#33 – from the set

#33 – from the set

Kuula:

Kirjeldus:
Totaalselt “alter ego” senistele Pangalaenu episoodide formaadile ning saladuskatte all saame lubada, et see ei jää viimaseks.

Mis siis ikkagi “from the set” tähendab? – Mobiilne podcasti stuudio otse filmi võtteplatsilt eesmärgiga puurida läbi isiksusi, kes ühes või teises võtmes etlevad.

On naeru; on nuttu; on higi; on pisaraid; no ja ehk törts tilka verd.

/—-/

Triin Lellepi uus lugu, mis peagi ka netiavarustesse ja laia maailma raketi kombel sööstab, sai hiljaaegu ka visuaalse poole. Seda käis ka pangalaen kajastamas ja parimad palad said välja lõigatud just selliselt, nagu episoodis kõlab!

Seekordses episoodis kronoloogilises järjestuses:

– Gerli A Chantelle x Vlad Rannamets  

Gerli on eriti tugeva niši ja isikupärase käekirjaga maailmakuulus staaride moedisainer ning Vlad on Gerli mees, kes tasakaalustab ja on tugisambaks igal sammul, mida Gerli iganes ka ette ei võtaks.

– Viktor Koškin

Pioneer, fotograaf, valgustaja, kuid ise nimetab end siiski pedagoogiks. Mees kui orkaan ja kahel jalal kõndiv orkester. Sul lihtsalt ei hakka temaga igav ning kõik, kes stereotüüpselt arvavad, et ta on kuri, siis see pole nii. Mooses sai seda isiklikult tunnistada! Võimalik, et nagu Carlsberg oma loosungiga “Probably the best beer in the world”, on Koškin “Probably a best pal for life”.

– Madis Kareda

Elukutseline näitleja, suurmõtleja (vähemalt Meie arvame nii) ning meeletult suure teadmiste pagasiga isiksus, mis paneb lisaks mõtteavaldustele ka nautima ülimalt mahedat häälekõla. Eesti oma John Travolta, kuid nägusam!

Ühtlasi ka väljavõte luuletusest, mis pärineb Miina Härma laulust “Kui sa tuled, too mul lilli”, kuid on krutskina väänatud luulesõnadeks Hando Runneli poolt alljärgnevalt:

Kui sa tuled, too mul lilli,
too mul kurki, too mul tilli,
kohupiima, kohviube,
tule tuuluta mu tube;
minu kodu on mu urgas,
hallitus ja hais on nurgas,
tules ära tuld küll süüta,
ära uuri, ära tüüta
manitsustega mu kõrvu,
igatsen vaid sinu õrnu
unistusi uuest ajast,
puhtast, valgest vangimajast.

– Tanel Beeren

Ootamatu karakter võtteplatsilt, kelle mikrofoni taha meelitamine võttis küll hetke aega, kuid Tanel on ka põhjusega episoodi viimane külaline, sest laskume võtteplatsilt mõneks minutiks kinnisvara investeeringute maailma. Räägime põgusalt läbipõlemisest, USA-s elamisest ja lõpetuseks ka paar tarkusetera, mis peaks kõnetama igaühte meist.

/—-/

Kuula, laigi, sheeri ja jaga ka oma emale, isale, koerale ja papagoile.

edit by mooses

Romet Vaino – karuga kohtumisest, mustast august välja ronimisest ja matkajuhiks olemisest.

#95 Romet Vaino – karuga kohtumisest, mustast august välja ronimisest ja matkajuhiks olemisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil saates külas kõige metam mees üldse, kes on nii väliselt kui sisemiselt meie teejuht. Ta on matkajuht, fotograaf ja kirjanik – Romet Vaino. Tänases saates rääkisime:
▪ karuga kohtumisest,
▪ sportlikust kalapüügist,
▪ mustast august väljaronimisest,
▪ koroona probleemidest rabas,
▪ vaesemast ökösüsteemist.Saadet juhivad Kairi Killing ja Sandra Raju.
#1st, #be, #be1st, #eesti, #kairi, #killing, #raju, #romet, #sandra, #sportland, #vaino

Rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf Jake Farra “Kõik on võimalik, kui sa midagi väga tahad”

#207 rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf Jake Farra “Kõik on võimalik, kui sa midagi väga tahad” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
NB! Saates mainitud webinari info on ajas muutunud, Jake ei osalenud webinari sarjas “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks”

Jake Farra on rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf, kes on hinnatud nii Eestis kui välismaal. Ta pildistab regulaarselt era- kui ka ärisektori jaoks. Tema tegemisi fotograafina on hinnatud väga kõrgelt ka Sydney’s, Austraalias, kus ta veetis kaks aastat moefotograafina. Lisaks Austraaliale, on Jake elanud pool aastat ka Honolulus, Hawaiil. Jake fotokarjäär sai alguse 13 aastat tagasi üritusfotograafina, tema kõige suuremaks huviks on endiselt inimeste jäädvustamine. Jake töid on avalikustatud erinevates ajakirjades ja ajalehtedes ning neid on kasutatud erinevate brändide reklaamimiseks. Tema klientideks on näiteks sellised nimed nagu SAKU, Nike, Fazer, Sportland, Solaris Kino, Swissotel, United Motors, TERE ja hunnik eraisikuid, kes tema teenust kõrgelt hindavad.

