Naised võivad võõraste meestega flirtida ja magada, aga mehed mitte

Naised võivad võõraste meestega flirtida ja magada, aga mehed mitte

Kuula:

Kirjeldus:
Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lamp ja Kristina Herodes viimase palju kõmu tekitanud arvamusloo «Litsid ja lollid» üle.

Kellele siis ikkagi kuulub naise seksuaalsus? Miks Kristina on saanud nii palju sõimukirju ja miks on kommentaatoreid (mehi), kes ikka ei taha teemast aru saada, raiudes jäärapäiselt, et naised ei tea asjast midagi ning tegelikult hoopis õiendavad ja kisavad, kui mees flirtida julgeb?

Anname teemale hagu, loeme ette sõimukirju ja -kommentaare ning püüame lõpuks selgeks teha, millest nii paljud inimesed valesti aru said. Miks on tähtis, et suhtes oleksid inimesed (ka seksuaalses mõttes) vabad, mida see vabadus tähendab ja kas siis päriselt on ikkagi nii, et naised võivad teiste meestega flirtida ja seksida, aga mehel sama teha ei luba.

Leia meid ka Instagramist @Naistejutud!

miks kreeklased tagumikku vaenlase nimega pühkisid?

miks kreeklased tagumikku vaenlase nimega pühkisid?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases lobahäälingus räägivad uudistest Barbara, Madis ja Triin. Karantiinist ja poeblokaadidest tingitud joogivalikud on seekord viin apelsinimahlaga (Madis), gin toonikuga (Triin) ning kodukootud Karantiinikokteil ginniga (Barbara).
Täna tuleb juttu sellest, kui väga Madis Dolly Partonit fännab ning see, et naine hakkab lastele video vahendusel õhtujutte lugema. Seejärel pajatab värske ajalooentusiast Madis, mida kasutati tagumiku pühkimiseks enne paljukogutud kallihinnalist tualettpaberit ning Barbara räägib, kuidas praegune kriis mõjutab eesti seksuaaltöötajaid. Kõige lõpus tuleb juttu emotikonidest ning sellest, kui keeruline nende abil internetis flirtida on.

Kuidas flirtida lätlastega? Aga kuidas EKRE-lastega?

Kuidas flirtida lätlastega? Aga kuidas EKRE-lastega?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Naistejuttude» saates vahetavad Kristina Herodes ja Dagmar Lamp oma hiljutisi reisimuljeid, puudu ei jää muidugi ka suhte- ja elujutust.

Kuidas flirdivad läti mehed? Kuidas sattus Daki Riias armukolmnurka ja miks baariaken purunes? Kuidas on kevad Londonis ja kuidas pikast nädalalõpust lühikese ajaga kõik võtta?

Miks üldse on lühipuhkuseid vaja? Aga kuidas muudmoodi ravida tööstressi, mis tahab maha murda ja on sädeme silmast kustutanud! Siis on viimane hetk korrakski kodumaa pind jalgelt pühkida ning minna minipuhkusele, just nagu Dagmar ja Kristina möödunud nädalavahetusel tegid.

Lisaks arutame hetke poliitolukorra üle ning jutuks tuleb seegi, kuidas ühiskonnas valitsev ärevus deitimist mõjutab.

Kas mehed ja naised saavad olla sõbrad?

kas mehed ja naised saavad olla sõbrad?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on Dagmar Lambil stuudios külas Arteri toimetaja Kristina Herodes ja naisteportaali toimetaja Ingrid Dreyersdorff. Arutleme meeste- ja naistevahelise sõpruse võimalikkuse üle. Kas see üldse saab toimida? Mis alustel? Teemaks tulevad ka suhted töökollektiivis ning igapäevaflirt.