Fundwise

Sisuturundussaade: maavarade e-pood arendab sektoris unikaalset digilahendust

09.04.21 Sisuturundussaade: maavarade e-pood arendab sektoris unikaalset digilahendust Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/1025776687-aripaeva-raadio-090421-sisuturundussaade-maavarade-e-pood-arendab-sektoris-unikaalset-digilahendust.mp3 Kirjeldus: Miks on oluline ehitussektoris e-lahenduste kasutuselevõtt, kuidas on arenenud Eesti esimene täitematerjalide ja maavarade e-pood Isekallur ja millised on plaanid ettevõtte arendamiseks ja kapitali kaasamiseks, räägib saates Isekalluri juhatuse liige Erik Mesikäpp. Isekallur on avanud võimaluse ettevõttesse investeerida. Kuuleme saates, milliseid arendusi kaasatava rahaga…

Read More

Saade 26: Ühisrahastusmaigulised uudised

Saade 26: Ühisrahastusmaigulised uudised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/233349455-investeerimisraadio-saade-26-uhisrahastusmaigulised-uudised.mp3 Kirjeldus: Investeerimisraadio 26. saates räägime eesti esimesest ühisrahastusteemalisest koolituspäevast, vaatame tagasi Naisinvestorite klubi konverentsile, heidame pilgu uuele Fundwise projektile ning hõikame välja esimesed saatekülalised.

Read More

Saade 20: Ühisrahastusuudised

Saade 20: Ühisrahastusuudised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/226059119-investeerimisraadio-saade-20-uhisrahastusuudised.mp3 Kirjeldus: Seekordses uudistesaates räägime paarist põnevast sündmusest ühisrahastuse maailmas – Crowdestate esimese projekti lõpust, Fundwise rahastamiskampaaniate seisust ning LendIT konverentsist.

Read More

Saade 18: Uudised

Saade 18: Uudised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/223923690-investeerimisraadio-saade-18-uudised.mp3 Kirjeldus: Seekordses uudistesaates räägime Hiina investorite haridustasemest ja “targast rahast” ning mitte nii targast rahast, ning vastame kahele lugejaküsimusele – üks sellest kuidas käib Fundwise’i investeeringutest exiti tegemine ning teiseks kuidas meie oma investeeringuid jälgime.

Read More

Saade 16: Investeerimisuudised

Saade 16: Investeerimisuudised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/221704330-investeerimisraadio-saade-16-investeerimisuudised.mp3 Kirjeldus: Seekordses uudistesaates räägime Fundwise’i turuletulekust ja eesootavatest muutustest Bondoras.

Read More

Saade 8: Investeerimisuudised

Saade 8: Investeerimisuudised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/213777119-investeerimisraadio-saade-8-investeerimisuudised.mp3 Kirjeldus: Seekordses uudistesaates uurime lähemalt, mis on Fundwise, heidame pilgu üle ookeani ning mõtleme veidi maailma muutmise üle!

Read More