Euroliiga järelkajad: Anadolu Efesi luigelaul ja Jasikeviciuse mäss. Mis juhtus Kullamäe särkidega?

Euroliiga järelkajad: Anadolu Efesi luigelaul ja Jasikeviciuse mäss. Mis juhtus Kullamäe särkidega? by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” kogunes sel hooajal viimast korda, ikka harjumuspärases koosseisus Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko. Võeti kokku kõik, mis võtta andis – Euroliiga, PAF Eesti meistriliiga, Saku esiliiga, 3×3 Tokyo olümpia kvalifikatsiooniturniir, NBA play-off ja palju muud.

Lisaks sportlikele teemadele tõmmati joon alla Kullamäe mängusärkide kampaaniale, kuhu laekus huvitavaid pakkumisi. Võidupakkumiste raha, mis on eurodes neljakohaline summa, paigutab Kullamäe seemneks Pärnu Sadama eurosarjas osalemise ambitsioonide realiseerumiseks. Kel on vähegi soovi Eesti hõbedameeskonna suurt sihti toetada, saab seda teha keskkonnas stardipaik.ee.

Podcasti tegijatel on varuks ka üks meeldiv üllatus. Kõigest täpsemalt juba saates. Head kuulamist ning mõnusat suve!

Betsafe LIVE #77: Euroliiga final4

Betsafe LIVE #77: Euroliiga final4

Kuula:

Kirjeldus:
BETSAFE EKSKLUSIIV – Euroliiga final4 eripanused: https://www.betsafe.ee/et/spordiennustus/eksklusiiv/eesti/korvpalli-live-podcast?tab=outrights

Kalev Kruus, Andres Sõber ja Heino Enden korvpallijuttu puhumas. Päevakorras on Euroliiga finaalmängud ning Eesti liiga kokkuvõte.

Jälgi meid Instagramis: https://www.instagram.com/betsafeee/​
Jälgi meid Facebook’is: https://www.facebook.com/betsafeee​


 

Kas Robert Rooba lööb KHLis läbi? Kossukoondise loos EMiks: soodne või mitte?

“Mehed ei nuta”: Kas Robert Rooba lööb KHLis läbi? Kossukoondise loos EMiks: soodne või mitte?

Kuula:

Kirjeldus:
“Mehed ei nuta” peateemad 4. mail:

– Robert Rooba KHLi: Eesti spordi viimaste aastate vägevaim leping? Kas Rooba lööb läbi?
– Eesti korvpallikoondis sai teada EM-finaalturniiri alagrupivastased. Seksikas grupp või mitte? Soodne grupp või mitte?
– Nii koduses kui ka Euroliiga korvpallis play-off’id täies hoos.
– Käsipallikoondise staarid ei aidanud Eestit EM-ile. Miks?
– Andrus Veerpalu dopingukaristust lühendati ja ta pääseb juba veebruaris võistlema ja treenima. Liiga leebe?

Tartu korvpallis endiselt käärib, kui kõrgele jõuab Marcus Keene, ja muidugi Euroliiga play-off

Tartu korvpallis endiselt käärib, kui kõrgele jõuab Marcus Keene, ja muidugi Euroliiga play-off by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallipodcastis “Pihtas Põhjas” arutlevad ja analüüsivad paari viimase nädala sündmuste üle Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko. Ja nii nagu ikka tehakse seda kõike käsikäes huumoriga, mitte surmtõsiselt.

Erinevaid teemasid on taaskord väga palju.
Pikemalt arutleme PAF Eesti meistriliiga käekäigu üle, kus tänaseks on jõutud poolfinaalideni. Kolmele klubile on hooaeg juba lõppenud, silmas pidades TalTechi, Tartu Ülikool/Maks&Mooritsat ja Tallinna Ülikool/Kalevit. Kas kõik kolm läksid lati alt läbi või kuidas nende klubide hooaegasid kokku võtta?

Teine suurem teemaplokk hõlmab Euroliigat. Kolm veerandfinaalseeriat neljast on läinud otsustava mänguni ja põnevust on jagunud kamaluga. Mis võimaldab Zenit’il sedavõrd võimsalt Barcelonale vastu hakata? Kas CSKA-l lihtsalt vedas ja mis on Madridi Reali treeneripingil teisiti kui ülejäänud klubides? Kõik need, ja paljud teisedki küsimused saavad tarkade klubis vastuse.

Ja lõpuks ometi saab selgus majja Kullamäe särkidega. Enampakkumisele läheb kaks Kullamäe mängusärki (Bamberg ja Eiffel Towers) ning kõigil soovijatel on võimalus teha omapoolne pakkumine, aadressile pihtaspohjas@delfi.ee. Eraldi pakkumine nii Bambergi särgile kui ka Eiffel Towersi vormile (särk+püksid). Kes teevad parima pakkumise, saavad ka rariteetsed võistlusvormid endale. Kullamäe omakorda paneb kogu summa seemneks Pärnu Sadama korvpallimeeskonna europrojekti unistuse elluviimiseks. Mis muud kui kasutage ainulaadset võimalust, teist sellist enam ei tule! Pakkumisi saab teha kolm nädalat ehk 23. maini.


