Naised rindejoonel, Keha võitlus, Eikeegi ja Cruella.

Seekordses saates toome teieni ka Raiko intervjuu Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsiooni tegevjuhi Erik Mandrega.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

11:06 17. kuulajate mängu võitja on Master. Palju õnne!

15:37 Hooaja viimane kuulajate mäng #18 “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 03.06 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

26:53 18. saatejuhtide kuulajamäng.

33:58 Intervjuu Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsiooni tegevjuhi Erik Mandrega: „Allalaadimine on OK, üleslaadimine on karistatav. See on täiesti ekslik arvamus.”

1:47:38 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Army of the Dead, Friends: The Reunion, Creating the Army of the Dead, Solos, Love, Death & Robots, The Office, Wataha, Exterminate all the Brutes, Mare of Easttown, Firefly)

2:52:28 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Naised rindejoonel, Keha võitlus, Eikeegi ja Cruella.

3:33:02 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Alan “Eikeegi” Durier: ma ei usu horoskoope!

133. SAADE | Alan “Eikeegi” Durier: ma ei usu horoskoope! by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks “Puuduta mind” saate külaliseks on Alan Durier, kes ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski.

“Mina olen Mina ja olen väga alguses enda teekonnal. Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski, aga inimesed näevad ja tunnevad mind ära.

Ma võin näha üsna selgelt. Vahel siis, kui keskendun. Nii võid ka sina, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija. Ma ei usu horoskoope, aga ma oskan vaadata teatud inimeste mustreid ja läbi selle näha ette mis hakkab saama olenevalt inimese valikutest. Ma oskan kirjutada ainult sisetundest ja ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga õpin igast religioonist midagi enda jaoks,” kirjeldab Durier enda olemust.

Margarita Mandel – Eikeegi

Tumedad Tunnid 29. osa M. Mandel “Eikeegi”

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases osas kuulete kahte debüüti.
Esiteks pole autor varem oma jutte laialt levitanud ja teiseks pole Aiky varem nii pikka juttu jutustajana ette kandnud. Vaatame mis saab 🙂
Margarita Mandel “Eikeegi”
Uued osad juba õige pea!
Kõhedat kuulamist!