Kasvukursil: rahvusvaheline e-kaupleja supleb tarbimismaksude ookeanis

04.11.20 Kasvukursil: rahvusvaheline e-kaupleja supleb tarbimismaksude ookeanis

Kuula:

Kirjeldus:
Maailmas on ainuüksi käibemaksusüsteeme seitset erinevat tüüpi, lisaks veel kaupade ja teenuste maks ning müügimaks USAs. See kõik puudutab äripidajat, kes müüb e-poe kaudu ka Eestist välja, selgub seekordsest „Kasvukursil“ saatest.
E-kaubandusele pühendatud saates selgitavad selle eri tahke nõustamisagentuuri Grant Thornton Baltic asjatundjad: maksunõustamise valdkonna juht Kristjan Järve, õigusnõustaja Lee Laanemäe ning digiturunduse strateeg ja e-kaubanduse ettevõtja Erik Suits.
Enne välismaale murdmise juurde minemist käsitletakse küsimusi, mis puudutavad e-poega alles alustavat ettevõtjat. Muu hulgas saab teada, millist peavalu võib hiljem valmistada vale veebiplatvormi valik ning mida teha selleks, et digiturundusele pandav raha tuulde ei lendaks.
Saadet juhib Karl-Eduard Salumäe.

Kasvukursil: ärimudeli innovatsioon ehk kuidas jääda ellu?

20.05.20 Kasvukursil: ärimudeli innovatsioon ehk kuidas jääda ellu?

Kuula:

Kirjeldus:
Koroonaviirusest voolitud uues reaalsuses võib ettevõtte ärimudel vajada innovatsiooni. Juhul, kui see nii on, siis kolm peamist märksõna on: tegutseda, tegutseda, tegutseda.

Nii selgub Grant Thornton Balticu juhtiva partner, vandeaudiitori Mati Nõmmiste, Grant Thornton Balticu digiturunduse strateegi Erik Suitsu ja Nordic Hotels juhatuse liikme Feliks Mäguse jutust seekordses saates „Kasvukursil“.
Uue ärimudelini jõudmiseks on olemas erinevaid süsteemseid lähenemisi ja hulk nippe, mida kasutada. Nendest tuleb saates juttu.

Saadet juhib Karl-Eduard Salumäe.