Helir-Valdor Seeder

Erakonnajuhtide debatt

Erakonnajuhtide debatt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/878050027-arvamusfestival-erakonnajuhtide-debatt.mp3 Kirjeldus: Tavakohane erakonnajuhtide arutelu Arutelu juht: Taavi Eilat (ERRi ajakirjanik) Osalejad: Helir-Valdor Seeder, Indrek Saar, Kaja Kallas, Kristina Kallas, Martin Helme ja Züleyxa Izmailova Korraldaja: Arvamusfestival Arutelu toimus 14. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Read More

Töö ja tööjõud kriisiaegses majanduses

Töö ja tööjõud kriisiaegses majanduses by Arvamusfestival Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/878011993-arvamusfestival-toeoe-ja-toeoejoud.mp3 Kirjeldus: Koroonapandeemia tõttu majandusruumis toimunud muutuste mõju on erinevatele sektoritele erinev. Viimasel ajal on debatt kaldu rändetemaatika poole, kuid probleemid tööjõuturul on palju laiemad. Kuidas leiavad eesti ettevõtted tööjõu ja eesti inimesed töö, kui peaks puhkema pandeemia teine laine? Millal loobub väheneva nõudlusega sektoris töötuks jäänud…

Read More

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/865964455-viljakysib-tonis-kons-oma-rahva-tulliajamisel-ei-ole-konservatiivsusega-mingit-pistmist.mp3 Kirjeldus: Isamaa rüpes sündinud Parempoolsete ajuks peetav Tõnis Kons lennutas iroonianooli nii EKRE, Reformierakonna kui ka Isamaa juhi Helir-Valdor Seedri pihta.

Read More

Seeder lubab, et Isamaast ei saa kunagi liberaalset erakonda

Seeder lubab, et Isamaast ei saa kunagi liberaalset erakonda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/864225793-viljakysib-seeder-lubab-et-isamaast-ei-saa-kunagi-liberaalset-erakonda.mp3 Kirjeldus: Isamaa erakonna juht Helir-Valdor Seeder kinnitab, et tema parteil pole põhjust koalitsiooni vahetada, nii et oravad jäävad pika ninaga. Hoogsalt ajakirjaniku “valesid” paljastades jääb Seeder vassimisega vahele.

Read More

Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud

2. Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/793578922-viljakysib-helir-valdor-seeder-ei-ole-uldse-habi-olnud.mp3 Kirjeldus: Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder selgitab, milles ajakirjanikud eksisid, kui pidasid tema käitumist pensionireformi ja teise samba maksete peatamise sidumise asjus väljapressimiseks.

Read More

Mis juhtub, kui inimesed saavad oma säästude üle ise otsustada?

Mis juhtub, kui inimesed saavad oma säästude üle ise otsustada? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/665737262-arvamusfestival-mis-siis-kui-saastude-ule-ise-otsustada.mp3 Kirjeldus: Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon on kokku leppinud, et II pensionisammas muutub vabatahtlikuks. Kuidas see reform ellu viiakse ning millist mõju avaldab see Eesti inimestele ja majandusele? Arutelu juht: Mirko Ojakivi Osalejad: Helir-Valdor Seeder, Andres Sutt, Rain Lõhmus, Kristjan Järvan Korraldaja: Isamaa…

Read More