Kuidas Sten MängudeÖÖ külastajatele ruuporiga pinda käis

Teine Tase 287 × Kuidas Sten MängudeÖÖ külastajatele ruuporiga pinda käis

Kuula:

Kirjeldus:
Allan, Ragnar ja Sten on kolinud uude stuudiosse, et rääkida Zevakini podcastist Epp Kärsiniga, Tussisööjate (ja meie endi) tegemistest MängudeÖÖl, kraanikausi korrektsest kasutamisest ning muidugi ka videomängudest! Mida pakub Crash Bandicoot 4? Kas Among Us on tõesti nii äge, kui internet väidab? Miks on Mafia leegid nii naljakad?

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://youtu.be/u-Nu25HcKd0

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Anu Saagim ja Epp Kärsin seksikatest dilemmadest ja noorematest meestest: võtta või jätta?

KUULA | Anu Saagim ja Epp Kärsin seksikatest dilemmadest ja noorematest meestest: võtta või jätta?

Kuula:

Kirjeldus:
Elu on elamiseks ja positiivsete emotsioonide kogemiseks, ütleb Epp Kärsin. Kuula edasi, kuidas elada elu maksimaalselt nautides!

Epp Kärsin tabudeta õnneliku paarisuhte saladustest

Epp Kärsin tabudeta õnneliku paarisuhte saladustest

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas siis ikkagi paarisuhtes säilitada ja leida see kirg, kui naisel pole jaksu ja meeski töötab automaatpiloodil igapäevarutiinis? “Sina ise oled number üks! Kui ema ja isa on õnnelikud, on ka pere õnnelik” rõhutab Epp, kus harmoonilise suhte saladused peidetud on, ent mida ikka ja jälle meelde tuletama peab. “Aega ei leita, see tuleb ka võtta!” ütleb Epp, et uinunud seksuaalsust saab äratada. Kuidas? Kuula!

“Minu elu kutse” raamatu 1. peatükk – Elu ilma kahetsusteta

“Minu elu kutse” raamatu 1. peatükk – Elu ilma kahetsusteta by Podcast: Elu Looming

Kuula:

Kirjeldus:
Luges autor Harald Lepisk

Sinus on peidus erakordsed anded, ära jäta maailma sellest kingitusest ilma. Avasta oma tõeline kirg ja rakenda tegelik potentsiaal!

“Minu elu kutse” on see raamat, mille tahad võtta kaasa puhkusele, et teha üks korralik kirehooldus. Et muuta enda praegune töö tähendusrikkamaks või leida täiesti uus suund elus.

Kirjutasime selle raamatu, et meie ümber oleks palju rohkem inimesi, kes päriselt hoolivad enda tööst ja kes tahavad hommikuti ärgata ning asuda tegutsema.

Mida on esimesed lugejad raamatu kohta öelnud?

Tiina Saar-Veelmaa: “Näen psühholoogi ja karjäärinõustajana sageli, et inimesed ei leia muudatuste jaoks julgust. „Minu elu kutse“ on heaks kaasteeliseks enda üles leidmisel.”

Epp Kärsin: “See raamat julgustas mind veelgi rohkem olema mina ise ja seadma eesmärke, mis kannavad kõrgemale ja kaugemale.”

Krista Lensin: “See raamat on väga hea õppematerjal neile, kes seisavad teelahkmel ja igatsevad uuesti tunda kirge, elevust, elutahet teha, muuta, luua…”

Minu elu kutse Harald Lepiski ja Roland Tokko ühisloomingus sündinud raamat, mis aitab inimestel avastada oma tõelise kire ning rakendada tegeliku potentsiaali. Tutvu lähemalt ja soeta endale: http://www.inspiratsioon.ee/minuelukutse

Kas ja miks lihvida oma finantskirjaoskust? Teemaks tuleb ka Epp Kärsin ja inspiratsioon teadlikuma seksuaalsuse teemadel

Viies osa! Kas ja miks lihvida oma finantskirjaoskust? Teemaks tuleb ka Epp Kärsin ja inspiratsioon teadlikuma seksuaalsuse teemadel

Kuula:

Kirjeldus:
Draamatute taskuhäälingu UUS OSA on draamatult ja mängleva kergusega teie ees! Viiendas osas piilume oma rahakottidesse ja arutame, kas see, mis meile sealt vastu vaatab meid ka rõõmustab või võiks ja peaks selles osas midagi ette võtma? Mis on Epp Kärsini fenomen ja mida meil tema missioonist jõuda hea seksini võita on? Ja sekka ka Ükssarvikust, Kai kunstikeskusest ja muust! Eino aga mis muud kui head kuulamist! Nagu ikka, ootame teie mõtteid ja lugusid draamatud.podcast@gmail.com aadressil! Oleme ka Instagramis ja Facebookis, kohtume ka seal!

Saatemärkmed:
– Kai kunstikeskus https://kai.center/
– Startup komöödia ”Ükssarvik”
– Epp Kärsin https://amareluna.com/et/kes-on-epp-kaersin
– Edu Akadeemia webinar Epp Kärsiniga https://is-tracking-link-api-prod.appspot.com/…/58954345018…
– Jaak Roosaare ”Rikkaks saamise õpik” ja koduleht https://roosaare.com/
– Kristi Investeerib https://kristiinvesteerib.ee/
– LHV investeerimiskool https://fp.lhv.ee/academy
– LHV Börsihai 2019 https://fp.lhv.ee/forum/free/132616
– Lasteraamat ”Tom õpib rahamängu” https://www.apollo.ee/tom-opib-rahamangu.html
– Tim Ferriss Show podcasti osa, saatekülaline Ramit Sethi https://tim.blog/2019/05/07/ramit-sethi/ 

Epp Kärsin – siirusest, ehedusest ja mitte kellelegi meele järgi elamisest

#28 – Epp Kärsin – siirusest, ehedusest ja mitte kellelegi meele järgi elamisest by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Meie #28 saate külaliseks on üks võrratu naisterahvas – Epp Kärsin.

Epp ise ütleb, et ta on ettearvamatu ja pöörane.

Epp on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna, tal on taskus rõivadisaineri diplom, ta on aastaid tegelenud tantsimisega, lisaks on tal veel 15-aastane töökogemus iluvaldkonnas ning ta on täienanud ennast Hiina meditsiini valdkonnas.

Tänasel päeval on aga Epp eelkõige tuntud kui naudingute koolitaja. Viimased neli aastat ongi Epp keskendunud teadlikuma ja õnnelikuma inimese koolitamisele ning seda läbi Yoni ja Lingam massaaži koolituste. Epp on koolitanud üle 13 000 inimese, tema koolitused on mitu kuud ette välja müüdud ning ta on saavutanud selle kõik kultutamata turundusele sentigi.

Epu missiooniks on päästa  armastusega maailm ning teha seda siiralt ja südamega.

Rääkisime Epuga tema teekonnast. Kuidas möödus tema lapsemõlv, millised olid esimesed suhted, miks ta juba 14-aastasena kodust välja kolis. Rääkisime ka Epu kirest tantsimise vastu, tema ellusuhtumisest, emaks olemisest nind paljust muust, millest Epp varasemalt avalikult rääkinud ei ole.

Epp Kärsin ja Marju Karin

Epp Kärsini ja Marju Kariniga suhetest ning seksist. Nii otse ja ausalt, kui veel võimalik on.