“Miks arendada ennast ja õppida läbi elu?”

#18 õppimine: “Miks arendada ennast ja õppida läbi elu?”

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas laulja Laura Põldvere ja Teeviit sisuloome- ja koostöösuhete tiimijuht Maris Praats. Saates räägitakse õppimisest ning mida annab meile elukestev õppimine. Lisaks uurime, miks on vaja keeli õppida ning kuidas saatekülalised seda edukalt teevad. Külalistega vestleb Kristina Laurits.

Saates räägime:
– Elukestvast õppimisest
– Miks on vaja keeli õppida ja mida see meile annab?
– Kuidas õppimine teha meeldivaks ja toime tulla distantsõppega?
– Lükkame ümber õppmisega seotud müüte

Juhul kui soovid ka edaspidi saada infot Teeviit tegemiste kohta ja värskemate podcastide kohta, siis liitu infokirjaga: https://www.teeviit.ee/liitu-infokirjaga/

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Sisuturundussaade: töötajate enesearendus ja kaasamine on eduka äri võti

17.02.21 Sisuturundussaade: töötajate enesearendus ja kaasamine on eduka äri võti by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
SEB kogemust töötajate kaasamisel, mitmekesisusest ja elukestvast õppest jagavad SEB Baltikumi projektijuht Kristiina Lõhmus ja eraklientide panganduse divisjoni juht Sille Hallang.

SEB on teadlikult juurutanud süsteeme, mis võimaldavad töötajatel tegeleda enesearendusega ja tunda end väärtusliku osana meeskonnast.

Saatest saab teada, mida töötaja ja tööandja juures hetkel tööturul väärtustatakse, ning soovitusi, kuidas töötajate kaasamise ja mitmekesisuse lahtimõtestamisega algust teha.

Samuti selgitavad saatekülalised, mida saab teha, kui ettevõttes on tööl tugeva potentsiaaliga inimene, kuid tema oskused ei lähe ametikohaga kokku. Kuuleme, mis on Campus, kuidas töötab ettevõttesisene Digiakadeemia programm ning mida tähendab mindfulness’i treening.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.