Särtsakas tulevik: päris- ja rohemajanduse piir on kadumas

18.06.20 Särtsakas tulevik: päris- ja rohemajanduse piir on kadumas by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Saates “Särtsakas tulevik” uurime, kas keskkonnasõbralikud lahendused on juba ka majanduslikult tasuvad või tajutakse emissioonivähendamise eesmärke majanduses siiski veel piirangutena.

Uurime, mida tähendab kontseptsioon heitmevaba Tartu ning kuidas on Tartus mitmesugused visioonid, arengukavad ja plaanid seotud ühtseks tervikuks kliima- ja keskkonnaeesmärkide saavutamisel. Toome külaliste abiga konkreetseid näiteid, kuidas on rohemajandus jõudnud energeetikasse ning uurime, kas ka pangad on valmis krediidiotsuste tegemisel arvestama ka keskkonnaalase jalajälje vähendamise aspekte.

Saates osalevad Tartu abilinnapea Raimond Tamm, Fortum Eesti AS juhatuse esimees Margo Külaots, LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu ning Tartu Energiaagentuuri energiaekspert Marek Muiste. Saadet juhib Lauri Leet.

Saadet toetab Tartu regiooni energiaagentuur.

Indrek Kaljumäe ja Erki Kilu sularahast

Indrek Kaljumäe ja Erki Kilu sularahast – LHV Podcast 14 2019

Kuula:

Kirjeldus:
Sularaha ja sularahaautomaatide teemat tutvustavad stuudios LHV tootejuht Indrek Kaljumäe ja LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu. Miks juhtus nii, et LHV klientide jaoks sularahaautomaatide võrk viiekordseks kasvas? Mida klient sellest teadma peaks? Samuti arutatakse, kui palju täna üldse sularaha võetakse ja kas sularaha tähtsus ajas väheneb või mitte. Avaldatakse ka kui kaugele on jõutud kõikide Eesti pankade ühise automaadivõrgustiku plaaniga. Küsitles LHV kommunikatsioonijuht Priit Rum.

Vaata lähemalt: lhv.ee/sularahaautomaadid

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Vaata lähemalt www.lhv.ee ja pea nõu asjatundjaga.