Puhata ja mängida – 284 – 27.10.2017

Puhata ja mängida – 284 – 27.10.2017 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on külas Sulev Ladva, kes aitab leida vastust küsimusele, et millist võidusõidumängu peaks sel sügisel mängima. Kas Forzat, Project Carsi või Gran Turismot?

Uudisstesse on murdnud end aga üks Eesti mäng ehk Skyfront VR, mis otsib endale mängijaid, kes raha eest nende mängu mängiksid, et sa ennast seal ükski ei tunneks.

Meta Gear Survive tuleb välja 22. veebruaril ja maailma üks suurimaid mänguteemalisi foorumeid NeoGAF on seksuaalse ahistaise skandaali langenud, mis saab selle ka vist saatuslikuks. Kurb saatus on tabanud ka Kinecti, mis on lõpuks surnud.

Peale automängude räägib Sulev veel uuest jalgpallimängust FIFA 18 ja Martin räägib jalutamissimulaatorist What Remains of Edith Finch. Ja natukene CS: GOst ka.

Soovituseks on seekord Humble Bundle, kus näiteks on seekord kolm head LucasArtsi mängu.

MMile 40 riiki, eestlased välismaale, U21 koondise võiduseeria ja õpetussõnad Piiblist

9. osa: MMile 40 riiki, eestlased välismaale, U21 koondise võiduseeria ja õpetussõnad Piiblist

Kuula:

Kirjeldus:
FIFAs lähenevad presidendivalimised ja räägitakse MMi suurendamisest 40 osalejani (1.05), samuti arutletakse, kus võiks MMid toimuda (10.05) ja kas tuleks loobuda ühe korraldajariigi ideest. Seejärel tehakse kiirülevaade kodumaistest jalgpalluritest, kes suunduvad välisklubidesse või otsivad uut töökohta (15.30). Lisaks tulevad Venemaalt vaid head teated, sest Eesti U-21 koondis alistab ühe vastase teise järel (22.35).

Saate teises pooles räägime uskumatustest vigastustest (26.05), kõige kiiremast punasest kaardist (30.30) ja memmekaks olemisest ning pakume välja mängud, millele tasuks panustada (ja vaadata) (32.05).

Stuudios olid Õhtulehe ajakirjanikud Ott Järvela, Henry Rull ja Merili Luuk ning korraks Martin Šmutov.

Kas FIFA on nüüd pätivaba ja milline uus Inglismaa meister teeks Barcelonale tuule alla

6. osa: kas FIFA on nüüd pätivaba ja milline uus Inglismaa meister teeks Barcelonale tuule alla

Kuula:

Kirjeldus:
Ott Järvela, Merili Luuk ja Mart Treial heidavad kiire pilgu Inglismaale (1.20) ja tehakse ennustused uueks aastaks (3.25), misjärel tõmmatakse joon alla Eesti meistriliiga hooajale (11.30), vaadeldakse Barcelona imelist hooaega (17.20) ning aasta viimasel saatele pannakse punkt FIFA kriisi analüüsiga (23.50).

Vabandame, et saate heli on mõnes kohas krobeline, tegime produtsendile karmi noomituse ja saadame koolitusele! Aitäh kuulamast ja uuel aastal täiesti uue (ja parema) hooga edasi.