#14 Endrik Puntso Podcast – Eesti kõige pikem jalgrattavõistlus Red Bull Tour of Vikings

#14 Endrik Puntso Podcast – Eesti kõige pikem jalgrattavõistlus Red Bull Tour of Vikings

Kuula:

Kirjeldus:
See osa on pühendatud Red Bull Tour of Vikings võistlusele. Juba 2. Oktoobril saab Kuressaare Lossihoovist alguse 310km pikk ja 3 etapiks jaotatud velotuur, mis sõidetakse ära ühe päeva jooksul! Episoodis pean endaga monoloogi ja seletan lahti kuidas võistlus sündis ning räägime ka kolme tahtmist täis osalisega võistlusest ning sellest, millised on nende suhted rattaspordiga ja kuidas sujub nende ettevalmistus Red Bull Tour of Vikingsi võistluseks.

#13 Endrik Puntso Podcast – Oskar Nisu

#13 Endrik Puntso Podcast – Oskar Nisu

Kuula:

Kirjeldus:
Peale väikest pikka pausi võtsin ma virtuaalselt natist kinni ühel Maarjamaa järjekordsel jalgratturil Nisu Ossil. Rääkida temaga tuldud eluteest ja kuhu edasi on minek.

Rene Mandri

#12 Endrik Puntso Podcast – Rene Mandri

Kuula:

Kirjeldus:
Otse ema köögist võtsin ühendust Eesti rattaspordi ühe suurima veduri Rene Mandriga, kes on olnud ka ise profirattur ning nüüd veab Team Ampleri meeskonda. Arutame Renega tema profiks saamisest kuni selleni kui hästi või halvasti teevad enda tööd Eesti spordiajakirjanikud täna.

Karl Patrick Lauk

#11 Endrik Puntso Podcast – Karl Patrick Lauk

Kuula:

Kirjeldus:
Hea meel oli virtuaalselt võõrustada sõpra Karli. Rääkisime tema tegemistest ja elust Prantsusmaal. Sellest kuidas Karl on olnud mitu korda stazöör profimeeskonnas, aga teenib ikka veel siiski leiba amatöörina. Või kas ikka on amatöör? Käisime üle nii poisi võistluskalendri kui teekonna breiktantsust rattaspordi juurde ja nipet-näpet ka muud.
Olge tublid, hoidke vaim teravana ja vedage enda (laisk) perse ikka trenni armsad sõbrad!

Koroonaeitajatest, identiteedist ja bidee kasutamisest (koos Silver Mäomaga)

#10 Endrik Puntso Podcast – Koroonaeitajatest, identiteedist ja bidee kasutamisest (koos Silver Mäomaga)

Kuula:

Kirjeldus:
Olen enda elurännakutega jõudnud hetkel Itaaliasse ja tõmbasin siit kõne sõbrale Silverile Eestisse. Põrgatasime mõtteid ühiksonnas aktuaalsetena püsivate teemade vahel ning rääkisime identiteedist ning elust Itaalias ja Eestis.
See asi mida ma Podcastis kutsusin “duveeks” on tegelikult “bidee”. Vabandused minu ebaprofessionaalsuse pärast.
Olge ikka tublid ja hoidke vibud pinges!

Soolominutid

#9 Endrik Puntso Podcast – Soolominutid

Kuula:

Kirjeldus:
Selles sooloepisoodist annan ülevaate sellest, miks võtsin ette koroonapandeemia ajal reisi UAE-sse. Avan ukse enda ääretult imelikku mõttemaailma ja räägin põhjalikumalt sellest momendist, kui näed lennukis stjuardessi lähenemas joogikäruga a.k.a kuidas häkkida enda aju. Lisaks sellele proovin seletada miks ma ei saa aru sellest, kuidas konservatiivne maailmavaade saab hea olla.

Pojengideni,

Timmo Jeret

#8 Endrik Puntso Podcast – Timmo Jeret

Kuula:

Kirjeldus:
Timmo Jeret, Pärnus elav kolmanda põlvkonna sportlane on endine jalgrattur kellest sai triatleet. Räägime Timmoga rattaseikadest ja igasugustest põnevatest juhtumistest läbi elu – sealhulgas kaebekirjade kirjutamisest erinevatele organisatsioonidele. Naljakas ja huvitav kuulamine kõigile spordisõpradele ja inimestele keda huvitab sportlase hingeelu. Täna on Timmo silmad Hawai Ironmanil, kuidas see teekond sujub?

Ailar Väärtmaa

#7 Endrik Puntso Podcast – Ailar Väärtmaa

Kuula:

Kirjeldus:
Räägime juttu entusiastliku rattamehe ja turundaja Ailar Väärtmaaga. Juttu tulebki Ailari teekondadest ratta ja turunduseni. Sellest mis alal on Ailar kõige edukam ja törts turundusjuttu, käime üle ka Ailari side hustled.
Hoidke vibu pinges!

Martin Laas

#6 Endrik Puntso Podcast – Martin Laas

Kuula:

Kirjeldus:
Saime aega vana sõbraga veits juttu puhuda. Rääkisime nendest aegadest, kui Martin veel jalgrattaga sõita ei jaksanud ja sellest, et mis seisud on praegu. Kui lahe tüüp on Peter Sagan? Ja kas hooaeg toob ka mõne Grand Touri? Maasikana veel lugu sellest, kuidas Martin tema enda klubis oleks kunagi peaaegu dopingupatuseks tembeldatud.

Kui meeldib siis jaga! 🙂

Roomet Poom

#5 Endrik Puntso Podcast – Roomet Poom by Endrik Puntso Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Juubeliosa on väljas. Super bänger osa, kuulasin ise kah 2 korda peale salvestamist. Lood sellest, kuidas me sõpradeks saime ja Roomet räägib sellest, kuidas ja miks ta üldse ekraanile jõudis. Arutame moodsa aja piiritutest võimalustest ja sellest kuhu meedia, kui selline üldse liigub(meie arvates). Selleks, et kõik ikkagi tasakaalus oleks räägime ka natuke uue aja probleemidest, eriti sotsiaalmeedias.  
Roometi Youtube kanal:  https://www.youtube.com/roometpoom
Kui meeldis või kui ei meeldinud siis avalda arvamust, kirjuta ja joonista mulle!