FoundME

Kuidas vanale karule uusi trikke õpetada ehk firmas innovatsiooni teha?

Kuidas vanale karule uusi trikke õpetada ehk firmas innovatsiooni teha? Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/829703899-aripaeva-raadio-kuidas-vanale-karule-uusi-trikke-opetada-ehk-firmas-innovatsiooni-teha.mp3 Kirjeldus: Vanale karule on võimalik uusi trikke õpetada, on veendunud firma Elevate asutaja ja juht Liis Narusk. Ehk start-up-mõtteviisi rakendamine ning hackathon´ide, prototüüpide loomiseks mõeldud töötubade või bootcamp´ide korraldamine on võimalik nii traditsioonilistes suurettevõtetes kui ka väikestes firmades, rääkis ta portaali FoundME.io podcastis….

Read More

FoundME podcast: kuidas majanduskriisis investeeringuid kaasata?

FoundME podcast: kuidas majanduskriisis investeeringuid kaasata? Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/828216301-aripaeva-raadio-foundme-podcast-kuidas-majanduskriisis-investeeringuid-kaasata.mp3 Kirjeldus: Räägime investeeringute kaasamisest kriisiolukorras. Teeme ülevaate, mis toimus selles valdkonnas mullu Euroopas ja Eestis ning kuidas on alanud käesolev aasta. Samuti tuleb juttu erinevatest raha kaasamise võimalustest, investorite meelsusest praeguses majandusolukorras ning riigiabist. Saatekülalisteks on Hedman Partners’i partner Valter Võhma, Hedman Partners´i advokaat Kati Pino ja…

Read More

FoundME podcast: koroonakriis ja tööõigus

FoundME podcast: koroonakriis ja tööõigus Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/824422459-aripaeva-raadio-290420-foundme-podcast-koroonakriis-ja-toooigus.mp3 Kirjeldus: Räägime tööõigusest, koondamistest ja palkade kärpimisest – mida peavad tööandjad ja töövõtjad arvestama ning mida teeb riik, et aidata. Saatekülalisteks on sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler Sten Andreas Ehrlich, Hedman Partners’i partner Valter Võhma ja advokaat Kristel Tael-Same. Saatejuht Enn Metsar. Sari valmib koostöös Hedman Partners’iga.

Read More