Erik Orgu: “Kui võtad kõige odavama toidu, siis saad kõige jamama asja ka.”

1. Erik Orgu: “Kui võtad kõige odavama toidu, siis saad kõige jamama asja ka.”

Kuula:

Kirjeldus:
Londoni kokandustaustaga toitumisnõustaja Erik Orgu on muutnud ja mõjutanud paljude eestlaste toiduvalikuid. Kuigi plaanis oli rääkida vaid sellest, kuidas koostada endale menüüd nii, et enestunne oleks hea ja toit tervislik, jõuti teemadega hoopis kaugemale.

Erik Orgu jagab, mis teeb tervisliku toidu kalliks ja miks peaks toit alati hästi maitsema

KUULA | Erik Orgu jagab, mis teeb tervisliku toidu kalliks ja miks peaks toit alati hästi maitsema

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas tuntud toitumisnõustaja Erik Orgu, kes vastab kõige põletavamatele küsimustele tervisliku eluviisi teemal. Jutuks tuleb ka eestlaste füüsiline vorm ja saame nippe tervislikuma elu ja toitumise jaoks. Vestlust juhib Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.

Erik Orgu – Edu reeglitest, elust Londonis ja inimeste aitamisest

#24 – Erik Orgu – Edu reeglitest, elust Londonis ja inimeste aitamisest

Kuula:

Kirjeldus:
Erik Orgu on Eesti kõige edukam toitumisnõustaja. Tema erikorgu.ee toitumiskavaga on liitunud juba üle 13 000 inimese.

Erik on toitumisnõustajana tegutsenud juba üle kümne aasta – huvi selle valdkonna vastu tekkis tal juba väga varases eas. “See, mida ma teen – ma olen selleks sündinud!”
21-aastasena kolis Erik Londonisse, kus ta töötas alguses kokana ja seejärel alustas oma karjääri personaaltreenerina.

Erik on tuntud ka väga eduka telesaate “Kaalul on rohkem kui elu” saatejuhina ning ta on andnud välja ka kaks raamatut “Garanteeritud kaalulangus” ning “Elu ilma dieedita”.

Rääkisime Erikuga tema teekonnast Eesti edukaimaks toitumisnõustajaks, elust Londonis, väärtuse loomisest, klassikalisest muusikast ja paljust muust põnevast :).

Erik Orgu

0:1 Podcast | Erik Orgu [#2] by 0:1 Podcast

Kuula:

Kirjeldus:
0:1 Podcastis räägime inimestega, kes on teinud nullist ühe.

Podcasti teises episoodis räägime Eesti ühe populaarseima toitumisnõustaja ja personaaltreeneriga Erik Orguga. Ta kirjeldab, kuidas sai alguse tema karjäär personaaltreenerina, mida huvitavat tegi ta elades Inglismaal kui ka Austraalias ning mida ta seal olles õppis. Erik selgitab, kuidas eesmärke saavutada ning annab nõu, kuidas toituda tervislikult ning millisel moel tuua end välja situatsioonist, kust tunned, et enam väljapääsu ei ole.

New trends in Employer Branding and EV100 Turundusidee: 36 525 kaotatud ülekilo

New trends in Employer Branding and EV100 Turundusidee: 36 525 kaotatud ülekilo

Kuula:

Kirjeldus:
Linus Holmgren from Talent Talk (Sweden) shared new insights about employer branding trends. Erik Orgu tutvustas EV100 Turundusideed “36 525 kaotatud ülekilo”. Saadet juhib Anu-Mall Naarits. Saade on osaliselt inglise keeles.