hormoonid

Väike, aga väga mõjuvõimas organ

Väike, aga väga mõjuvõimas organ Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/755968933-tervist-vaike-aga-vaga-mojuvoimas-organ.mp3 Kirjeldus: Kilpnääre on väike liblikakujuline organ kaelal, aga hoolimata oma väiksusest äärmiselt mõjuvõimas. Kui kilpnääre väsib piisavas koguses hormoonide tootmisest, siis inimese organism justkui hangub.

Read More

Uus treening, mis voolib kiirelt korsetilihaseid ja on naiste organismile eriti kasulik

Kuula! Uus treening, mis voolib kiirelt korsetilihaseid ja on naiste organismile eriti kasulik. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/522624450-annestiil-kuula-uus-treening-mis-voolib-kiirelt-korsetilihaseid-ja-on-naiste-organismile-eriti-kasulik.mp3 Kirjeldus: Mis ühist on hormoonidel ja trennil? Tuleb välja, et vägagi palju – hormoonvõimlemise treener Katri Ristal tutvustab meeleolukat uut naistele mõeldud trenni, mis annab hea meeleolu ja reguleerib hormoonide talitlust.

Read More

Sul on päevad vä? Ei, menopaus!

sul on päevad vä? Ei, menopaus! Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/naistejutud/naistejutud2020042301.mp3 Kirjeldus: Postimehe naisteportaali juhatajal Dagmaril on täna külas Accelerista vastutav toimetaja Ylle Rajasaar ning kolumnist Marin Piirla. Teemaks tuleb kole loom nimega menopaus, räägime laiemalt sellest, kuidas mõjutavad meid hormoonid ning kuna me kõik oleme stuudios lindistamise ajal parajalt hormonaalsed, siis jätkub nii nuttu kui naeru. Naeru…

Read More