Täna tegutseb ta enamasti Tallinnas, kuhu on rajanud ka oma fotostuudio, kuid saab vajadusel liikuda vastavalt kliendi soovidele. Lisaks fotograafiale ja sellest tulenevale ettevõtlusele, on Jake viimased aastad tegelenud aktiivselt ka investeerimisega ja saavutanud seeläbi oma finantsilise vabaduse.
Jake ise ütleb, et pildistamisel võib ta tunduda energiline ja väljapoole elav, justkui ekstravert aga tegelikult on ta pigem invtrovert, kes hindab eraldatust ja olukorra vaatlemist.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Vaata Jake tegemisi:
https://jakefarra.com
https://www.instagram.com/jakefarra/

KERSTI NIGLAS – fotograaf, kes pildistab nii Mindvalleys kui Aafrikas

#37: KERSTI NIGLAS – fotograaf, kes pildistab nii Mindvalleys kui Aafrikas by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
“KAS NAISTEL POLE ÕIGUST KARJÄÄRI TEHA?” imestab Kersti Niglas, kui kuuleb murelikke küsimusi selle kohta, et kuidas küll ta lastel läheb. Inimesed ei tea sageli, KUI PIKALT ta lastega ainult kodune oli ning kui hästi tal kõik läbi mõeldud on….

“Elu on loodud selleks, et me elaksime kirglikku ja õnnelikku elu!” põrutab fotograaf Kersti Niglas. Ja seda ta oskab – ta on kahe imeilusa teismelise tütre ema, rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud fotograaf ning aasta tagasi alustas ta veel ühe ettevõtmisega – kleitpusade firma Moodie.

Kersti Niglas on naine, kes pildistab enamusi Mindvalley üritusi; keda kutsutakse sündmusi jäädvustama üle maailma, Norrast Aafrikani; kelle klientide nimekirja kuuluvad nii mitmedki kuulsused… Kersti pildistab nii kõrbes kui stuudios, Norra fjordides kui Kilimanjaro tipus. Ja mis on fenomenaalne – ta on igal pool tipptasemel!

Kersti ema kunagi küsis temalt ausalt: “Päris paljud ju oskavad pilti teha. Miks nad siis ikkagi sind kutsuvad?” Tõepoolest, mis on Kersti maagiline X-faktor, et inimesed üle maailma tahavad just TEDA enda üritusele pildistama?

Kersti jaoks peitub vastus võrdselt KAHES ASJAS. Milles täpsemalt? Kuula saatest 😉

Mida Kersti ise toob välja ühe suure põhjusena, miks teda kutsutakse pildistama?
Kuidas juhtus see, et Eesti väikelinnast pärit nunnu Kersti sai võimaluse pildistada Mindvalley üritust?
Millest ta on läbi tulnud, mis on olnud Kersti raskemad hetked ja milline on olnud tema teekond eduni?

SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Kuidas on Kersti suutnud saada Mindvalley üheks lemmik fotograafiks?
💛 Mida teeb Kersti ALATI enne pildistamist?
💚 Mis muudab ühe fotograafi paremaks kui teise?
🧡 Milliseid nõuandeid ta jagab teistele oma kire järgi elada soovijatele?
💙 Mismoodi on ta tajunud naisena karjääri tegemisse suhtumist?

PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – http://tiny.cc/KerstiYoutubes
🎙 Soundcloudist – http://tiny.cc/KerstiSoundcloudis
📟 Spotifyst – http://tiny.cc/KerstiSpotifys
.
TOETA DALI PODCASTI!
Kui said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Kersti kohta saad lisainfot tema sotsiaalmeedia kontodelt ja loomulikult ka kodulehelt – www.kersti.me
.
Ilusat kuulamist ja pühendu oma kirele! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #kerstiniglas

Mariann Treimann – Kuidas spiraalid mind alt vedasid

#97 – Mariann Treimann – Kuidas spiraalid mind alt vedasid by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Mariann Treimann, enamikule tuntud kui Mallukas, on Eesti loetuima blogi autor, 3 tütre ema, fotograaf, osalenud erinevates saadetes. Ta on välja andnud raamatud “Püha taevas, sa oled rase!” ja “Kes see Mallukas on? Ehk pohhuismi käsiraamat.” Mallukas on inimene, kes ei jäta kedagi külmaks – tema vahetu, otsekohene, humoorikas kirjastiil köidab tähelepanu ja põnev.

https://www.instagram.com/mallukaz/
https://mallukas.com/

Ingrid Joya Tsirel: “Elu On Mäng!”

