Ville Arike soovitab brittidel valida teise spordiala

32. osa: Ville Arike soovitab brittidel valida teise spordiala

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe ajakirjanik Ville Arike alustab saadet “Viies veerandaeg” mõne minutilise monoloogiga(0:47), kus toob Islandi jalgpallikoondise teistele näiteks ning soovitab brittidel valida mõne muu spordiala kui jalgpall.(4:40) Arutellu liituvad ka Henry Rull ja Hindrek Pärg, kui pikemalt arutatakse Venemaa korvpalliliidu(19:19), FIBA ja Ühisliiga tuleviku üle. (19:55)

Samuti ennustavad Õhtulehe ajakirjanikud, kes pääsevad OMi kvalifikatsiooniturniirist edasi (23:30) ning juttu tuleb ka korvpalliliiga NBA eelmisel näalal toimunud draft’ist ja Philadelphia 76ersi (läbikukkunud) projektist. (34:27)

Jabur Meistrite liiga, Kalev/Cramo pesamuna unistustest ning Jüri Ratta ametikõrgendus

17. osa: jabur Meistrite liiga, Kalev/Cramo pesamuna unistustest ning Jüri Ratta ametikõrgendus

Kuula:

Kirjeldus:
Juhime saate sisse BC Kalev/Cramo hingekirja kuuluva Silver Jurnoga (1.05), kellega räägime pingil istumisest ja arenemisest ning unistustest. Edasi vaatleme, mis toimub FIBAs ja kas korvpalli Meistrite liigast saab asja (19.35) või on tegemist sisuliselt ühe aasta projektiga, sest suurimad meistrid jäävad sarjast eemale.

Saate teises pooles jagame PAF.com portaalist otsitud panustamissoovitusi (36.40) ja kiirtules tuleb näiteks loetleda Euroliiga tänavused suurimad üllatused (42.55).

Saates olid ajakirjanikud Henry Rull, Ville Arike ja Martin Šmutov.