Julia Anufreijeva. Kui muutume meie, muutub ka väline maailm

#42 Ausad Naised – “Julia Anufreijeva. Kui muutume meie, muutub ka väline maailm.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Bam, bam, bam JULIA ANUFREIJEVA!

Tõeline toidukunsti haldjas, kes suudab tee leida igasse kõhtu läbi siira armastuse! Särava naeratuse ja sooja hingega saime ka meie kostitatud maailma parima taimetoidu – värvilised kevadrullid, turgutav terviseshot, unelma puding ning palju muud, njämm…

Julia jagas meile avatud südamega taime-, ning toidukunsti kõiki nüansse, mis asjaga kaasas käivad. Inspireeriv teekond alates toiduhäiretest jõudes välja tervisliku suhteni toiduga, millega ta täna ka teistele rõõmu pakub.

Pajatasime lemmikretseptidest, suurimatest inspiratsiooniallikatest, taimetoidust, parimatest vitamiinipommidest ning terviseturgutajatest…

Üsna pikalt rääkisime ausalt ka elu ehedusest ning võlust, oskusest leida enda sees üles empaatia ning mõista KÕIKE, mis meie ümber toimub, isegi kui see tundub tihtipeale võimatu missioon olevat.
Milline on terve, õnnelik ja täisväärtusliku eluviisiga inimene ning kuidas tugeva julgusega elu elada?
Kui olulised on suhted meie elus?
Kõik selle harutas armas Julia meile saates lahti!

Avatud ja mõnusat kuulamist!

Äripäeva Raamatuklubi: kaloripettus ja kaalutõusu tegelikud põhjused

19.05.2021 Äripäeva Raamatuklubi: kaloripettus ja kaalutõusu tegelikud põhjused

Kuula:

Kirjeldus:
Dr Jason Fung väidab oma raamatus „Rasvumise põhjused“, et pelk kalorite lugemine ei aita soovitud kehakaalu jõuda ning et oluline on jõuda ülekaalu tegelike põhjusteni, mitte kiiret tulemust lubavate moedieetidega kaasa minna. Saates aitab toitumisterapeut Külli Holsting selgitada, millised on kaalutõusu juurpõhjused, miks naabril edukalt toiminud dieet minul ei toimi, mida teevad tervisele liiga karmid dieedid ning milliste toiduainete tarbimise või vältimise ning meetoditega võiks jõuda tervisliku kehakaalu ja eluviisini. Saatejuht on virtuaalkliinik.ee ärijuht Tuuli Seinberg.

Kristjaana Mere – naine, kelle tegemisi jälgivad kümned tuhanded silmapaarid

“Edu Valem” #20 | Kristjaana Mere – naine, kelle tegemisi jälgivad kümned tuhanded silmapaarid

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 20. osa pakkus üle mõne aja taas naiselikku energiat, kui külaliseks käis moe-, ilu ja elustiiliblogija Kristjaana Mere. Eesti ühel kuulsamal suunamudijal on Instagramis peaaegu 37 000 jälgijat ning tema kirgedeks on mood, tervislikud eluviisid, reisimine ja eneseareng.

Blogist ja sotsiaalmeedia jälgijaskonnast endale elatusallika üles ehitanud Kristjaana rääkis saates, kuidas ta jõudis blogimiseni ning kuidas sellest sai tema jaoks põhitegevus ja igapäevatöö, millised on selles valdkonnas igapäevased väljakutsed, mida tuleb ületada ning kas suunamudijate maailm on alati nii glamuurne nagu piltidelt paistab.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!