Eric Edmeades “Häbi on kõige lahedam emotsioon maailmas!”

#32 Eric Edmeades “Häbi on kõige lahedam emotsioon maailmas!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #32: Ettevõtja ja maailmatasemel koolitaja Eric Edmeades edust ja edukusest, emotsioonidest ja spirituaalsusest
.
“Mõned inimesed on õnnelikud ka kõige raskematel päevadel, aga mõned inimesed on õnnetud ka kõige õnnelikematel päevadel. Kumb oled sina?” küsib retooriliselt rahvusvaheline koolitaja, motivatsioonikõneleja ja ettevõtja Eric Edmeades.
.
Eric on tohutult äge inimene! Me tutvusime umbes 2014-2015 aastal ning tema lood, jutustused, mõtisklused ja õpetused on mind hästi palju inspireerinud, aidanud ja hoogu juurde andnud. Olen täiesti kindel, et need, kes Ericut teavad ja teda laval näinud on – need jumaldavad teda! Tema karismaatilisus, oskus kuulajat oma lugudega rännakutele viia ja kulda väärt õpetused nii ettevõtluse kui motivatsiooni osas on hindamatud!
.
Tunnistan ausalt, et mul on suht ebamugav ärevus südames, sest esimest korda tegin saadet inglise keeles ja ei jäänud endaga üldse rahule. Salvestasime Ericuga saate juba hea mõnda aega tagasi, kuid pidevalt lükkasin selle avaldamist edasi. Nüüd aga otsustasin, et vahet pole see rahulolematus ja isegi piinlikus ning kerge läbikukkumise tunne iseendaga – ikkagi panen saate üles ja saate nautida Ericu voolavat inglise keelt ning tema ägedat storytellingu oskust 🙂
.
Me rääkisime emotsioonidest ja edust, elu mõttest ning perspektiivi muutusest. Alateadlikest uskumustest, eneseületusest, oma teekonna usaldamisest ja õnnelikkusest. Ta jutustas mitmeid põnevaid lugusid oma elust ning usun, et tema inglise keel on sedavõrd mõnus kuulata ka algajal inglise keele oskajal.
.
Saatest saad teada:
🧡 Kuidas sai Ericust esineja ja rahvusvaheline koolitaja?
💛 Mismoodi oma emotsioone juhtida, eriti negatiivseid?
💚 Mida teha, et rahu saada?
🧡 Mis on ühist edukatel inimestel üle terve maailma?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/EricYoutube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/EricSoundcloud
📟 Spotify – https://tinyurl.com/EricSpotifys
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Dalí podcast on Sulle tasuta, aga kui tunned, et said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: https://fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Eric Edmeadese kohta saad lisainfot tema kodulehelt ericedmeades.com, aga ka Edu Akadeemia lehelt (www.eduakadeemia.ee) – nemad korraldavad Eestis Ericuga üritusi. Soovitan Ericut jälgida ka sotsiaalmeedias!
.
Ilusat kuulamist ja astu välja oma mugavustsoonist! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #ericedmeades

Üliambitsioonikas digiturundaja Timo Porval ”Edasi viib tegemine, mitte lugemine”

#159 Üliambitsioonikas digiturundaja Timo Porval ”Edasi viib tegemine, mitte lugemine.” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Timo Porval on naabrimees Türilt, keda nimetatakse Eesti internetiturunduse entusiastiks, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Ta juhib Eesti üht tunnustatumaid ja hinnatumaid digiturundusagentuure Lavii, kus aidatakse abiotsijaid digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamise ja müügimudelite leidmisega.

Timo on pisut nagu Eesti oma Tim Ferris, kes ei pane kätt ette ühelegi väljakutsele ning on valmis ise olema paljuski asjades katsejänes, et saada enda isiklik kogemus mõne uue veendumuse ja uskumuse kujundamisel.
Timo on sportlik mees, alustas ta kunagi Tim Ferrisse 4HB dieediga, vahetades selle peale 4 kuud ühe teise kava vastu välja. Timo isiklik eesmärk oli aastaga saada ette 6-pack, mis nüüdseks on ka saavutatud – mehel tänaseks raudne kilp kõhu peal. Lisaks jõutreeningutele on Timo leidnud endas kire jooksmise vastu, mida ta algselt suisa vihkas. Jooks on see, millest ta täna kindlalt pilve jääb.

Timo on kaasa aidanud väga mitmete suurürituste korraldamisel ja ka tuntud raamatute ja ettevõtete turunduskava koostamisel. Möödunud aasta Novembris toimunud Edu Akadeemia ”Better You” suursündmuse turunduse taga oli Timo oma tiimiga, lisaks sai Timo võimaluse selle ürituse raames olla maailma tuntud koolitaja Robin Sharma autojuht.

Timo on loonud Zone-i Veebikakadeemia, kus ühe nädala jooksul kaasati 19 digiturunduse eksperti ja filmiti üles 24 tundi tasuta digiturunduse teadmisi. Ühtlasi on ta seotud ka Business Survival Summiti loomisega, kuhu on oma panuse andnud samuti ka Roland Tokko ja Eric Edmeades. Lisaks kõigele on ta kirjutanud ka raamatu ”Just nii härra seersant”, samuti etendab Timo ka isa rolli ning on nüüdseks ka podcasti ”Ekspordime” eestvedaja.

Head mõtted:
”Edasi viib tegemine, mitte lugemine.”

”Raamatud on üks kõige suurematest häkkidest üldse. Sa ostad umbes viieteist euroga mingil teemal teadmised, julm.”

”Sul on kuus umbkaudu 100 töötundi, kui palju sa tegelikult seda enda asjade ehitamiseks ära kasutad?”

”Kirjuta asjad üles ja tee lihtsalt ära, ega homme parem seda teha ei ole.”

”Distsipliin aitab saavutada uusi harjumusi.”

”Nii kui sa enda sees kindla otsuse ära teed, on kõik väga easy.”

”Püüa leida seda, mis sind ennast õnnelikuks teeb.”

”Aita teisi inimesi.”

”Pea oma sõna.”

”Ole usaldusväärne.”

”Ära müü inimestele, vaid lase neil osta ja see saab alguse väärtuse pakkumisest.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
https://www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Timo:
https://www.facebook.com/timo.porval
https://ekspordime.ee

Avaleht