immuunsus

Kuidas näeb hiina meditsiin talisuplust, hommikust smuutit ja paastumist?

Kuidas näeb hiina meditsiin talisuplust, hommikust smuutit ja paastumist? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1027154083-alkeemiapodcast-kuidas-naeb-hiina-meditsiin-talisuplust-hommikust-smuutit-ja-paastumist.mp3 Kirjeldus: Alkeemia podcasti kolmandas saates on külas Eesti tuntuim hiina meditsiini ekspert – dr Rene Bürkland. Saatejuht Dali Karat uuris, kuidas näeb hiina meditsiin eestlaste seas populaarset talisuplust, mida peab arvesse võtma, kui tahta juua värskeid smuutisid ning mismoodi immuunsust tegelikult tõsta.

Read More

Kiire Elumuutuse Podcast: Episood 22

Kiire Elumuutuse Podcast: Episood 22 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/kiireelumuutus/Episood_22_-_Kuidas_vabastada_stresse_hirme_ja_aidata_oma_kehal_tsta_immuunsust_audio.mp3 Kirjeldus: Mar 1, 2021Tere, Mina olen Heidi- alateadvuse spetsialist juba 12 aastat ja tere tulemast kuulama Kiire Elumuutuse podcasti 22. episoodi. Kiire Elumuutuse podcast aitab Sinu elus luua kiireid muutuseid just selles valdkonnas, milles muutuseid oluliseks pead. 22. episoodis räägime kuidas vabastada stresse, hirme ja aidata oma kehal…

Read More

Koroonaviirus on tekitanud hirmu puukentsefaliidi vastu vaktsineerimise suhtes

Koroonaviirus on tekitanud hirmu puukentsefaliidi vastu vaktsineerimise suhtes Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/821014621-tervist-koroonaviirus-on-tekitanud-hirmu-puukentsefaliidi-vastu-vaktsineerimise-suhtes.mp3 Kirjeldus: Eestimaalastel on tekkinud uus hirm. Inimesed kardavad, et puukentsefaliidivastane vaktsiin nõrgestab immuunsust ja soodustab haigestumist koroonaviirusesse. Sestap jäetakse juba kord alustatud puukentsefaliidivastane vaktsineerimine pooleli või ei alustatagi seda. Ometi liigutakse praegu vägagi hoogsalt looduses, kus elab mustmiljon puuki, kes kannavad inimesele ohtlikke haigusi.

Read More

Immuunsust ei ole vaja tugevdada!

Immuunsust ei ole vaja tugevdada! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/784491301-tervist-immuunsust-ei-ole-vaja-tugevdada.mp3 Kirjeldus: Immuunsusest räägitakse viimasel ajal nii palju. Iga päev võib meediaväljaannete lehekülgedelt leida lugusid, mille pealkirjad kutsuvad immuunsust tugevdama, nii toidulisandeid tarvitades kui sportides. Mis see immuunsus siis ikkagi on ning kas seda on vaja tugevdada?

Read More

Leetrid annavad immuunsüsteemile hoobi kolmeks aastaks

Leetrid annavad immuunsüsteemile hoobi kolmeks aastaks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/548169348-tervist-leetrid-annavad-immuunsusteemile-hoobi-kolmeks-aastaks.mp3 Kirjeldus: Leetreid peetakse sageli kergeks haiguseks. Arvatakse, et põetakse läbi, omandatakse edaspidiseks immuunsus ja ongi kõik. Tegelikult nõrgestab see viirushaigus lapse immuunsüsteemi nii olulisel määral, et vastuvõtlikkus teistele nakkushaigustele on suurenenud koguni kolme aasta vältel.

Read More