Kadi Kaunis “Hetk, mil algab uus elu!”

Kadi Kaunis “Hetk, mil algab uus elu!”

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate külaline, Kadi on igas mõttes üks väga ilus ja soe inimene, kes on oma sihikindluse, töökuse ja täpsusega väga paljudele eeskujuks. Räägime saates Kadi teekonnast pulmakorraldaja rollini, palgatöö vahetamisest ettevõtja ameti vastu, sellega seonduvatest väljakutsetest ja katsumustest, aga muidugi räägime ka pulmadega  kaasnevatest trendidest ja hoiakutest. Ma loodan, et Kadi sära ja mõnus energia jõuab sellest saatest sinuni ja leiad siit mitmeid mõtteid, mis uut hingamist või äratundmisrõõmu pakuvad ja seda hoolimata sellest, kas sul on sõrmus sõrmes, ootad seda või (veel) mitte. Head kuualmist!

Monika Kahro “Muutus, mis algab Sinust!”

Monika Kahro “Muutus, mis algab Sinust!”

Kuula:

Kirjeldus:

April 7, 2021

Tänases saates jagab oma mõtteid treeningust, toitumisest ja tervislikest eluviisidest Monika Kahro. Tänapäeva maailmas, kus infomüra on tohutult palju, eriarvamusi veel rohkem ning faktipõhisust üha vähem on ülimalt tore kohtuda ja suhestuda inimestega, kes on oma valdkonnas tõelised spetsialistid. Monika puhul hindan ennekõike tema teadmiste ja kogemuste pagasit, mida on kujundanud nii toitumisnõustamine kui personaaltreeneri roll. Ma luban, et tänasest saatest saad sa vägeva poweri ja pealehakkamise, et teha paremaid otsuseid ning valikuid ja seda mitte kellegi teise vaid ainult iseenda jaoks. Head kuulamist!

Riin Rehemaa “Ela ise ja lase teistel elada!”

Riin Rehemaa “Ela ise ja lase teistel elada!”

Kuula:

Kirjeldus:
Tänasesse juubelihõngulisse, MULLi 30. saatesse on külla tulnud Riin Rehemaa, kes pakkis eelmise aasta keskpaigas enda ja oma pere asjad kokku ja otsustas, küll saatuse kiuste just sel kummalisel koroonaastal, sammuda vastu ühele suurele seiklusele. Millest selline otsus tuli, kuhu see seiklus seda ülimalt vahvat pere juba viinud on, milliste väljakutsetega on nad pidanud silmitsi seisma ja millega Riin mind positiivses mõttes šokeerida suutis – seda ja palju muud kuuled saatest! Riin on särasilmne ja hästi kahe jalaga maa peal suhtumisega naine ja mul on väga-väga hea meel, et meil õnnestus leida see ühine aeg sel viivukesel ajal kui Riin perega korra Eestis käis, et see saade Sinuni tuua. Head kuulamist!

Anna-Liisa Palatu – 30 äriideed, 11 ettevõtet, pannil keedetud vesi ja “üleöö” edukaks

#111 – Anna-Liisa Palatu – 30 äriideed, 11 ettevõtet, pannil keedetud vesi ja “üleöö” edukaks

Kuula:

Kirjeldus:
https://www.woola.io/
https://www.linkedin.com/in/annaliisapalatu/

Gertrud Treumund “Ausalt elust!”

MULL 29: Gertrud Treumund “Ausalt elust!”

Kuula:

Kirjeldus:
Ilmselt üks kõige ausam ja ehedam MULLi saade seni! Gertrud on doula ehk sünnitoetaja, kellega mõtiskleme saates väga elulistel teemadel! Räägime sünnitusest kui ühest suurest väestamise kogemusest, pereplaneerimisest, aga ka sellest, miks jätkuvalt paljud lapsesaamisega ja sünnitusega seotud teemad tabud on. Gertrudi lai maailmapilt ja väga siiras kohal olek muutsid selle saate üheks mõnusaks vestluseks, mis ehk Sullegi uusi mõtteid, inspiratsiooni ja äratundmisrõõmu loob! Head kuulamist!

Liisa-Maria Connor “Julge uskuda iseendasse!”

Liisa-Maria Connor “Julge uskuda iseendasse!”

