Puhata ja mängida – 283 – 20.10.2017

Puhata ja mängida – 283 – 20.10.2017 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate põhiteemaks on verivärske Gran Turismo Sport, millega Martin on nii mõnedki kiiremad ringid teinud.

Kiired ja dünaamilised on ajad ka Electronic Artsi jaoks, kes pani kinni Viscerali mängustuudio, kes on keskendunud peamiselt (headele) üksikmängudele. Nintendo Switch saab olulisi uuendusi, näiteks võimalusi on seivifaile päästa ja selle hea mäng Mario & Rabbids: Kingdom Battle saab koostöö mängulaadi.

Peale PS4 kihutamismängu Gran Turismo Sport räägime veel ühest uuest mängust, milleks on strateegiamäng Tooth & Tail, mida on mänginud Rein. Rainer on edasi mänginud Cupheadi ja Martin räägib oma tõusudest ja langustest Counter-Strike: Global Offensive’is. Ja natukene Super Mario 3D Landist Nintendo 2DSi peal.

Soovituseks on seekord The Witcher 3 täispakk, mis maksab Steamis 20 eurot. Sama palju maksab see ka PS4 peal, aga PSNis on käimas veel suur Halloweeni allahindlus, kus on palju üsna uusi mänge heade hindadaga.

Puhata ja mängida – 162

Puhata ja mängida – 162 – 12.06.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Aasta oodatuim mängumess E3 hakkab pihta järgmisel esmaspäeval ja täna pikemalt räägimegi, mida sellest oodata ja mida loota.

Esmaspäeval peavad oma pressikad nii Bethesda, Microsoft kui ka Electronic Arts, teisipäeval on järg Ubisofti, Sony, Nintendo ja Square Enixi käes. Paljud uued mängud on juba välja kuulutatud, paljude kohta on teada, et need on töös, aga üllatusi peaks siis ka tulema. Räägimegi, mida sellest kõigest arvata ja mida me ise loodame näha.

Mängudest ei saa me mööda loomulikult The Witcher 3: Wild Huntist, mis headuses me ei kahtle. Lisaks räägib Rein Don’t Starve: Togetherist eks koostöö-ellujäämismängust, Martin Eesti mängust Stones of Sorrow ning Rainer võttis ette Hitman: Sniperi iPhone’is ning räägib, mis imeasi on Cobra Club.

Soovituseks on see nädal mõistagi Steami suur suvine allahindlus, aga ka PSNi topeltallahindlus.