Rohepööre A. Le Coq Arenal? Uus Levadia on isegi vahetusmeestega medalil!

100. saade! Rohepööre A. Le Coq Arenal? Uus Levadia on isegi vahetusmeestega medalil! by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 100. episood keskendub uue Levadia olemusele. Kas nad suudavad A. Le Coq Arenal korraldada rohepöörde?

Levadia on uueks hooajaks teatanud juba üheksa uue mehe palkamisest, ent lähiajal võivad allkirja saada veel kolme jalgpalluri lepingud. Sellist jõudu, tulevärki ja sügavust pole Maarjamäel ammu nähtud. Kas Savic-Vassiljev duo suudab kõik õnnelikuna hoida ja taastada klubi hiilgeajad? Materjali on igatahes piisavalt, et isegi varumeestega medalitele mängida.

Saate alguses räägime aga Eestist välismaale minemisest ja piiri taga toimetamisest. Mis olukord on Vlasi Sinjavski ja Rauno Sappineniga? Kõneleme ka Georgi Tunjovist, Kristofer Pihtist, Martin Vetkalist, Andreas Vaherist ja Erko Jonne Tõugjasest.

Lisaks tuleb kodumaise vuti plokis juttu Paide koroonaprobleemide halvast ajastusest, Frantsevi Nõmme Kaljust, aga ka Narva Transist.

Saate lõpus põikame välismaale. Klopp taastas Voolaidi usu, kuid Manchester City töötab masinlikult. Arsenal mängib jalgpalli ja Manchester United raiskab. Hispaanias on “kriisis” Barcelona püüdnud kinni Real Madridi ja kõige enam naudib oma elu hoopis Atletico Madrid.

Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.