Robert Täht ja Kalev Kruus

Robert Täht ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #24

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #24 toob teieni mitmekordse Eesti parima võrkpalluri, äsja Poola tippklubiga liitunud Robert Tähe. Täht sõnas intervjuus Kalev Kruusile, et sel hooajal ta koondisega ei ühine, lisaks rääkisid mehed peatreenerite vahetusest, EM-il põrumisest ja kuidas Tähest oleks võinud saada uus Erki Nool.

Erki ja Robin Nool – kaotamise kartusest, õnnest ja spordi muutumisest.

#45 Erki ja Robin Nool – kaotamise kartusest, õnnest ja spordi muutumisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil saates külas üks vinge spordiperekond Eestist, isa-poega, kelle teod ja sportlikud saavutused on rõõmustanud kodumaa spordifänne juba aastakümneid ning tundub, et see trend on jätkumas vägagi tõusvas joones. Meie tänase saate külalisteks on Erki ja Robin Nool. Tänases saates räägime me nendega sellest, et miks soosib õnn tugevaid, miks kartes kaotada ei võida kunagi ja kuidas ebaõnnestumistega toime tulla.

Erki Nool ja Kalev Kruus

Erki Nool ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #6

Kuula:

Kirjeldus:
Kalev Kruusi järjekordseks külaliseks on 2000. aasta Sydney olümpiamängude võitja Erki Nool. Episoodis arutatakse Eesti kergejõustiku oleviku ja tuleviku üle. Heidetakse pilk probleemidele noortespordis. Erki avaldab arvamust ka selle kohta, kui palju kasutatakse tippspordis dopingut ning lõpetuseks paljastab, millised on tema poliitilised ambitsioonid lähitulevikuks.

Erki Nool: Eesti sportlased võiks julgemad olla, pole mingi ülbus öelda, et lähengi võitma

1. osa: Erki Nool: Eesti sportlased võiks julgemad olla, pole mingi ülbus öelda, et lähengi võitma

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtuleht alustab uue raadiosaatega “Tugitoolis sportlane”, mida külastab igal nädalal üks endine või praegune sportlane või sporditegelane. Stuudios on kaks inimest: Õhtulehe sporditoimetuse liige ning tema poolt valitud intrigeeriv saatekülaline. Jututeemade ring ei piirdu kindlasti ainult kehakultuuriga.

Saate esimeses osas oli Siim Keral külas endine kümnevõistleja Erki Nool. Sydney olümpiavõitjaga sai pikalt arutatud Eesti spordi hetkeseisu üle. Kuulates saab teada, mis “meeldib pruutidele, emadele ja vanaemadele”; mis võib ka maailma kõige andekamal sportlasel takistuseks saada ning millega Eesti tippatleedid teda ärritavad.

Vaatasime ka minevikku ning Nool meenutas oma lapsepõlve Võrus. Iga päev pärast kooli kakeldi. Samuti peatuti saates poliitikal ning Indrek Tarandi juhtumil. Kas Nool on kirikuõpetajast õe eeskujul samuti usklik? Üle ega ümber ei saanud ka legendaarsest “Rooside sõja” klipist.