F1

Jüri Vips astus sammu F1 suunas? Hyundai kordasaamine – Tänaku jaoks liiga hilja?

“Mehed ei nuta”: Jüri Vips astus sammu F1 suunas? Hyundai kordasaamine – Tänaku jaoks liiga hilja? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1064175049-mehedeinuta-mehed-ei-nuta-juri-vips-astus-sammu-f1-suunas-hyundai-kordasaamine-tanaku-jaoks-liiga-hilja.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: “Mehed ei nuta” peateemad 8. juunil: – Kas Ott Tänaku Hyundai üldse saab töökindlaks? Mida tähendab Ott Tänaku uus taktika järgmistel rallidel? – Jüri Vips võitis Bakuus kaks sõitu F2-s. Kas see oli kauaoodatud…

Read More

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/p85t3e/saade_hispaaniab7iju.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Verstappenil oli reaalselt mingi võimalus see sõit võita või oli Hamilton liiga kiire? Kuidas toimetavad abimehed Bottas ja Perez? Kas vanurite Räikköneni ja Alonso aeg on läbi? Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

VENT #3 – F1 Portimao GP

VENT #3 – F1 Portimao GP Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1045358827-uehine-email-vent-3-portimao-gp-1.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kaks jorssi võtavad kokku Portimao GP ning jahuvad veel F1TV teenusest ning kommentaatoritest.

Read More

Erisaade: intervjuu Marko Asmeriga

Erisaade: intervjuu Marko Asmeriga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/csp6j3/saade_asmer6jssr.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekordses saates on külas Marko Asmer. Räägime Markoga põhjalikult läbi tema võidusõitja karjääri alates väikse poisina Eestis kardiga sõitmisest kuni F1ni välja. Lisaks räägib Marko, kuidas läheb Jüri Vipsil ja avab veidi tausta Red Bulliga koostöö osas. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja…

Read More

Hooaja lõpu erisaade Marko Asmeriga

Hooaja lõpu erisaade Marko Asmeriga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/85zkpa/saade_lopu_eribcupu.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekordses saates: Külas on Marko Asmer, kes aitab meil võtta kokku F1 2020. aasta hooaja. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201214.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Christopher Kruttol on külas aastakümneid teraselt vormel 1 jälginud Tarmo Klaar, kellega koos vaadati lõppenud F1-hooajale tagasi.

Read More

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/269cut/saade_sakhirabpxg.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekordses saates: Hamilton COVID-19ga väljas; Russelli imeline, aga südantlõhestav sõit Mida peaks Mercedes nüüd tegema? Mida F1 õppis Bahreini “ovaalist”? F2 sõidud pakkusid meeletut vaatemängu. Ja veel palju, palju muud! Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

“Muljed otse Soomest suusatajate tüli keskpunktist! Miks usub RedBull Jüri Vipsi?

“Mehed ei nuta”: Muljed otse Soomest suusatajate tüli keskpunktist! Miks usub RedBull Jüri Vipsi? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/930768898-mehedeinuta-mehed-ei-nuta-muljed-otse-soomest-suusatajate-tuli-keskpunktist-miks-usub-redbull-juri-vipsi.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: “Mehed ei nuta” peateemad 17. novembril: – Jaan Martinson vahendab otse Soomest: kas ja kuidas Eesti suusakoondis skandaalide kiuste edasi funktsioneerib? – Jüri Vips sai kätte F1 superlitsentsi ja sai nädalavahetusel Türgi GP-l olla RedBulli ja…

Read More

Miks Tommi Mäkinen pahandab? Tartu korvpall sai Tiit Soku näol jackpoti?

“Mehed ei nuta”: Miks Tommi Mäkinen pahandab? Tartu korvpall sai Tiit Soku näol jackpoti? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/853555252-mehedeinuta-mehed-ei-nuta-miks-tommi-makinen-pahandab-tartu-korvpall-sai-tiit-soku-naol-jackpoti.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: “Mehed ei nuta” peateemad 7. juulil: – Miks on Tommi Mäkinen pahane, et Rally Estonia sai MM-ralliks? Kas Ott Tänakut on kodurallil puhta sõiduga võimalik alistada? – FC Flora ajastu? Ka meistritiitli suunas liikuv FC Flora…

Read More

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/08jesh/saadepandeemiaeri.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekordses saates: Vettel ja Ferrari lähevad lahku; Kas McLaren võitis või kaotas Ricciardo palkamisega? Kes hõivad tühjaks jääva Renault koha? Esimene etapp on juba silmapiiril. Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys!

Read More