ekre

Henn Põlluaas räägib, miks ta sobib presidendiks

Henn Põlluaas räägib, miks ta sobib presidendiks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1048641601-viljakysib-henn-polluaas-raagib-miks-ta-sobib-presidendiks.mp3 Kirjeldus: EKRE poliitik Henn Põlluaas taunib Jüri Ratase laristamist. Tema juba autosse jooke ei telliks! Oma erakonna presidendikandidaadina tuleb tal vastata küsimusele, miks ta enda meelest presidendiks sobib ja missugune riigipea temast saaks.

Read More

Kas Mihhail Kõlvart on valmis Keskerakonda juhtima?

Kas Mihhail Kõlvart on valmis Keskerakonda juhtima? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1045031767-viljakysib-kas-mihhail-kolvart-on-valmis-keskerakonda-juhtima.mp3 Kirjeldus: Kui Jüri Ratasest peaks saama presidendikandidaat, kas siis võiks Keskerakonda juhtima hakata Mihhail Kõlvart? Ja kuidas läheb Keskerakonnal sellisel juhul kohalikel valimistel, kus neil tuleb niikuinii rinda pista EKREga? Intriigi kui palju.

Read More

Millal teevad oravad EKREga valitsuse?

Millal teevad oravad EKREga valitsuse? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/978348379-vaimvardas-millal-teevad-oravad-ekrega-valitsuse.mp3 Kirjeldus: Reformierakond on lubanud, et nemad EKREga valitsust ei tee, seda aga – jumal paraku – lubas ju ka Jüri Ratas. Niisiis… Varem või hiljem teeb muidugi. Miks? Ja kuidas? Ja ikkagi, millal? Eesti poliitmaastiku sügavustesse kaevub professor Rainer Kattel.

Read More

Fookuses Euroopa majandus: tasakaaluharjutus solidaarsuse viisi ja määra otsimisel

04.12.20 Fookuses Euroopa majandus: tasakaaluharjutus solidaarsuse viisi ja määra otsimisel by Äripäeva raadio Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/941268271-aripaeva-raadio-041220-fookuses-euroopa-majandus-tasakaaluharjutus-solidaarsuse-viisi-ja-maara-otsimisel.mp3 Kirjeldus: Keegi ei vaidle, et Euroopa Liit peab migratsiooni lähteriike senisest paremini aitama ning piirivalvet ja eelkontrolli tõhustama. Tulised erimeelsused puudutavad seda, millisel viisil ja määral näitavad liikmesriigid immigrantidega tegeldes üles solidaarsust. Nii selgub saatesarja „Fookuses Euroopa majandus“ teises saates,…

Read More

Lobjakas vs. Vooglaid valitsuskriisist ja vihakõnest

Lobjakas vs. Vooglaid valitsuskriisist ja vihakõnest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20201113.mp3 Kirjeldus: Iganädalases saates «Lobjakas vs Vooglaid» analüüsivad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid olukorda valitsuses pärast järjekordset EKRE ministrite vahetust ning arutlevad selle üle, kuhu soovib opositsiooniline Reformierakond jõuda vihakõne kriminaliseerimise seaduseelnõuga.

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #24

Mina ei taha veel magama jääda #24 Kuula: https://s3.castbox.fm/8a/1c/7b/bc934f4c1fad8657fe03690aad.mp3 Kirjeldus: Sukeldume rõõmust pakatavatena homoabiellu, EKRE-sse ja aborti.Täpselt sama vahva nagu alati.

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #23

Mina ei taha veel magama jääda #23 Kuula: https://s3.castbox.fm/3b/fe/d9/9a688643e1a032635dfe8ba671.mp3 Kirjeldus: Saime pärast pikka ja lühemat suvepuhkust taas kokku, uues stuudios, parema heliga, parema veiniga. Rääkisime kirikust, Vanaemadest, tinderist, lugesime ette lugejakirja ja lõpuks jõudsime, nagu ikka kombeks, koroona ja EKRE-ni. Keda solvab liiga suur veinikogus või kreftine suuvärk, siis keerake heli hästi vaikseks, et meid…

Read More

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/865964455-viljakysib-tonis-kons-oma-rahva-tulliajamisel-ei-ole-konservatiivsusega-mingit-pistmist.mp3 Kirjeldus: Isamaa rüpes sündinud Parempoolsete ajuks peetav Tõnis Kons lennutas iroonianooli nii EKRE, Reformierakonna kui ka Isamaa juhi Helir-Valdor Seedri pihta.

Read More

MISS EKRE 2020

#9 – MISS EKRE 2020 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/5wta22/episood9.mp3 Kirjeldus: Steven ja Jakop räägivad comedyst ja muust ebavajalikust mida sul vaja teada pole lisaks valisime välja kõige ilusama EKRE fraktsiooni liikme Insta/Twitter @heapdpodcast Võite ka kirjutada meile enda elust heapdpodcast@gmail.com  Outro: Ärapania – EKRE

Read More

Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst

„RÄÄGIME ASJAST“: Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst Kuula: https://www.buzzsprout.com/705102/4256030-raagime-asjast-immigratsiooni-pidurdamisest-reformierakonna-mustadest-tegudest-ja-vasakpoolsete-havitustoost.mp3 Kirjeldus: Mart ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva poliitikanädala, kõneledes hooaja viimases „Räägime asjast“ saates uutest immigratsiooni ja musta tööjõudu kasutamist pidurdavatest seadustest, eestlaste töökusest, Reformierakonna mustadest tegudest, vasakpoolsete hävitustööst ja verejanust USA-s ja Euroopas.

Read More