Piirangutest, vaktsineerimispassist ja eutanaasiast

Piirangutest, vaktsineerimispassist ja eutanaasiast

Kuula:

Kirjeldus:
Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid võtavad teemaks võitluse pandeemia vastu – piirangud ja nende kommunikeerimine. Sealhulgas vahetatakse mõtteid ka vaktsineerimispassidest. Lisaks eelnevale räägivad saatejuhid eutanaasiast. Nimelt Prantsusmaal arutatakse vastavat seaduseelnõu, mille suhtes on teravalt kriitiline kirjanik Michel Houellebecq.

Eutanaasia – võlu või valu?

Eutanaasia – võlu või valu?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord räägime Ringjoones inimelu lõpust. Tänapäeva tehnoloogia võimaldab inimesi hoida elus kauem kui kunagi varem, kuid kas oma viimaste aastate tilgutite all veetmine on elu, mida me soovime? Juttu tuleb argumentidest eutanaasia poolt ja vastu ning selle legaalsusest erinevates riikides.

Eutanaa$ia

Mis Muss On – Eutanaa$ia

Kuula:

Kirjeldus:
“Mis Muss On?” on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo teise saate külaliseks on Margus Kardna, artistinimega Eutanaa$ia.

Eutanaa$ia rääkis saates, kust tulevad kohalikkele räpparitele nii veidrad nimed, kas Eestis romantiseeritakse kriminaalset kultuuri ja miks noored nii palju viina joovad. Lisaks sellele uuris meie püstolreporter, kui hästi Eutanaa$iat üldse Eestis teatakse.