Mis on videomäng?

Meile Meeldib Mängida #100 – Mis on videomäng?

Kuula:

Kirjeldus:
Epic Games ja Apple püüavad kohtus selgusele jõuda, mis siis ikkagi on videomäng ja mis ei ole. Kas videomängul peab tõesti olema algus, väljakutsed ja lõpp? Sellest eepilisest kohtuprotsessist räägime tänases saates pikemalt.

Juttu teeme aga teistelgi teemadel. Kas PS5 Pro on juba tõesti tulekul? Mis käkk selle “Returnaliga” kokku keerati? Miks Resident Evil Village hirmus ei ole? Uued mängud mis sel nädalal välja kuulutati.

Loomulikult kuulutame välja ka uue auhinnamängu ja teeme eelmise auhinnamängu võitja teatavaks.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Kui soovid kuulata ja näha pärast saadet striimi, siis see osa on kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida Patreoni lehe leiab siit: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

97 põhjust, miks uus Xbox on parem kui PlayStation 5!

Teine Tase 317 × 97 põhjust, miks uus Xbox on parem kui PlayStation 5!

Kuula:

Kirjeldus:
Sel nädalal soojendavad Allan, Sten ja Ragnar üles konsoolisõdade lõkke! Millised on Xboxide eelised ning missugused minevikus tehtud vead tulevad PlayStationit kummitama? Allan on lõpuks ära proovinud Resident Evil Village’i demo, Sten on tagasi Yakuza lainel ning Ragnar proovis järjekordset tasuta möllukat. Lisaks piilume Epic Gamesi rahakotti ja arutame, kas Fortnite’i loojal on põhjust muretseda.

Vaata saadet videos – https://youtu.be/NTouoIEGD1s

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Kui uuel graafikakaardil on rohkem peeniseid

Meile Meeldib Mängida #96 – Kui uuel graafikakaardil on rohkem peeniseid

Kuula:

Kirjeldus:

Uurime ja arutleme, et mis värk selle uue ASUSe graafikakaardiga on, miks sellel rohkem peeniseid on?

Lisaks uurime ja arutleme, kas videomängudes õpitust võib päriselt kasu olla. Jagame näpunäiteid algajatele trofeede/achievementide küttidele. Uurime miks moslemite kogukond seisab vastu ühe mängu avaldamisele, kuhu kaovad Epicu miljonid ja kes on maailma suurim mänguarendaja. Lisaks räägime Sony uutest plaanidest ja uutest kõlakatest mänguturul.

Uue auhinnamängu kuulutame ka välja. Loosi läheb järgmine “Monster Hunter World”.
Loosis osalemiseks:

Hakka Meile Meeldib Mängida YouTube kanali jälgijaksKirjuta YouTube’is meie saate juures kommentaaridesse kas soovid “Monster Hunter Worldi” PS4 või Xboxi jaoks.
Võitja loosime välja 18. aprillil kell 20:00 algavas Meile Meeldib Mängida saates

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu

Meile Meeldib Mängida #91 – Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu

Kuula:

Kirjeldus:
Selle nädala kõige kuumemaks uudiseks on Sony uus patent, kus soovitakse senised mängupuldid asendada lihtsamate asjade vastu, nagu näiteks banaan. Lisaks näitas Sony uusi PS VR mänge, aga nendes kahjuks veel banaane siiski kasutada ei saa. Nintendo plaanivat turule tuua uue parema ekraaniga Switchi, Microsoft tuleb täiesti uue mängumasinaga turule ning AMD tutvustas uut graafikakaarti.

Tarmo sai lõpuks “Bravely Default 2” ühele poole ja Omar proovis “Outridersi” demo.

00:00​ Ettevaatust “Diablo 2: Resurrected” alfa kutsetega
02:34​ Super Mario 3D All-Stars müük saab märtsi lõpus läbi
04:00​ Uus Nintendo Switch, kuid mida me tegelikult ootame?
09:09​ AUHINNAMÄNGU VÕITJA: J6rgen – Devil May Cry 5 (Xbox One)
09:56​ UUS AUHINNAMÄNG – Kirjutage saate video juures kommentaaridesse kas soovite Call of Duty Black Ops 4 (L) VÕI Overwatch (M) T-särki
11:05​ Minecraft Dungeonsi mängumasin
15:11​ Uued PS VR mängud tulekul
20:43​ Sony tahab puldid vahetada banaanide vastu
26:03​ Sony eemaldab Playstationi pealt filmid
28:00​ PlayStationi mängud arvutile
28:45​ AMD RX 6700 XT
31:40​ Resident Evil Village
33:10​ Zynga ostis Torchlight 3 arendaja ära
34:02​ Epic Games ostis Fall Guys arendaja ära
36:20​ Little Hope sai sõbrapassi
39:23​ DISCORD.MKUUBIS.EE – soodsalt või tasuta
40:31​ Bravely Default 2 arvustust saab lugeda siit: https://mkuubis.ee/2021/bravely-default-2/
43:01​ Outriders
48:41​ Haven – SOOVITAME

Xbox Series X, Demon’s Souls ja Game & Watch proovitud!

20. novembri Puhata ja mängida: Xbox Series X, Demon’s Souls ja Game & Watch proovitud!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Martin Liivand, kes on juba oma Xbox Series X’i kätte saanud. Ja ta ei ole ka kitsi oma muljetega Call of Duty: Cold War ja Assassin’s Creed: Valhalla suhtes. Seega on meil väga palju millest rääkida. Ka Rainer on saanud uut tehnikat, lõpuks ometi uus konsool Nintendolt – Game & Wactch Super Mario Bros. on siin! Ja kogemata on nad Martiniga ostnud ka sama televiisorimudeli. Rein peab kogu seda konsoolijuttu ära kannatama, aga õnneks on nii tema kui Martin mänginud Hadest, ja uudistes leiab ka mõne VR-pala, lisaks uuele James Bondi mängule Hitmani tegijatelt, Hearthstone jamadele ja detailidele suurest Capcomi lekkest. Soovituseks on tasuta Elite Dangerous Epic Gamesis.

PlayStation 5 proovitud!

30. oktoobri Puhata ja mängida: PlayStation 5 proovitud!

Kuula:

Kirjeldus:
PlayStation 5 on maandunud meie stuudiosse ja Martin Liivand ja jagavad oma vahetuid muljeid! On see tõesti nii suur ja kole kui piltidelt tundub? Kuidas mängud jooksevad? Kuidas pult käes tundub? Kõik küsimused saavad vastuse. Ka see, millal seda ikkagi poest võiks saada. Muudes uudistes räägime Cyberpunk 2077 edasilükkamisest, AMD uutest videokaartidest, Apex Legendsi uuest hooajast ja Disco Elysiumi riiklikust tunnustusest. Martin on veel mänginud Hadest, Jan Sekirot ja Cloudpunki ja Rainer proovis ära pilveversiooni Controlist ja uue Doomi lisapaki. Soovituseks Epic Gamesi tasuta versioon .