Fed Cup

Kehakultuur Marek Sanderiga

«Kehakultuur» Marek Sanderiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020021101.mp3 Kirjeldus: Sel neljapäeval jagatakse Itaalias Anterselvas välja MMi esimene medalikomplekt. Laskesuusatamisest tuleb Postimehele rääkima Marek Sander, Soome laskesuusatamisekoondise hooldepealik. Et möödunud spordinädal pakkus juttu kauemaks, puudutasid Lääne ja Juhkami põgusalt ka muuhulgas Rootsi MM-ralli lühendamist, Eesti naisvehklejaid Barcelona MK-etapil ja Tallinnas mängitud tennise Fed Cup’i. Aga juttu jagus veelgi!

Read More

Tamla ja Gorlatš teevad kummarduse Eesti tennisepublikule

Tamla ja Gorlatš teevad kummarduse Eesti tennisepublikule Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/758312902-matspall-tamla-ja-gorlats-teevad-kummarduse-eesti-tennisepublikule.mp3 Kirjeldus: Möödunud nädalal Tallinnas Tallinki tennisekeskuses toimunud Fed Cupi turniiri meenutavad ja analüüsivad stuudios Eesti naiskonna kapten Märten Tamla ning kahes paarismängus väljakul käinud Valeria Gorlatš. Lisaks avaldab Tamla ühe põneva uudise Jelena Malõgina kohta.

Read More

Kehakultuur Allar Levandiga

«Kehakultuur» Allar Levandiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020020301.mp3 Kirjeldus: Ajakirjanikel Jarmo Jagomäel ja Andres Vaheril oli külas 1988. aasta kahevõistluse olümpiapronks Allar Levandi, kes on kirglik tennisesõber ja alaliidu suurtoetaja. Aasta esimesest suure slämmi turniirist Austraalia lahtistest ja kolmapäeval algavast Fed Cupist. Lisaks on arutluse all Otepää kahevõistluse MK-etapi ärajäämine, Kristjan Ilvese senine hooaeg, Artti Aigro 25. koht…

Read More

Mida saanuks Kontaveit Halepi vastu teisiti teha? Kes tulevad Tallinnasse Fed Cupile?

Mida saanuks Kontaveit Halepi vastu teisiti teha? Kes tulevad Tallinnasse Fed Cupile? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/751547671-matspall-mida-saanuks-kontaveit-halepi-vastu-teisiti-teha-kes-tulevad-tallinnasse-fed-cupile.mp3 Kirjeldus: “Matšpalli” tennistepodcastis arutlesid Australian Openi ja eesootava Fed Cupi teemadel saatejuhid Gunnar Leheste ja Riho Kallus ning Eesti tenniseliidu peasekretär Allar Hint.

Read More

Anett Kontaveit vaatab tagasi lõppenud hooajale. Keda valiks Märten Tamla täna Fed Cupi naiskonda?

Anett Kontaveit vaatab tagasi lõppenud hooajale. Keda valiks Märten Tamla täna Fed Cupi naiskonda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/712625659-matspall-anett-kontaveit-vaatab-tagasi-loppenud-hooajale-keda-valiks-marten-tamla-tana-fed-cupi-naiskonda.mp3 Kirjeldus: Pakume kuulamiseks Eesti tenniseliidu pressihommikul salvestatud intervjuud Anett Kontaveidiga, kes rääkis esimest korda ajakirjanikele oma haigusperioodist ja vaatas tagasi hooajale tervikuna. Oleme telefoniühenduses Fed Cupi naiskonna kapteni Märten Tamlaga, kes hindab kõigi koondise kandidaatide lõppenud aastat ning ütleb,…

Read More