 

Betsafe LIVE #68

Betsafe LIVE #68

Kuula:

Kirjeldus:
BETSAFE EKSKLUSIIV – Maik Kalev Kotsari ja Euroliiga play-offide eripanused: https://www.betsafe.ee/et/spordiennustus/eksklusiiv/eesti/korvpalli-live-podcast?tab=outrights

Jälgi meid Instagramis: https://www.instagram.com/betsafeee/​​
Jälgi meid Facebook’is: https://www.facebook.com/betsafeee​

Kellele usaldada miljoni euro vise? Kotsar tõusis Euroliiga klubide vaatevälja, Baskonia hoidku alt

Kellele usaldada miljoni euro vise? Kotsar tõusis Euroliiga klubide vaatevälja, Baskonia hoidku alt by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” pidas järjekorras 58. koosoleku, stuudios arutlesid akuutsetel teemadel Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Kahe tunni sisse mahtus väga palju erinevaid teemasid – alates USA üliõpilasliigast, kus läinud ööl lõppes Tulsa Oral Robert Golden Eaglesi ja Carlos Jürgensi imeline teekond ning kuni NBA ja Euroliiga intrigeerivate seisudeni välja.
NBA-s toimus rida vahetustehinguid, kus ekspertide arvates tõmbasid pikema kõrre eelkõige Miami Heat, Denver Nuggets, Chicago Bulls, LA Clippers ja Portland Trail Blazers. Omad käigud on soolas ka LA Lakersil ning Brooklyn Netsil.
Euroliiga põhiturniiril seisab ees otsustav nädal, mil saab suuresti paika play-off’i koosseis. Kullamäe loeb sõnad peal Baskoniale, et nad ei jätaks kõike viimasele mängule, sest siis on kuri karjas. Jurtšenko ennustab, et Madridi Real kukub kaheksa hulgast välja. Seisud on ülipõnevad!

Vastame kuulaja küsimusele, keda valida viskajaks kui ühe viske hinnaks on miljon eurot. Oh jumal, mis nimed kõik läbi käivad… Räägime Kullamäe särgibisnesist ja härrasmehe julgest lubadusest… ning loomulikult peatume meie naabrite Läti-Leedu-Soome korvpalliuudiste plokil. Head kuulamist!

Sõber, Kruus ja Enden tagasi stuudios teisipäeval kell 10:00

Betsafe LIVE #59: Sõber, Kruus ja Enden tagasi stuudios teisipäeval kell 10:00

Kuula:

Kirjeldus:
BETSAFE EKSKLUSIIV: Euroliiga 11.03: CSKA + Barcelona võidavad – 10:00 https://www.betsafe.ee/et/spordiennustus/eksklusiiv/eesti/korvpalli-live-podcast?tab=outrights

Aasta viimane kossustuudio: kodune liiga, alaliidu uus president, Euroliiga

Betsafe LIVE #45: Aasta viimane kossustuudio: kodune liiga, alaliidu uus president, Euroliiga

Kuula:

Kirjeldus:
Panusta Žalgirise võidule Bayerni vastu võimendatud koefiga 3.00: http://go.betsf.info/ESTBasket
🎵 Audioversioon on saadaval Spotify’s ja SoundCloud’is!

Koondise mäng Venemaaga, kodune liiga, Euroliiga

Betsafe LIVE #42: koondise mäng Venemaaga, kodune liiga, Euroliiga

Kuula:

Kirjeldus:
Selle nädala kombovõimendus: http://go.betsf.info/ESTBasket

Maakeeli öeldes võiks selle jama ära lõpetada! FIBA tegi Eestile ettepaneku mängida Itaaliaga

Maakeeli öeldes võiks selle jama ära lõpetada! FIBA tegi Eestile ettepaneku mängida Itaaliaga by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpalliteemaline podcast “Pihtas Põhjas” on jõudnud esimese suure juubelini – 50 saade on tõsiasi. Stuudios avatakse sel puhul joogid ja kõrvale räägitakse tundide kaupa tarka juttu.

Saate põhifookus on loomulikult Eesti ja Venemaa koondise EM-valikmängul. Tulemust me teame, aga mida arvavad nähtud mängupildist Gert Kullamäe ja Alar Varrak? Mis jäi silma, millised järeldused teha? Kas Venemaa oli lihtsalt hea või vastased tundusid head tänu meie saamatusele?
Räägime ka teistes valikgruppides toimuvast. Leedu koondise peatreener Darius Maskoliunas on pärast kaotust Taanile langenud kriitikalaviini alla. Kuidas on üldse võimalik, et Taani võidab Leedut ja Šveits Serbiat?

Põgusalt peatume ka Euroliigal ja NBA üleminekutel. Lätlased tegid NBA-s järjekordse megatehingu. Kes läheks ja korjaks lombi tagant ära meie miljonid?

Tartu Ülikool/Maks&Moorits jäi ilma põhitegijast, ameeriklasest Will Raymanist, kes siirdus Saksamaa kõrgliigasse. Otse Eesti liigast Saksamaa kõrgseltskonda, Göttingeni klubisse. Varem on kogu aeg kõlanud jutud, et Eesti liigast välja ei saa. Mis mõttes? Saab ju!!!