Levacast #7 (Vassiljev, Beglarishvili)

Levacast #7 (Vassiljev, Beglarishvili)

Kuula:

Kirjeldus:
Levacast #7 osas tegime juttu esindusvõistkonna peatreeneri Vladimir Vassiljevi ja poolkaitsja Zakaria Beglarishviliga. Saadet aitasid vedada Indrek Petersoo ja Lauri Välja.

Huvitavaid mõtteid ja jututeemasid oli erinevaid: Levadia tegemised Premium liigas, Euroopas ning üldiselt sisekliimast. Vestlesime ka natukene mängukorraldusest ning senisest käekäigust üldse klubis. Tegime juttu ka Eesti A-koondise tegemistest ja nende käekäigust.

Suured tänud Pereraadio rahvale, kes lahkelt enda stuudiot kasutada lasevad.

Levacast #6 (Jürgenson, Roosnupp, Petersoo, Välja)

Levacast #6 (Jürgenson, Roosnupp, Petersoo, Välja)

Kuula:

Kirjeldus:
Levacasti #6 saates tegime juttu Premium Liiga mängudest (Kuressaare mängust ja eeltulevast Tartu mängust).

Lisaks jutustasime käimasolevast EM-st ja selle muljetest, kuid lisaks ka Euroopa Konverentsliiga eeltulevatest mängudest ja mõtetest.

Saates olid FCI Levadia kaitsja Markus Jürgenson, poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp, kogukonnajuht Lauri Välja ning saadet juhtis Indrek Petersoo.

Head kuulamist!

LEVACAST #5 (Järve, Petersoo, Välja)

LEVACAST #5 (Järve, Petersoo, Välja)

Kuula:

Kirjeldus:
Levacasti #5 episoodis tegime juttu FCI Levadia U21 meeskonna kaitsja ja kapteni Andres Järve, kogukonnajuhi Lauri Välja ja pressiesindaja Indrek Petersooga.

Jututeemadeks oli Esiliiga tegemised, esindusvõistkonna treeninglaagrist Pärnust, Premium Liiga tagasitulekust ja muidugi käimasolevast EM-st.

Saade on salvestatud Pereraadio stuudios.

Head kuulamist!

LEVACAST #4 (analüüs seni mängitule, eesolev aeg ja EM)

LEVACAST #4 (analüüs seni mängitule, eesolev aeg ja EM)

Kuula:

Kirjeldus:
Neljandas Levacastis tegime juttu meeskonna kapteni Brent Lepistu, keskkaitsja Marko Lipu, kogukonnajuht Lauri Väljaga, saadet juhtis Indrek Petersoo.

Saates tegime juttu Premium Liigas tehtuga, karikafinaali emotsioonidest ja tunnetest. Lisaks ka eeltulevast EM finaalturniirist ja paljust muust!

Saade on salvestatud Pereraadio stuudios – suur aitäh!

Levacast #3 (#tallinnaderbid, Euroopa, Esiliiga)

Levacast #3 (#tallinnaderbid, Euroopa, Esiliiga)

Kuula:

Kirjeldus:
Levcasti kolmandas saates teeme juttu eelkõige eeltulevatest Tallinna derbidest kuid arutame ka veidi FCI Levadia jõudmist Euroopa Konverents liigasse.

Lisaks rääkisime ka FCI Levadia U21 Esiliiga tulemustest.

Saates olid: Indrek Petersoo, Igor Morozov, Marko Lipp ja Lauri Välja

Head kuulamist!

Levacast #2 (Petersoo, Makarov, Lipp, Välja)

Levacast #2 (Petersoo, Makarov, Lipp, Välja)

Kuula:

Kirjeldus:
Levacasti teises epsioodis toome teieni mõtted ja ideed Premium Liiga mängude kohta.

Lisaks tegime juttu FC Levadia Jalgpallikooli tegemistest ning noorte suundadest ja valikute tegemisest.

Ennutasime ja jutustasime veidi ka Euroopa jalgpallist ning Champions League’st.

