Andero Pebre. Me tuleme planeet Maale teadlikult ja oma missiooniga.

#30 Ausad Naised – “Andero Pebre. Me tuleme planeet Maale teadlikult ja oma missiooniga.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
TRUMMIPÕRIINN…🥁 Ausatel Naistel on suur uhkus ja au tutvustada meie ESIMEST meeskülalist! Naistepäeva puhul otsustasime vahelduseks imelistele naistele tuua saatesse ka mõnusat meesenergiat!

30ndas saates istub meiega mikrofonide taga Andero Pebre – 29 aastane pereisa, kes lisaks tavalisele elule on sügavateemaliste maailmavaadete uurija, iseõppija ja koolitaja ning alternatiivse finantsmaailma esiletooja.
Andero kannab edasi ja jagab avalikult seda informatsiooni mida on missioonina siia tegema tulnud.
Ta aitab inimestel avada silmi oma jõuliste väljaütlemistega ning julgeb kirjutada ja rääkida ainult teemadel mida ta teab ja kus selja taga on isiklikud kogemused ning 10+ aastat uurimustööd.

Mis siin salata, saade tuli nii põnev, et üsna pea sai salvestades võetud vastu otsus tuua kuulajateni ka teine episood, mis ootab oma järge üleslaadimiseks!

Praegusel raskel ning keerulisel ajal tahame omaltpoolt lisada ka, et aeg on kokku hoida ning lõhestumise asemel tuleb meil teineteist siiralt kuulata ning toetada, seetõttu õhutame eeldamise ja arvamise asemel hoopis uurima enda tõde, enda infot, kuulata enda sisemist häält ning teha omi järeldusi. Täit-tõde ega vale ei tea me keegi, küll aga on meil kõigil õigus enda arvamusele, mida mitmekesisemad vaated seda põnevam on meil ka koos eksisteerida
Soovime tugevat tervist, empaatiat, ükteise siirast ja sügavat mõistmist ning kuulamist!