Liisu Miller “Ma tahan veel rohkem teada!”

Liisu Miller “Ma tahan veel rohkem teada!”

Kuula:

Kirjeldus:

December 16, 2020

MULLi esimese hooaja viimases saaates on külas Liisu Miller – naine, keda vaadates tekib küsimus, et kas tõesti on võimalik kõik need tegemised 24h sisse mahutada. Liisu on tohutult uudishimulik ja särav kolme lapse ema, kes huvitub väga endast ja end ümbritsevast. Räägime saates sellest, kas ja kuidas ühiskonna surve meid mõjutab ning kuidas seda vältida, kuidas elada oma elu nii, et oleksid sellega igakülgselt rahul ja kes siis ikkagi vastutab meie õnne ja rahulolu eest. Head kuulamist ja uue hooajani!

MULL 19: Kristi Ojasaar “Sätendavast klaaskuulist!”

MULL 19: Kristi Ojasaar “Sätendavast klaaskuulist!”

Kuula:

Kirjeldus:

December 9, 2020

Ma võiksin lõputult kuulata Kirsti mahedat häält ja tema ausaid ning nii siiraid mõtteid emaks olemiseks, ettevõtlusest ja loomingulisusest! Jutustame saates väljakutsetest ja katsumustest, ilust ja väärtustest, aga ka sellest, kas ja kui oluline on üksteist naistena tõsta. Kristi on imeilus naine ning tema lahkus, siirus ning pehmus puudutasid mind tõesti ääretult palju. Ma olen meeletult tänulik selle aja ja hetke eest ning veel tänulikum võimaluse eest neid mõtteid ka teiega jagada. Head kuulamist!

Oma ala eksperdist ettevõtja Krista Teearu: inimesel on valida, kas olla puuleht või kala

#26 | Oma ala eksperdist ettevõtja Krista Teearu: inimesel on valida, kas olla puuleht või kala

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 26. osas käis raamatupidamisekspert ja ettevõtja Krista Teearu, kes rääkis oma teekonnast palgatööst loobumisel ja ettevõtlusesse sisenemisest.

Suure osa saatest arutasime Krista abil teemadel, miks on tänapäeval inimestel vaja ennast pidevalt arendada, õppida uusi oskusi ja lüüa oma mugavustsooni pidevalt muhke. Teearu käis välja ka mõtte, et oma tegevusvaldkonnas peaks pürgima parimate ekspertide sekka ja selgitas, kuidas tema on seda saavutanud ja mida see on talle juurde andnud.

Meeldejääva ja põneva nimega raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby asutaja ja partnerina tegutsev Teearu selgitas saates lahti ka pealkirjas välja toodud puulehe ja kala metafoori ning andis mitu väga lihtsalt ja koheselt rakendatavat nippi, kuidas oma mugavustsoonist välja piiluda.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Hannaliis Marks “Ole oma otsustega rahul!”

Hannaliis Marks “Ole oma otsustega rahul!”

Kuula:

Kirjeldus:

November 25, 2020

Hannaliis on üks tohutult imeline naine, kelle mõttelaadi, loomingut ja tegemisi ma väga austan. Tema suhtumine endasse, oma töösse ja end ümbritsevasse on nii eluterve ja nii aus, et iga kord pärast temaga suhtlemist või kohtumist tunnen end ülimalt inspireerituna. Mulle meeldivad inimesed, kes on sõna otseses mõttes väga PÄRIS, inimesed, kes oskavad ja tahavad luua väärtust ning inimesed, kes selle kõige juures  jäävad iseendaks. Hannaliis kindlasti on üks sellistest väga imetlusväärsetest naistest, kes juhib täna suure kirega oma sotsiaalmeedia agentuuri, aidates sellega vahvatel brändidel oma eesmärke saavutada. Hannaliisi lugu on üks neist headest näidetest, kuidas selleks, et alustada oma asja tegemisega ei pea sa teadma kohe alguses kõike, vaid võid õppida teel olles. Head kuulamist!

Eesti naine on lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord ta ei usu endasse piisavalt

KUULA | Eesti naine on lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord ta ei usu endasse piisavalt

Kuula:

Kirjeldus:
Õige pea ilmub Signe Ventseli ja Kristi Jõeoru sulest uus inspiratsiooniraamat “Julgus luua muutust”. Autorid soovivad teosega tublidesse Eesti naistesse veelgi enam inspiratsiooni, mõttejulgust ja teotahet süstida – olgu see muutus tervise, ettevõtluse, finantside, pere, sotsiaalse elu, enese tähtsustamise või hobide valdkonnas.

