Merilin Taimre – Kaldudes ühest toitumishäirest teise

#94 – Merilin Taimre – Kaldudes ühest toitumishäirest teise

Kuula:

Kirjeldus:
Merilin Taimre, rohkem tuntud kui Paljas Porgand, on Eestis üks väheseid täiskohaga elustiiliblogijaid ja sotsiaalmeediamõjutajaid. Koolipingist lahkudes kindlameelselt juristiks õppides, viis saatus ta hoopis teisele poole maakera. Merilini elu on olnud pikk teekond enesearmastuseni, seljatades toitumishäired ja laastavad mõtted iseenda suunas. Tänaseks on temast sirgunud enesekindel naine, kes sammub enesearmastuse teed sisse ka teistele. Lisaks on ta andnud välja ka 5 retseptiraamatut, mis toetavad armastust tervisliku eluviisi ja iseenda vastu.

Saate märkmed:

Haruldane mereand: Punase Kuningkrabiga kreemjas avokaadopasta

Kaldusin ühest toitumishäirest teise

Miks ma “paks” olen?


The Untethered Soul: The Journey Beyond Yourself by
Getting the Love You Want by Harville Hendrix

10 raamatut, mis muutsid mu elu!

Kristjaana Mere – naine, kelle tegemisi jälgivad kümned tuhanded silmapaarid

“Edu Valem” #20 | Kristjaana Mere – naine, kelle tegemisi jälgivad kümned tuhanded silmapaarid

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 20. osa pakkus üle mõne aja taas naiselikku energiat, kui külaliseks käis moe-, ilu ja elustiiliblogija Kristjaana Mere. Eesti ühel kuulsamal suunamudijal on Instagramis peaaegu 37 000 jälgijat ning tema kirgedeks on mood, tervislikud eluviisid, reisimine ja eneseareng.

Blogist ja sotsiaalmeedia jälgijaskonnast endale elatusallika üles ehitanud Kristjaana rääkis saates, kuidas ta jõudis blogimiseni ning kuidas sellest sai tema jaoks põhitegevus ja igapäevatöö, millised on selles valdkonnas igapäevased väljakutsed, mida tuleb ületada ning kas suunamudijate maailm on alati nii glamuurne nagu piltidelt paistab.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Paljas Porgand – kui isiksusest saab bränd

Paljas Porgand – kui isiksusest saab bränd

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänane külaline on Merilin Taimre ehk nagu teda laiemalt tuntakse, Paljas Porgand. Merilin on elustiiliblogija, aga Paljas Porgand on midagi enamat – see on bränd. Palja Porgandiga kipub olema nii, et inimesed kas armastavad teda või suisa vastupidi. Merilin ise rõhutab ka, et tema eesmärgiks polegi olnud kõigile meeldida, sest tänapäeva sotsiaalmeedias ei löö läbi inimesed, kes endal ainult nurke maha viilivad. «On hetki, kus ma olen ära eksinud Palja Porgandi kätte. Ma ei tunne enam ära, kus on personaalne mina ja kus on brändi-mina,» jutustab Merilin, mida tähendab, kui omaenda isiksusest brändi teha. «Ma ei püüa mängida teist inimest, aga samas on alati teatav kontroll peal. Natuke nagu mask oleks ees.» Merilin kirjeldab, et ta ei tea enam, mis on tema isiklikud asjad ja mis on ettevõtte asjad, sest tegelikult kõik läheb kasutusse ettevõttele. «Kõik mu elus on üks suur brändi ülesehitamine. Mul on kuklasse tätoveeritud porgand. Nii pea, kui ma seda tegin, sain aru, et see jääb minuga eluks ajaks ja nüüd olengi brändiga ühte sulanud.» See on maailm, kus Porgand on kogu aeg kuklas, aga kus Merilin ei kavatse hakata joonduma teiste nõudmiste järgi. Mida tähendab brändina elamine ning kuidas möirata edasi, kui sääsed hammustavad, sellest räägib Merilin juba ise saates.