Keili Sükijainen “Kõik on võimalik, kui näed vaeva!”

Keili Sükijainen “Kõik on võimalik, kui näed vaeva!”

Kuula:

Kirjeldus:

June 21, 2021

Esimene MULLi suvine erisaade on kohal ja kohe päris ausalt olen ma selle saate või õigemini selle saatekülalise osas olnud väga pikalt elevil ja ootusärev, mistõttu on mul super hea meel, et saad seda saadet lõpuks kuulata! Külas on minu silmis täielik power naine Keili Sükijainen, kellega räägime saates teletööst ja selle telgitagustest, oma suhtumise ja mõtteviisi mõjust ja muidugi jagab Keili ka oma mõtteid seoses ettevõtlusega!
Head kuulamist!
Podcast MULLi toetavad: Nudist, Miterassa, Bioderma
podcastmull.ee

Blondcast – 2 / Hirm

Blondcast – 2 / Hirm

Kuula:

Kirjeldus:
Selles osas arutleb Kati teemal, kuidas ebaratsionaalsed hirmud meid tagasi hoiavad ning kuidas sellistest hirmudest üle saada!

Liisa-Maria Lillepea “Taaskasuta & taasarmasta!”

Liisa-Maria Lillepea “Taaskasuta & taasarmasta!”

Kuula:

Kirjeldus:

June 9, 2021

MULLi II hooaja viimane tuleb eriti suure pauguga ehk külas on positiivsusest, motiveerivatest mõtetest ja põnevatest vaadetest tulvil Liisa-Maria Lillepea! Räägime saatest sellest, kes või mis on Basaar ning kuidas see Sulle kasulik võiks olla. Liisa jagab saates mõtteid moest, trendidest ja taaskasutusest, aga seda kõike kombineeritult ettevõtluse ning start-upindusega. Liisa on üks selliseid inimesi, kelle mõtteid võikski kuulama jääda, sest ta suudab seda teha põnevalt ja kaasahaaravalt ning ma loodan, et see jõuab ka tänasest saatest Sinuni. Kui saadet kuulates avastad, et hirmsasti oleks vaja uusi suviseid outfite või märkad, et sul on kapis ägedaid esemeid, mis ehk kellelegi teisele rohkem rõõmu pakuks, siis Basaari super kihvti kontseptsiooniga saad tutvuda Basaari äpis, basaar.com või thebasaar Intsagrami kontol.
Head kuulamist!
Saade on valminud koostöös Basaariga.
https://basaar.com
https://www.instagram.com/thebasaar/
https://www.podcastmull.ee
 

Merle Liivak “Hoia suurt pilti, luba väikeseid asju!”

Merle Liivak “Hoia suurt pilti, luba väikeseid asju!”

Kuula:

Kirjeldus:

June 2, 2021

Tänases saates on külas ajakirja EMA peatoimetaja, väga ilusate, eluliste ning sügavate mõtetega, imetlusväärne Merle Liivak. Ma olen tundnud MULLi saateid tehes väga erilisi emotsioone, pidanud hästi hingestatud vestlusi, aga Merle võlus mind oma täieliku kohalolekuga. Vestleme saates mitmetel erinevatel teemadel alates ühe ajakirja sünniloost ning sellega kaasnevatest väljakutsetest, naiseks olemisest, emaks olemisest ja kuni laste koduõppeni välja. Minu südames on suur koht ilusatele, kahe jalaga maa peal olevatele ja samas natukene teist-moodi-tegutsevatele inimestele ja projektidele ning Merle koos ajakiri EMAga on kindlasti üheks neist. Ma soovin Sulle mõnusat kuulamist ning kui siin mõtetest veel väheks jääb või Sa oma hommikukohvi ja äkki ka väikese rabarberikoogi kõrvale mõnusat lugemist soovid, siis EMA uue numbri peaksid nüüd või siis kohe-kohe juba poe riiulitelt leidma.
Head kuulamist!
podcastmull.ee

Agne Vaher “Rõõm, mis ületab kõik!”

Agne Vaher “Rõõm, mis ületab kõik!”

