Ithaka Maria: Emadus on püha

Ithaka Maria: Emadus on püha by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Ithaka Maria on kasvanud naiseks avalikkuse ees ning kuvand varateismelisest noorest tüdrukust ei ole kerge muutuma. Ithaka Maria on lõpetanud ülikooli muuskalise pedagoogina ja armastab oma tööd: “Muusikaõpetaja kutsumus väikeste lastega on mulle südamelähedane, sest olen ise samast vanusest muusika sees ülesse kasvanud. See on minu jaoks läbi mõeldud teema ja lasteaias laotakse vundament ka muusikas. Muusikaõpetus arendab karakterit, empaatiavõimet ja sotsiaalseid oksusi, see on laste arengus ülioluline”. Ithaka Maria tunnistab, et selle kogemuse sai ta emana oma tütrega kui tähtis võib muusikaõpetaja eeskuju olla. “Mina ei ole lasteaia laps olnud, minul see kogemus puudub. Aga õppides ülikoolis sattusin olukorda, kus minu väiksematel lastel ei olnud lasteaias muusikaõpetajat ja minu juhendaja ülikoolis ütles legendaarse lause: Meil on muusikaõpoetajate põud, sa pead ise selle töö vastu võtma,” meenutab Ithaka Maria, kuidas ta lasetaia muusikaõpetaja ametisse sattus.

Viljakus ja viljatus (beebitolm.ee)

5. Viljakus ja viljatus (beebitolm.ee)

Kuula:

Kirjeldus:
Külas on armas Mari, kes räägib oma pikast emaks saamise teekonnast. Avatud ja avameelne suhtlus ka keerulistel teemadel on oluline, et naised ja paarid tunneksid ennast vabalt ja ei peaks häbenema ega piinlikust tundma, kui nende lapsesaamise teekond on pikem ja teistsugune kui enamusel. Keegi pole üksi ja keegi ei peaks tundma ennast üksikuna!
Jaga seda saadet oma sõprade ja perega, et see ülivõimas sõnum jõuaks võimalikult paljude inimesteni!

Lisaks oma kogemuse jagamisele viib Mari koos kamba vingete naistega emadepäeva nädalal ägedaid vestlusõhtuid. Rohkem infot siit: www.fienta.com/naisteltnaistele

Ingrid Mikker. Ühenduse tunne

#77 Armastusest: Ingrid Mikker. Ühenduse tunne

Kuula:

Kirjeldus:
Ingrid on naiseks saamise teel tantsinud erinevate viiside järgi, praegu saadab tema olemisi doula nime all tegutsemine. Vestleme emadusest, sünnitusest, naiseks olemisest, mullis elamisest, sagedustest, suhetest ja mälestustest.
Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest
Jälgi meid:
Instagram: instagram.com/podcastarmastusest
Facebook: facebook.com/podcastarmastusest
Twitter: twitter.com/armastusest
Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Isabella Heido – laiba nägemisest, endale politsei kutsumisest ja emaduse õppetundidest.

#91 Isabella Heido – laiba nägemisest, endale politsei kutsumisest ja emaduse õppetundidest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil saates külas uskumatult intelligentne rõõmupall. Ta on arst, mõjuisik ja super äge ema – Isabella Heido.Tänases saates rääkisime:
▪ esimest korda laiba nägemisest,
▪ arsti õpingutel hulluks minemisest,
▪ endale politsei kutsumisest,
▪ konksuga seismisest,
▪ emaduse õppetundidest.Saadet juhivad Kairi Killing ja Sandra Raju.

Kristina Šmigun-Vähi: Emadus tegi minust naise

Kristina Šmigun-Vähi: Emadus tegi minust naise by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Kristina Šmigun-Vähi räägib saates suusatamisest ja endast kui ühest tervikust ning kinnitab, et ta oli kui puuga pähe saanud tüdruk, kes soovis jõuda tippu ise, mitte vanemate sunnil. Keskenduda tuhat protsenti oma eesmärgile ning loobuda paljust, mis nooreks olemise juurde käib, oli tema valik. Esimest korda tunnistab Kristina saates, et ta tundis rõõmu naiseks olemisest alles siis kui ta sai emaks. Kogu sportlaskarjääri tuli tal võidelda tuuleveskitega, sest mehed olid esirinnas ja naised tegid justkui midagi ka. Kristina räägib saates siiralt emaks olemise väljakutsetest, sest tänapäeva lapsed on teistsugused, aga hoolitseda oma laste tervislike valikute eest tuleb olla teinekord karmim kui emasüda tahaks. Kristina naerab, et ka temas on piisav kogus laiskust ja tööpäeva lõpus tahaks pigem tassike teed käes magama minna kui lastega traditsioonilisele õhtusele 15-minutilisele jalutuskäigule minna. “Meie teadlikud valikud annavad meile energiat, enesekindlust ja rõõmu ” lausub endine sportlane. Kuula taskuhäälingust, millise uue suuskadega seotud hobiga alustas Kristina alles paar aastat tagasi. Endise sportlase sisemistest otsekohestest mõtetest, kui olulist rolli võib mängida abikaasa tugi ning uneajast näpistatud enda unistuste poole püüdlemine oluline iga naise jaoks. Kuidas ennast mitte ära kaotada ja kust leida julgust astuda uuele teerajale kui sulgeda tuli professionaalse sportlasena uks?