Kuidas saab hobist rahvusvaheline ettevõte?

Kuidas saab hobist rahvusvaheline ettevõte? by TalentHub Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Millega tegeleb Brainbase ja selle kaasasutaja Karl Johan Vallner? Kuidas kiiresti tiimi kasvatada ning millised on sellega kaasnevad väljakutsed? Kas värvata ainult superstaare või ka neid, kel kogemust küll vähe, aga silmad säravad? TalentHubi 18. podcasti külalisteks on Brainbase’i kaasasutaja ja CTO Karl Johan Vallner.

Liisa Raudmets “Ilust, tasakaalust & ärevusest.”

Liisa Raudmets “Ilust, tasakaalust & ärevusest.”

Kuula:

Kirjeldus:

November 18, 2020

Taaskord üks hästi sügavale hinge pugenud saade! Täna jutustame Liisaga tema teekonnast esteetilise meditsiini valdkonnas, katsumustest ja väärtuste kujunemisest, aga ka trendidest ja soovitustest. Miks ja mille vahel peab Liisa oluliseks tasakaalu, millised on nahahoolitsuse põhitõed ja kuidas ärevus igapäeva elu mõjutada võib. Selle saate salvestust saatis nii mõnus soe energia ning Liisa pehmus ja üdini särav olek muutsid selle saate üheks minu senistest lemmikutest. Head kuulamist!

Tööstusuudised eetris: Harju Elektri pool aastat ametis olnud juht: tegin õige sammu

16.11.20 Tööstusuudised eetris: Harju Elektri pool aastat ametis olnud juht: tegin õige sammu

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas nüüdseks pool aastat Harju Elektrit juhtinud Tiit Atso, kellega räägime sellest, kuidas on see keeruline aeg suurettevõtte juhina möödunud ja milliseid nõuanded sai ta kaasa endiselt juhilt Andres Allikmäelt.
Küsime, millised on Tiit Atso enda juhtimispõhimõtted ja kas just praegune keeruline aeg oli õige hetk Harju Elektri etteotsa asumiseks. Räägime ka Harju Elektri tulemustest ja edasistest plaanidest.
Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.

Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused”

#162 Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil stuudios coach Annela Aun, kellel on nõustamis- ja coachinguagentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele. Annelat inspireerib areng ja kasv, just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõttete arengusse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvlistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõistuse juhtimiseks.

Ta on lõpetanud Mainori Kõrgkooli Ärijuhtimises, saanud mitmeid täiendõppeid NLP teemadel. Tema teekonda coachina tegutsemisel toetab 9 aastane panganduses töötamise kogemus, 6 aastat iseendale tööandjaks olemist ja kolm ja pool aastat klientide coahcimist ning nende tulemuste saavutamisele kaasa aitamist.

Annela ütleb, et ”Sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses.” Annela usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, siis teekond soovitud tulemuseni on aeglasem ja keerulisem.

Saates väärtuste teemal sai palju räägitud, oma väärtused saad välja selgitada siin:
https://bit.ly/2InbUo1

Saates sai mainitud erinevaid koolitusi, mille leiad siit:

Academy

Lisaks kui sind huvitab Annela poolt tehtud juhitud meeletreeningud, siis leiad need siit. Kasutades sooduskoodi “ausadmehed” saad -10%
https://academy.byb.life/saavuta-eesmargid-juhendatud-meeletreening/
https://academy.byb.life/seisundi-juhtimine-juhendatud-meeletreening/

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Annelat:

Academy


https://www.facebook.com/beyondyourbusiness
https://www.facebook.com/annela.aun

Genre
Business

License: cc-by-nc-sa

Merlin Miido “Ma ise hoian ennast tagasi!”

Merlin Miido “Ma ise hoian ennast tagasi!”

Kuula:

Kirjeldus:

November 11, 2020

Üks väga kaua oodatud külaline – Merlin Miido! Keda rohkem ehk teatakse hoopis kodu ja sisustustrikkide/-nippide konto Home In Estonia loojana. Nagu MULLis tavaks, räägime Merliniga tema elust ja sellest, kuidas ta on jõudnud selleni, mida täna teeb, jutustame valikutest, väärtustest, juhustest, kokkusattumustest ning veel paljust muust! Mul on siiralt hea meel, et Merlin pärast pikka kaalumist külla tuli ja oma mõtteid jagas – see saade pakub Sulle kindlasti mitmeid positiivseid emotsioone ning ehk ka äratundmist ja üllatusi. Head kuulamist!