Tööandja bränding – mis see on ja kuidas seda hästi teha?

Tööandja bränding – mis see on ja kuidas seda hästi teha? by TalentHub Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:

Mis on tööandjabränding ja mida see endast kujutab? Kuidas tööandja brändinguga alustada ja mida selle edukaks õnnestumiseks silmas pidada? Miks tööandja brändingut üldse vaja on? Ja kuidas tööandja brändingu läbi ettevõtte mainet parandada? TalentHub’i kümnenda podcasti külaliseks on LHV tööandja brändingu juht Ragne Maasel.

Harry Tuul – meediast, juhtimisest ja finantskirjaoskusest

“Edu Valem”, osa 2 | Harry Tuul – meediast, juhtimisest ja finantskirjaoskusest

Kuula:

Kirjeldus:
Rahajutud.ee taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis teises saates Manta Maja stuudios külas praegune BNS-i ja Postimehe majandustoimetuse juht Harry Tuul, kes senises karjääris jõudnud rohkem teha kui enamus meist kogu elu jooksul.

Varem ka EPL/Delfi ja Äripäeva majandustoimetusi ning Riigiprokuratuuris avalike suhete osakonda juhtinud 39-aastase Harryga rääkisime pikalt nii meediamaastikul toimuvast kui ka erinevatel juhtimise ja inimeste manageerimisega seotud teemadel.

Mil viisil on meediatarbimine tänapäeval muutunud? Kuidas leida enda ettevõttesse häid töötajaid ning kuidas hoida neid motiveerituna? Miks koolis ei õpetata kõige igapäevasemaks toimetulekuks üliolulisi oskusi? Kui hea on eestlaste üldine finantskirjaoskus? Need ja paljud teised küsimused saavad saate jooksul läbi arutatud.

“Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga. Saatejuhtideks on Maxim Tuul ja Siim Semiskar.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Ettevõtte kohting kõrgkooliga: kas tasub ära?

Ettevõtte kohting kõrgkooliga: kas tasub ära?

Kuula:

Kirjeldus:
Eestis nähakse kõrgkoole sageli haridusasutustena, mitte ettevõtete koostööpartneritena arendusprojektides. Ettevõtetel aga enam pikalt protsessi parendamise ja alltöövõtuga tegelda ei lasta. Ühelt poolt on innovaatoriks saamise vajadus, puuduv tootearenduskompetents ja innovatsiooni osas loogiline koostöö kõrgkoolidega. Teisalt kõrgkoolide uuringute vähene rakenduslikkus, teostamise probleemid ja ebapiisav (riiklik ja erasektori) rahastus. Kuidas võita usaldus ja näha kasu?

Arutelu juht: Urmas Vaino
Osalejad: Mait Rungi – Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor; Mart Noorma – kaitsetööstusettevõte Milrem; Aivars Alt – Tallinna Tehnikakõrgkool; Ülle Ernits – Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Korraldaja: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor; Rakenduskõrgkoolide Rektrorite Nõukogu

Arutelu toimus 10. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Pipedrive’i juht Timo Rein – mis hetkest saab kellestki hea müügiinimene?

#024: Pipedrive’i juht Timo Rein – mis hetkest saab kellestki hea müügiinimene? by Podcast: Globaalsed eestlased

Kuula:

Kirjeldus:
“Ma usun, et hästi palju asju sõltub sellest, et kas sa lähed midagi tõsiselt üritama.”

Meie podcasti 24. saate külaliseks on Eesti ühe edukaima tarkvaraettevõtte Pipedrive kaasasutaja ning tegevjuht Timo Rein. Väikesest kuue inimesega alustanud iduettevõttest on seitsme aastaga saanud üks maailmas kiireimini kasvav müügitarkvara pakkuja, kus täna töötab üle 250 inimese.

Ülikoolis psühholoogiat õppinud Timo müügikogemus algas raamatute müümisega, millele järgnes müügikoolitaja töö ning sellest saadud õppetundide tagajärjel tekkis mõte luua tarkvara, mis aitaks müügiinimestel oma tööd paremeini teha.

Räägime Pipedrive’i sünniloost ning kus on ettevõte oma arengus täna. Kuna eestlaste kohta kuuleme tihti, et ega me müüa ning turundada ei oska, siis vestleme:

– kuidas saab sel juhul üheks parimaks müügitarkvara loojaks just Eesti ettevõte?
– miks on müümine osalt lihtsalt numbrite mäng ning osalt autentsete inimsuhete loomine?
– mis hetkest saab kellestki hea müügiinimene?
– kuidas müüa müügitarkava?
– ning mis osas on müügitöö tulevikus automatiseeritud ning mis osas taandub kõik siiski inimsuhetele?

Saade on salvestatud 1. juunil 2017. aastal Räniorus. Head kuulamist!

Podcasti taustamuusika: Sander Mölder (www.soundcloud.com/sander). Kõik õigused kaitstud.