888-grammisena sündinud beebi ema: muidugi oli raskeid hetki, aga olime lootusrikkad

888-grammisena sündinud beebi ema: muidugi oli raskeid hetki, aga olime lootusrikkad

Kuula:

Kirjeldus:
„Igas raskuses on midagi positiivset. Beebi sündis küll vara, aga ta oli elus ja näitajad olid head,“ tõdeb Pere ja Kodu uues podcasti osas Anete Toming, kes on imearmsa Sebastiani ema. Sebastian sai ema kõhus olla 25 nädalat ja 3 päeva.

Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!”

#26 DALI PODCAST: Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!” by dalikarat | Dali Karat

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #26: Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!”
.
Saarlane Teele Viira sai meile tuntuks läbi telesaate “Eesti otsib superstaari” neljandast hooajast, kus ta saavutas finaalis 5. koha. Sealt edasi figureeris ta meedias aktiivselt, andis kontserte ja poseeris ajakirjades. Tema energiline, positiivne ja isegi natuke kreisi olek on lummavad!
.
Viimasel ajal on Teele aga pigem “kadunud” olnud. Ta on pühendunud oma lapse kasvatamisele, aga samas pole ka laulmine ja esinemine päris kadunud. Pigem on avalikkuse ees olemist vähemaks jäänud.
.
Podcastis jagab Teele ausalt oma nägemust karmist meelelahutusmaailmast, enese ära kaotamisest, ebasiirusest ja maskide kandmisest. Ning vaat et päris esimest korda jagab Teele avalikult ka enda vaimset poolt. Ta on spirituaalne, sügav ja tasakaalukas! Puudutatud ei jää ka teemad emadusest, paarisuhtest ja armastusest.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mismoodi Teele end meelelahutusmaailmas ära kaotas?
💛 Miks tal pole 5 albumit ja kõrget lendu muusikaäris?
💚 Kuidas näeb ta oma praegust paarisuhet?
💛 Milline on ta emana?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/TeeleYouTube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/TeeleSoundcloud
📟 Spotify –
.
Ilusat kuulamist ja tea, et me kõik oleme ilusal teekonnal❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #teeleviira

Kas emadus peabki nii raske olema?

#3 Alasti & Ausalt – Kas emadus peabki nii raske olema? by Alasti & Ausalt

Kuula:

Kirjeldus:
Keegi pole kunagi öelnud, et lapsevanemaks olemine kerge on. Aga et see nii keeruliseks osutub, no seda poleks ka osanud oodata!

Selles osas puudutan enda kõige õrnemat poolt – emadust. Jagan, milline on see kogemus minu jaoks olnud. Võin kohe ära öelda, et kohe üldse mitte kerge! Ning jagan ka ühte enda väga isiklikku ja täiesti elumuutvat kogemust, mille kaudu sain aru, miks emaks olemine minu jaoks vahel nii tohutult raske on ja mida saaksin teha, et enda ja oma lapse tunnetega paremini toime tulla.

Kui soovid minuga seanssi teha, siis kirjuta julgelt imelineootus@gmail.com.

Anni Rahula – baleriinist jalgpallikohtunikuks, ausalt emadusest ja täiskuu manifestist

#37 Anni Rahula – baleriinist jalgpallikohtunikuks, ausalt emadusest ja täiskuu manifestist.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on jalgpallikohtunik, ema, sotsiaalmeediaboss ning naine, keda nähes lähevad ka kõige kurvemad silmad särama. Meil on suur rõõm, et täna on meile külla tulnud Anni Rahula. Tänases saates räägime me ausalt emadusest, äike päike laulmisest, täiskuu manifestist ja sellest, kuidas baleriinist sai jagpallikohtunik.

Pille-riin Toomsalu – läbipõlemisest, emadusest ja suhetest

#14 Pille-riin Toomsalu – läbipõlemisest, emadusest ja suhetest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on igapäevaelu superkangelane, kelle elu kõrvalt jälgides tundub meile, et ta saab hakkama vist kõigega, mille oma elus ette võtab. Ta on ema, sportlane, treener ja mis kõige ägedam – ta inspireerib läbi oma Instagrami kanali meid kõiki olema aktiivsem ja sporlikum. Meie tänase saate külaliseks on Pille-Riin Toomsalu. Tänases saates räägime läbipõlemisest, lapse kõrvalt trenni tegemisest ja suhte hoidmisest pisikese pere lisa kõrvalt.