Millal peaks pöörduma erakorralise meditsiini osakonda (EMO)?

Tervisepooltund episood 11: Millal peaks pöörduma erakorralise meditsiini osakonda (EMO)? by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

Kirjeldus:
Uue aasta esimeses saates heidame koos Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse juhataja Vassili Novakiga pilgu erakorralise meditsiini osakonna (rahvasuus tuntud kui EMO) tegemistesse. Muuhulgas räägime, millises olukorras peaks pöörduma EMOsse ja millised mured on lahendatavad visiidiga perearsti juurde.

Vaata lisaks: https://www.regionaalhaigla.ee/et/erakorralise-meditsiini-keskus-0

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.