Tragikoomilised juhtumised elust ensesest, finantseerimisest ja kinnisvaraportaalide võrdlus

#5 | Tragikoomilised juhtumised elust ensesest, finantseerimisest ja kinnisvaraportaalide võrdlus by Kinnisvarajutud | Kinnisvarajutud

Kuula:

Kirjeldus:
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

OSA #5

Podcasti viiendas osas jagasime saateaja kolme suurema teema vahel. Esiteks rääkisime kahe salvestamise vahel meie endaga toimunud huvitavatest juhtumistest ning saime taas tõdeda, et just päriselu pakub kõige põnevamaid jututeemasid.

Saate teises osas vaatasime korraks tagasi meie kolmandale saatele, kus rääkisime objektide otsimisest ja valimisest. Toona jäi arutamata, millisest kinnisvaraportaalist peaks otsimisega alustama ja kas silm tuleks peal hoida kõigil kolmel suuremal Eesti portaalil või on uus trend hoopis Facebooki grupid?

Lõpetuseks puudutasime veidi erinevaid kinnisvara finantseerimise võimalusi ehk milliseid laenutooteid on olemas. Alates kõige madalama intressiga kodulaenudest, lõpetades kulukate ja äkiliste laenutoodetega, mida kasutada kas sildfinantseeringuks või lühiajaliseks kapitaliks, mis võimalikult kiirelt refinantseeritakse.

Nii kinnisvaraportaalide kui erinevate finantseerimisvõimaluste kohta tegi Algis ka kirjaliku kokkuvõtte, mille panime kõigile kuulajatele teema lihtsamaks jälgimiseks siia kirja Rahajutud.ee portaali siia: https://rahajutud.ee/kinnisvarajutud-tragikoomilised-juhtumised-elust-ensesest-finantseerimisest-ja-kinnisvaraportaalide-vordlus/