#31 Ingrid Joya Tsirel: “Elu On Mäng!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #31: kogemusnõustaja, herbaatik ja fotograaf Ingrid Joya Tsirel “Elu on mäng!”
.
“Sa ei pea kõike naeratades vastu võtma! On väga eluterve panna piire ja öelda, kui sulle miski ei sobi,” julgustab Ingrid Joya Tsirel, kogemusnõustaja, holistiline toitumisalane nõustaja, herbaatik, fotograaf.
.
Joyaga rääkisime palju sellest, et mis värk nende nimedega ikka on?! Temal Joya, minul Dalí….. Et miks need sünnipärased nimed enam ei sobi, miks on vaja võtta miski muu nimi ja kuidas see uus nimi üldse tuleb, kui keegi väljaspoolt neid ei anna?
.
Lisaks tuli juttu elust kui mängust, kergusest ja partnersuhetest, iseendast teadlikuks saamisest ja enda vastu võtmisest. “Luba endal öelda, et sa pole rahul. Luba endal käia erinevatel kursustel, otsida ja kogeda ning leida see, kes sa täna oled. Sest sa oled igal hetkel uus ja me saame ise valida, mida soovime elus kogeda ja tunda,” ütleb Joya.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mis värk nende nimede muutmisega on?
💛 Mismoodi ennast päriselt vastu võtta?
💚 Miks elu on mäng ja kuidas seda mängida?
🧡 Miks me armastussuhtes paremad tahame olla?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/JoyaYoutube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/JoyaSoundcloud
📟 Spotify – http://tiny.cc/JoyaSpotify
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Dalí podcast on Sulle tasuta, aga kui tunned, et said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: https://fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Ingrid Joya Tsireli tegemiste kohta saad infot tema kodulehelt ja FB lehelt: www.olenhoitud.ee
.
Ilusat kuulamist ja mängi eluga! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #ingridjoyatsirel #olenhoitud

Jake Farra – Sihikindlalt läbi sadade “Ei”-de

#85 – Jake Farra – Sihikindlalt läbi sadade “Ei”-de

Kuula:

Kirjeldus:
Jake Farra on tunnustatud fotograaf, kes on hinnatud nii Eestis kui ka välismaal. Ta on pildistanud 11 aastat ja teinud üle 2 miljoni pildi. Lisaks fotograafiale tegeleb ta investeerimisega ja naudib reisimist. Jake’i iseloomustatakse kui väga pühendunud, hea silmaga, malbe olekuga professionaalset fotograafi, kes teeb oma tööd hingega. Tema jaoks on oluline, et inimene tunneks ennast mugavalt ja soovib püüda pildistatava siirast emotsiooni.

www.JakeFarra.com
www.instagram.com/jakefarra/

Mardo Männimägi “Võitlussportlasest suuremeelse unistajani”

109 – Mardo Männimägi “Võitlussportlasest suuremeelse unistajani”

Kuula:

Kirjeldus:
Mardo Männimägi on võitlussportlane, ettevõtja, fotograaf, investor ning suuremeelne unistaja.
Lisaks kõigele muule juhib 1STAGE vestlussaadet ja saade on salvestatud tema enda stuudio Stuudio 7-s.

Külas Simo Sepp

Episood 15. Külas Simo Sepp

Kuula:

Kirjeldus:
Podcasti külaliseks on fotograaf ja droonipiloot Simo Sepp. Räägitakse fotokoti sisust, parimatest piltidest ja sellest, mida tuleb läbi teha, et fotograafias vigadest õppida ja areneda.

LINGID:

Simo Sepp (@visualsbysimo)
https://www.instagram.com/visualsbysimo/

Pildid mida Simo ära ei kustutaks

Dalí Podcast, Külas Fotograaf Ja Juuksur Liina Raud

#7 Dalí Podcast, Külas Fotograaf Ja Juuksur Liina Raud by dalikarat | Dali Karat

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 UUS PODCASTI OSA ON VALMIS! 🎧
Dalí podcasti järgmine, järjekorras #7 saade on valmis ja Sinu ees 👏 Seekordne osa on eelmistest taaskord teistsugusem, sest toimus Zoom keskkonnas, mitte silmast-silma kohtudes. Põhjus lihtne: saatekülaline, fotograaf, juuksur, näitleja ja mu armas sõbranna Liina Raud elab Ameerikas, Chicagos.
.
Liina energia on minu jaoks innustav. Tema veendumus, et absoluutselt kõik siin elus on võimalik, tuleb vaid teada, mida tahad, uskuda iseendasse ja usaldada elu, on inspireeriv. See, kuidas fotograafia ja erinevad võimalused on temani tulnud kerguse, lihtsuse ja voolamisega on imetlusväärne. Ometi on seal ÜKS märksõna, mida ta järgib – vabadus.
.
Podcast kestab 1h ja sellest saad teada:
🧡 kuidas Liinast sai fotograaf
💛 mismoodi ta manifesteerib endale võimalusi
💚 kuidas mitte klammerduda ja hoida fookus vabadusel
💙 mismoodi “juhuslikud” kohtumised toovad imelisi tulemusi
.
Nagu ikka, saade on Sinu ees nii video kui ka audiona! JAGA ja pane SUBSCRIBE, et oleksid kursis uute videote ja saadetega 🙂
.
Liina saates mainitud Passion Planner on siin: https://passionplanner.com
.
.
Ilusat kuulamist ja jäta meelde – vabadus baseerub küllusteadvusel! ❤️
Dalí