Ainus intervjuu, mida pead kuulama!

episood 55 – Ainus intervjuu, mida pead kuulama!

Kuula:

Kirjeldus:
Dr Zach Bush on üks väheseid kolmekordse sertifikaadiga arste maailmas, omades teadmisi sisehaiguste, endokrinoloogia, ainevahetuse ja palliatiivravi alal. Murranguline teadus, millega dr Bush ja tema kolleegid tegelevad, pakub põhjalikult uut teavet ja lähenemist inimese tervise ning meditsiini kohta.
Kas ma sain selle mehe oma saatesse? Kahjuks ei. Kuid sattusin tema intervjuule, mille ta andis Emmyga pärjatud jutusaates „The Highwire“. Ja see oli üks kõige uskumatum, intelligentsem ja inimlikum vestlus praeguse olukorra kohta (COVID, epideemia, karantiin jne), mida olen kuulnud!
Intervjuu kajastus algab 15. minutil.
Ma lihtsalt pean seda teiega jagama ja loomulikult vaadake-kuulake kindlasti ka originaali:
Dr Zach Bush The HighWire interview
Palun juba ette vabandust võimalike tõlkevigade pärast. Tegin, mis suutsin, ja usun, et asja essentsi sain kätte.
Head kuulamist, sõbrad!

Elu pärast epideemiat (Marek Tamm ja Tõnu Viik)

Ekspert eetris: elu pärast epideemiat (Marek Tamm ja Tõnu Viik)

Kuula:

Kirjeldus:
Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi kultuuriajaloo professor Marek Tamm ja filosoofiaprofessor Tõnu Viik arutlevad, kuidas jätkata oma eluga pärast epideemia lõppu. Seminari modereeris BFMi lektor Mart Soonik.

Tallinna Ülikooli uuel zoomiseminaride sarjal „Ekspert eetris“ jagavad ülikooli parimad õppejõud ja teadlased praktilisi nõuandeid efektiivseks õppimiseks ning õpetamiseks, näpunäiteid vaimse tervise hoidmiseks ja toimetulekuks keerulistes oludes. Eksperdid on eetris iga teisipäeva ja neljapäeva pärastlõunal. Info seminaridest ja lingid salvestustele: www.tlu.ee/eksperteetris

Küsimused, millele ekspertide abil vastused leida saada: kysimus@tlu.ee

Koroonaviirusest

«Lobjakas vs Vooglaid» koroonaviirusest

Kuula:

Kirjeldus:
Täna tuleb juttu inforuumis üles köetavast epideemiahirmust, mis on sama suur probleem kui viiruslik epideemia ise. Veel räägime sellest, kuidas mõjutab praegune kriis Euroopa Liitu – kas on vaja sügavamat föderaliseeritust ehk võimu tsentraliseerimist või hoopis vastupidi, detsentraliseerimist?