Alvar Tiisler rääkis avameelselt Eesti teletöö ja spordi muredest ning rõõmudest

74. Osa: Alvar Tiisler rääkis avameelselt Eesti teletöö ja spordi muredest ning rõõmudest by Tugitoolis sportlane

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe raadiosaate „Tugitoolis sportlane“ seekordne külaline on mees, kes on tuntud nii spordi- kui ka muusikaringkonnas – ETV spordiajakirjanik ja bariton Alvar Tiisler.

Tiisleri graafik on tihe. Ta käib täiskohaga tööl, nimetab end vabakutseliseks professionaalseks lauljaks ning õpib sügisest alates Tallinna Ülikoolis prantsuse keelt ja kultuuri. Elu esimeseks soolokontserdiks valmistuv Tiisler rääkis saatejuht Mart Treialile, kuidas ta seda kõike jõuab.

Kas ta on kunagi mõelnud minna saatesse „Eesti otsib superstaari“? Millised spordisündmused pakuvad talle rohkem pinget kui olümpiamängud ja miks? Miks tal Norra ja Taani rahvusringhäälingutes stažeerimas käies ila jooksis? Miks pole mõtet televisioonis teha analüüsivamat spordipublitsistikat?

Miks välismaa ajakirjanikud eestlasi kadestavad? Miks ta ei taha enam väga palju eetritööd teha? Milline oleks Tiisleri ideaalne töörežiim? Kui palju ta isiklikku kriitikat saab? Mis talle Eesti spordis muret valmistab? Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused.

Lisaks meenutab Tiisler 2014. aasta 6. veebruarit, mil ta pidi verinoore teleajakirjanikuna intervjueerima otse-eetris Kristina Šmigun-Vähit dopinguteemal. „Jalg värises, kõhus oli õõnes, halb oli olla ja väga palju ei mäleta sellest. Aga tehtud see sai,“ lausus Tiisler.

Hüva kuulamist!

episood 16

mida iganes – episood 16

Kuula:

Kirjeldus:
Tujurikkuja oli ainuke hea asi ETV-s ning sellepärast on televisioon hukule määratud. Millal küsida raha oma podcasti eest? Turundusetädid on kõige kohutavamad inimesed planeedil.

Eeva Esse – Ausalt rasketest hetkedest, teletööst ja spordist

#45 – Eeva Esse – Ausalt rasketest hetkedest, teletööst ja spordist

Kuula:

Kirjeldus:
Eeva Esse – ajakirjanik, saatejuht ning spordienusiast.

– Sündinud Tartus ja õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust
– Eeva alustas 2012. aastal “Aktuaalses kaameras” majandusuudiste toimetaja-saatejuht.
– ETVs “Uudishimu tippkeskuse” saatejuht, mis tegi meediaajalugu
– endine “Radar” saatejuht
– EFTA 2019. aasta parima ajakirjandusliku loo võitja.
– Uus “Kuldvillaku” saatejuht
– äsja jõudis teleekraanile Eeva autorisaade “Tõelised kangelased”
– Spordientusiast, kes osaleb enneolematutel võistlustel üle maailma

Kristo Elias – elus ja looduses kannapöörde tegemisest

#3 Kristo Elias – elus ja looduses kannapöörde tegemisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on mees, kes sai laiemale üldsusele tuttavaks, kui üks olulisema info kandjaid Eestimaal – see mees rääkis meile väga pikka aega ilmast! See multitalent on läbi käinud mitmeid radu nii telemaastikul kui ka Eestimaa looduses – meie tänaseks külaliseks on üks praegune Osooni saatejuht, Kristo Elias! Episoodis räägime elus kannapöörete tegemisest, loodusest ja ühest põnevast harjumusest.

Kaspar Loit aka B’Knows

Memcpy #7 – Kaspar Loit aka B’Knows

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on külas Kaspar Loit aka BKnows. Saame teada, kuhu sai MSXil näppe toppida ning kes suutis legendi järgi Hayese modemi protokolli vilistada. Samuti räägime sellest, kuidas tehti ETVle saatepäid ning kui kaua joonistati .EXE esikaant. Head kuulamist!