Saate juhtis Indrek Petersoo ning stuudios olid Artur Makarov (FC Levadia Jalgpallikooli tegevjuht, Marko Lipp (FC Levadia Jalgpallikooli kasvandik ja FCI Levadia esindusvõistkonna keskkaitsja) ning Lauri Välja (kogukonnajuht/turundusjuht)

Head kuulamist sõbrad!

Levadia mehed tahavad koondisesse? Kaks kuud on aega tõestada

109. saade: Levadia mehed tahavad koondisesse? Kaks kuud on aega tõestada by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all Premium liiga, mida juhib täiseduga FCI Levadia.

Koondise positiivsest koroonaproovist segi paisatud koduse tippliiga nädalavahetus algas üllatusega, kui Narva Trans alistas 1:0 Nõmme Kalju. Mis tõi Transile edu, miks Kalju esimese minuti vahetustega jukerdab ja kuidas nii läks, et üks ülevaade mitmed inimesed endast välja ajas?

Legion röövis Paidelt punkti ja tappis nende keskvälja mängu ülesehituse. Kuidas said hakkama uued väravavahid, mis seisus on Paide keskkaitse, mis toimus treenerite vahel? Levadia näitas Tuleviku vastu mitmetest olulistest muudatustest hoolimata väga veenvat minekut. Kas kolm määratud penaltit olid õiglased? Kas Järvela sai endale pühendatud väravatähistuse? Kas Zakaria Beglarišvili peaks koondises olema?

Lisaks räägime koduse naiste jalgpalli seisust. Kalev alistas superkarikas Flora. Kas see oli paleepööre? Värske ja vajalik õhk kahtlemata.

Saate lõpetame Meistrite liiga veerandfinaalide jõuvahekordade arutlusega. Mohamed Salah pääseb Sergio Ramosest, ent Karim Benzema võib Liverpooli keskkaitsjate jaoks kõva pähkel olla. Kas Lewandowskita Bayern on PSG jaoks piisavalt haavatav? Manchester City ja Chelsea ei pea ilmselt liigselt muretsema.

Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Kõrvale jäänud vutimeestel ei tasu Häberlilt kutset oodata

97. saade: Kõrvale jäänud vutimeestel ei tasu Häberlilt kutset oodata by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 97. saade keskendub Eesti koondisele, mis sai möödunud nädalal uueks peatreeneriks Thomas Häberli, kelle käe all ollakse Hispaanias treeninglaagris, kus teisipäeval minnakse vastamisi Ungari meistri Ferencvarosega.

Häberli esimene koondise nimekiri tekitas laialdast kõla. Esmaspäevase pressikonverentsi järel võib eeldada, et jalgpalliliidu esialgsest pressiteatest välja jäänud mängijatel ei tasu väga innukalt šveitslaselt kutset oodata. Retoorika põhjal ei pruugi seda tulla.

Juttu tuleb ka sellest, et kohtumisest Ferencvarosega ei tasu tulemust oodata ja ilmselt ei saa veel ka ammendavat pilti uutest plaanidest ja ideedest.

Saate teises pooles räägime Premium liigas toimuvast ja puudutame FC Flora, FCI Levadia, Nõmme Kalju, FC Kuressaare ja veidike ka teiste tegemisi. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Ott Järvela.

Kas Flora vääris malakat või mitte? Taskuhäälingus läks löömaks!

81. saade: Kas Flora vääris malakat või mitte? Taskuhäälingus läks löömaks! by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa ajas ajakirjanikud omavahel tülli!

Tüli põhjustas FC Flora oma euroseiklustega, millest tuleb juttu saates alates 42:33. Mida nägime? Kas malakas oli õigustatud või mitte? Kas see kõik on kasvava jalgpallikultuuri osa? See ja palju muud sai läbi hekseldatud.

Saate avame aga Premium liiga juttudega ja eriti põhjalikult keskendume ajaloolisele FCI Levadia ja Nõmme Kalju lahingule. Kas mängude edasilükkamine oli vältimatu, mis muljeid tekitas esimese minuti KTM-vahetus ja palju muud.

Alates 1:05:40 räägime välismaale siirduvatest Eesti noorpalluritest. Saate lõpus tahtsime rääkida ka rahvusvahelisest jalgpallist, aga sedapuhku see ei õnnestunud. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.