Elina Kivinukk

Kristel Aaslaid: Kuidas tulla toime ebameeldivate tunnetega?

Kristel Aaslaid: Kuidas tulla toime ebameeldivate tunnetega? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/956399152-vaimnetervis-kristel-aaslaid-kuidas-tulla-toime-ebameeldivate-tunnetega.mp3 Kirjeldus: „Mul on olnud elus periood, mil tundsin end väga halvasti ja kui olin õnnelik, ütles üks tuttav, et sa näed kohe atraktiivsem välja,“ räägib Kristel Aaslaid. Martin „Muudu“ Kuut, teine saatejuht, küsib psühholoog Elina Kivinukilt, et miks üldse nimetatakse tundeid ebameeldivateks? „Minus tekitab kõhedust ülevoolav…

Read More

Mida ebameeldivate tunnetega pihta hakata?

#8 Mida ebameeldivate tunnetega pihta hakata? Kuula: https://api.spreaker.com/download/episode/42175784/kristel_aaslaidi_muudu_02_11_valmis.mp3 Kirjeldus: #8 Pearaadio episoodis on külalissaatejuhtideks Kristel Aaslaid ja Martin “Muudu” Kuut bändist Gram-Of-Fun. Nende külaliseks psühholoog ja koolitaja Elina Kivinukk. Jututeemaks on, kuidas ebameeldivate tunnetega toime tulla ja miks me arvame, et mõned tunded on “head” ja teised “halvad”. Head kuulamist!

Read More

Kehakultuur Elina Kivinukiga

«Kehakultuur» Elina Kivinukiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020041301.mp3 Kirjeldus: Spordipsühholoogi haridusega Elina Kivinukk annab nõu, kuidas sportlased-treenerid saaksid praeguse kriisiaja hõlpsamalt üle elada. Kivinukil on sportlastele kolm soovitust, samuti sobivad need treeneritele. Millised need on, kuula saatest! Lisaks jagas ta nõuandeid, kuidas treenerid saavad sportlasi distantsilt toetada.

Read More