Rita Rätsepp, Evelin Võigemast: Mis on Armastus? Kus naistena oleme oma elu lavastajad!

Rita Rätsepp, Evelin Võigemast: Mis on Armastus? Kus naistena oleme oma elu lavastajad!

Kuula:

Kirjeldus:
Kriisid on areng ning oskus elada hetkes koos tänulikkuse ning õnnelikusega! Uue aasta esimeses saates arutavad Rita Rätsep, Evelin Võigemast, Heidit Kaio ja Kristiina Heinmets just nendel teemadel läbi naiseks olemise prisma ühiskonna toimunud muutuste üle, kus naistena tuli hakata oma elukorraldusi läbi viima logistika tippatseme planeerijatena. Otse ja ausalt, südamest südamesse, mis on armastus ja mida ootavad need naised uuelt aastalt! Millised muutused on toimunud nendes endis ja kuidas hoida oma elu tasakaalus Oma Lugu kirjutades!

Evelin Võigemast – The voice in your head is an a**hole

Evelin Võigemast – The voice in your head is an a**hole by E.L.U. Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Hei, saame tuttavaks! Kui soovid teada kes ma olen ja miks ELU Podcastiga algust tegin, siis seda saad kuulata siin väikeses tutvustuses. 
E.L.U. (Eduni Läbi Uskumuste) Podcast sai oma nime seetõttu, et mina avastasin enda jaoks uskumuste rolli enda elus. Kas sina tead mis on uskumused? Mina ka ei teadnud!  Need on nagu rongirööpad, mida mööda sinu mõte liigub.
 Uskumused on sinu alateadlikud mõtted, milles oled 100% veendunud, et see on absoluutne tõde. Need võivad sind kas edasi viia või tagasi hoida ja sa ise ei teagi seda.
Hea uudis on see, et uskumusi on võimalik muuta, aga esialgu pead need endale teadvustama. Mina olen seda teinud ja soovin aidata ka sinul vabaneda enda limiteeritd uskumustest, et saaksid kujundada enda ELU nii nagu tegelikult tahad!   
Aitäh, et mind kuulad! 
Jälgi E.L.U. Podcasti ka Facebookis ja Instagramis.