Kuula:

Kirjeldus:

March 17, 2021

Liisa-Maria Connor, naine, kes on tohutuks inspiratsiooniks oma sihikindluse ja avatud meelega! Tänasest saatest jääb helisema mitmeid teemasid nii suhetest, lapse saamisest, oma suhtumise muutmisest ja teadlike valikute tegemisest. Liisa on väga ehe, siiras ja positiivne naine ja mind võlub tema juures ennekõike just see vahetu olek ja ausus. Ma loodan, et võtad tänasest saatest kaasa mõne mõtte või uue hoiaku, mis aitab sul luua natukene paremat versiooni iseendast või liikuda kasvõi pisut lähemale oma eesmärkidele! Head kuulamist!

Kadri Tuisk. Tubliks tüdrukuks olemine ei ole see, mis Sind elus edasi aitab.

#27 Ausad Naised – “Kadri Tuisk. Tubliks tüdrukuks olemine ei ole see, mis Sind elus edasi aitab.”

Kuula:

Kirjeldus:
IMEEEELINE naine Kadri Tuisk! ✨
✨Kadri elukogemused, seiklused ning sündmused on nii kirevad, et lausa ühest aastast rääkides, tekkis tunne nagu oleks tegu terve elulooga. 😅
✨Kadri on ettevõtte Clanbeat asutaja ja tegevjuht, kelle missiooniks on aidata inimesi paremaks versiooniks iseendaks ning leida enda kirg.
✨Clanbeat tarkvara eelkõige aitab koolidel aidata oma õpilastel avastada, mis neile tegelikult meeldib, saavutada eesmärke ja kujundada oma tulevikku
💛Kadri on märkimisväärselt julge, sihikindel, ja särav naine!
Kuidas meeldis? 🤩

Terje Eichelmann “Ilu on igaühes!”

Terje Eichelmann “Ilu on igaühes!”

Kuula:

Kirjeldus:

March 10, 2021

ILU ON IGAÜHES! Täielik tõde, mis aga ometi vajab pidevalt meeldetuletamist! Täna on külas Tradehouse-i tegevjuht Terje Eichelmann, kes jagab oma mõtteid ilust, enesekindlusest, kuidas seda endas kasvatada, kuidas seda teistesse süstida ja miks see kõik üldse oluline on. Samuti räägib Terje juhi rollist, vastutusest ja sellest, mis teeb ühest juhist hea juhi!  Minusse jättis tänane saade väga suure jälje – ma siiralt usun, et iga inimene on ilus ja veel eriti ilus siis kui ta teeb seda, mis teda siiralt õnnelikuks teeb. Olgu tänanane saade Sulle meeldetuletuseks märgata rohkem ilu nii endas kui end ümbritsevas, sest ilu on tõepoolest igaühes!
Saade on valminud koostöös Tradehouse-iga.

Liina Peets “Head asjad juhtuvad, kui mõtled ise häid mõtteid!”

Liina Peets “Head asjad juhtuvad, kui mõtled ise häid mõtteid!”

Kuula:

Kirjeldus:

March 3, 2021

Täna on külas imearmsa brändi Tobias&Ida looja Liina Peets, kes jagab mõtteid oma ettevõtlusteekonnast, sellega seonduvatest kordaminekutest ja katsumustest. Kuidas ühest jooksuringist arenes idee luua laste sisustusbränd ning kuidas omakorda sellest ideest kasvas elustiilibränd, mis on oma autentsuse ja vahetu emotsiooniga paljudele eeskujuks, kuidas tagada ettevõtmise jätkusuutlikkus ja kuidas kõige selle keskel iseennast mitte ära kaotada. Head kuulamist!

Viivika Vahi. Naised ja elustiiliäri, Feng-Shui ning Inspiratsiooni instituut.

#25 Ausad Naised – “Viivika Vahi. Naised ja elustiiliäri, Feng-Shui ning Inspiratsiooni instituut.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Viivika Vahi – imeline naine, kelle missiooniks on toetada, inspireerida, harida, motiveerida ja ühendada ettevõtlikke inimesi ning kasvatada enesega rahulolevate ning õnnelike naiste arvu Eestis! 😍
Viivika kalender on paksult täis toimetamisi, kuid hoolimata sellest on ta mõnusa ellusuhtumisega, suure naeratusega ja kindla eesmärgiga muuta end ümbritsev veel paremaks kohaks maailmas.
Saade tuli voolav ja põnev! Kuna Viivika omab rahvusvahelist magistrikraadi äriinnovatsiooni erialal ning on koolitajana tegutsenud nüüdseks lausa juba 11 aastat saime saates lahatud ettevõtlust, eesmärkide seadmist, iseseisvuse olulisust, mugavustsooni mürgiseid vilju, ja potensiaali avamist. Puudutamata ei jäänud ka Feng-Shui mõisted ning Inspiratsiooni Instituudi ägedad tegemised. 🌸
Mis Sina arvad?