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on külas oma modellinduskogemusest, iseseisvuse kasvatamisest ja ka emaks olemisest rääkimas Agne Vaher.  Millised tõekspidamised on Agnel lapse kasvatamisel, kas ta kunagi üldse sassis krunnis, dressides või hommikumantlis ka aega veedab või on ta alati nii särav, sätitud ja hoolitsetud, mis teda vahel elukaaslase ees piinlikkust tundma paneb – seda ja veel palju palju muud kuuled kohe algavast saatest!
Head kuulamist!
podcastmull.ee

Kelle öelda on Sinu edu?

EKSTRA! “Kelle öelda on Sinu edu?”

Kuula:

Kirjeldus:
Kes siis ikkagi saab öelda, kas Sina oled edukas või ei? Kogusin tänasesse saatesse kokku ühe hulga küsimusi, mis minuni oma tee on leidnud. Ennekõike ettevõtluse ja sellealaste väljakutsete valguses, aga mõtisklen ka turundustrendidest – minna nendega kaasa või mitte, kuidas leida endas julgus hakata pihta oma asjaga, kuidas konkurentsi vihast on saanud armastus ja kas suur hinnatõus tähendab automaatselt ettevõtte lõppu? Loodan, et mu mõtted süstivad Sinusse julgust võtta vastu otsuseid, mida pikalt edasi oled lükanud või tekitavad Sinus äratundmisrõõmu.
Head kuulamist!
Saates kõnealune loovagentuur BWS Studio:
balticweb.ee
instagram.com/bws.studio/
podcastmull.ee

Regina Oja “Vigasid ei tasu karta!”

Regina Oja “Vigasid ei tasu karta!”

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on külas üks minu väga suur inspiratsioon, Regina Oja! Räägime saates eesmärkidest ja unistustest, spordist ja sellega kaasneva elustiili võlust, aga ka natukene valust, sellest kuidas ühte päeva mahutada mitu treeningut, ülikooliõpingud, hobid, sõbrad ja aeg iseendale ning kuidas rohkem tähelepanu pöörata endale ning enda arengule ja mitte nii palju teistele ja nende arvamusele. 

Regina on paljudele eeskujuks ja seda põhjusega – meis kõigis võiks olla natukene rohkem sihikindlust, positiivset ellusuhtumist ning kohalolekut – just need on mõned neist asjadest, mida Regina puhul väga imetlen!

Head kuulamist!

podcastmull.ee

Jess, eluilu: kuidas üks 18-aastane noormees elab?

Jess, lapsed! – Jess, eluilu: kuidas üks 18-aastane noormees elab?

Kuula:

Kirjeldus:
Jess, eluilu! Vahel lihtsalt ei ole tunnet, et jaksad poolteist tundi keskenduda ja suurest infohunnikust end läbi närida? Tahaksid niisama mõnusasti näiteks söögitegemise kõrvale kuulata, mida mõni teine inimene mõtleb, ja mitte tunda survet sellele kuidagi vastata?Palun väga! Eluilu seeria miniepisoodid kutsuvad sind kaasa erinevate päris inimeste päris argipäevade päris lihtsaid ning kauneid killukesi kogema.Esimeses osas jagab oma pühapäevast eluilu värskelt 18-aastaseks saanud noormees, just sellises tempos ja sellise tunnetusega, nagu talle kõige eluilusam tundus. Muusika: Odsy, Zensei J “Where you going to”

Maarja Kaseväli “Eesmärkide erakordne jõud!”

Maarja Kaseväli “Eesmärkide erakordne jõud!”

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate fookuses on ajaplaneerimine, eesmärkide seadmine ja iseendale kõige parema elu loomine. Ja mul on nii hea meel, et mul õnnestus tänaseks vestluskaaslaseks siia kutsuda neil kõgil teemadel mulle üks suur eeskuju, Maarja Kaseväli. Maarja on coach ning temast õhkub siirast soovi ja tahet luua inimestele väärtust, neid abistada ja toetada. Kui oled muidu harjunud podcasti kuulama jalutades, joostes või mõne muu tegutsemise taustaks, siis ma väga-väga soovitan Sul sel korral kõrvale võtta ka märkmik ja pliiast või teha vahepeal jooksurajal paus, et kasvõi telefoni mõtted üles kirjutada – neid siin saates jagub. Head kuulamist!