French Openi eelvaade. Värskeid tabeleid analüüsivad Toomas Leius ja Riho Kallus

French Openi eelvaade. Värskeid tabeleid analüüsivad Toomas Leius ja Riho Kallus

Kuula:

Kirjeldus:
Kaia Kanepi French Openi avaringi vastaseks loositi 2019. aasta finalist Marketa Vondroušova, Anett Kontaveit alustab turniiri maailma 72. reketi Viktorija Golubici vastu. Kuidas eestlannade loosi hinnata ning kellega võiks meie tippudel madinaks minna järgmistes ringides?

Eriti intrigeeriv loos sattus olema meesüksikmängus, kus “suur kolmik” Rafael Nadal, Novak Djokovic ja Roger Federer sattus ühele tabelipoolele, mis tähendab, et finaali võib neist jõuda vaid üks.

Arutleme ka Naomi Osaka pressikonverentside boikoti teemal ning räägime ka Mark Lajalist, kes alustab French Openi juunioride turniiri 6. juunil.

Matšpalli saatejuht on Gunnar Leheste. Saate meiliaadress on tennis@delfi.ee.

Suure Slämmi joonekohtuniku põnev elu. Stuudios värskelt Pariisist saabunud Kairi Karpa

“Matšpall” | Suure Slämmi joonekohtuniku põnev elu. Stuudios värskelt Pariisist saabunud Kairi Karpa

Kuula:

Kirjeldus:
Järjekorras 6. “Matšpalli” saates on saatejuhtide Gunnar Leheste ja Riho Kalluse külaliseks kolm nädalat Pariisis Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel joonekohtunikuna töötanud Kairi Karpa. Mida see põnev töö endast kujutab ja millised on Karpa värsked muljed lõppenud French Openist, kuula juba saatest!

Kanepi võit French Openi 3. ringis ja võimalused 16 parema seas + intervjuud kohapealt

“Matšpall” | Kanepi võit French Openi 3. ringis ja võimalused 16 parema seas + intervjuud kohapealt

Kuula:

Kirjeldus:
Tennisejutud Pariisi südamest: Kaia Kanepi pääses Pariisis French Openil neljandasse ringi ja näitab endiselt imelist tennist. Miks ta Veronika Kudermetova pärast kaotatud avasetti nii kindlalt murdis ja mida oodata neljanda ringi kohtumisest horvaatlanna Petra Marticiga? Pariisisis arutasid õhtusöögilaua ääres suure slämmi teemadel saatejuht Gunnar Leheste, ERR-i spordiportaali juhataja Maarja Värv ja Eesti tenniseliidu peasekretär Allar Hint.

French Openi ootuses: stuudios Märten Tamla, telefonisild Riho Kalluse ja Michel Lehtmetsaga

French Openi ootuses: stuudios Märten Tamla, telefonisild Riho Kalluse ja Michel Lehtmetsaga

Kuula:

Kirjeldus:
Tennisepodcasti “Matšpall” 3. osas on külas Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi ekstreener, praegu Eesti valitsevat meistrit Katriin Saart juhendav ja Tallinki tennisekeskust juhatav Märten Tamla. Võtame kõne ka Saaremaale Rooma tenniseturniiril kohapeal käinud Riho Kallusele ning Delfi TV-s WTA matše kommenteerivale Michel Lehtmetsale. Põhiteemad: Kontaveidi viimased mängud ja võimalused French Openil, aasta teise suure slämmi võimalikud favoriidid, Katriin Saare naasmine pikast vigastuspausist ning tennisetreenerite palkamine ja vahetamine WTA karussellis.

2. osa: Miks pidi Toomas Leius 1965. aasta French Openi veerandfinaali eel end meelega vigastama?

2. osa: Miks pidi Toomas Leius 1965. aasta French Openi veerandfinaali eel end meelega vigastama?

Kuula:

Kirjeldus:
“Matšpalli” podcasti teises osas aitas Anett Kontaveidi edukat nädalat Stuttgardis kokku võtta Eesti tennise grand old man Toomas Leius, kes rääkis pikalt ja värvikalt ka oma karjääri tipphetkedest ning tänapäeva tegemistest. Juttu tuli nii matšidest tenniselegendi Rod Laveriga, Leiuse jaoks poliitilistel põhjustel ära jäänud 1965. aasta Prantsusmaa lahtiste veerandfinaalist ning paljust muustki, isegi jalgpallist, Kelly Sildarust kui ka Ott Tänakust.

Saatejuhid: Gunnar Leheste ja Riho Kallus