immuunsüsteem

Sisuturundussaade: millega oma immuunsüsteemi tugevdada

01.03.21 Sisuturundussaade: millega oma immuunsüsteemi tugevdada Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/995400475-aripaeva-raadio-010321-sisuturundussaade-millega-oma-immuunsusteemi-tugevdada.mp3 Kirjeldus: Looduslikke ilu- ja tervisetooteid pakkuva ettevõtte Swiss Nahrin Estonia tegevjuht Mihkel Hõbejõgi räägib saates, miks ja kuidas võiks tarbida vitamiine, toidulisandeid ja muud looduslikku, et sellel oleks organismile päriselt ka kasu. Teemaks tuleb loodustoodete usaldusväärsus ja kvaliteet, tootmine, tarbimine ja üleüldine organismi tugevdamine viiruste perioodil. Kuuleme,…

Read More

“Elu on huvitav ja kohv on tulel”

episood 54 – SOOLO: “Elu on huvitav ja kohv on tulel” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/e4j4fm/keevkohvivesi.mp3 Kirjeldus: Keedan saates kohvi. Joon seda. Räägin immuunsüsteemist, selgest kevadest, lapsena prügimäel hullamisest ja kahe meetri rõõmudest. Saates esitatu on minu isiklik arvamus ja ei kandideeri üheski vormis tõele!

Read More

Immuunsust tugevdab ja immuunsüsteemi muudab targemaks vaid üks asi

Immuunsust tugevdab ja immuunsüsteemi muudab targemaks vaid üks asi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/698169286-tervist-immuunsust-tugevdab-ja-immuunsusteemi-muudab-targemaks-vaid-uks-asi.mp3 Kirjeldus: Ajakirjades ja sotsiaalmeedias jagatakse kogu aeg õpetusi, mida süüa ja juua, et immuunsust tugevdada. Kas neil soovitustel on tõepõhi all?

Read More

Haigus, mida ravib vaid range eluaegne dieet

Haigus, mida ravib vaid range eluaegne dieet Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/656107400-tervist-haigus-mida-ravib-vaid-range-eluaegne-dieet.mp3 Kirjeldus: Tsöliaakia arvatakse olevat üks enamlevinud kroonilisi haigusi nii laste kui täiskasvanute seas. Selle korral hakkab organismi immuunsüsteem gluteeni söömisel iseenda vastu tööle ning tekitab peensoole limaskesta hattude kahjustuse, mistõttu toitained ei jõua organismi. Mis vahe on tsöliaakial ja gluteenitalumatusel?

Read More

Leetrid annavad immuunsüsteemile hoobi kolmeks aastaks

Leetrid annavad immuunsüsteemile hoobi kolmeks aastaks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/548169348-tervist-leetrid-annavad-immuunsusteemile-hoobi-kolmeks-aastaks.mp3 Kirjeldus: Leetreid peetakse sageli kergeks haiguseks. Arvatakse, et põetakse läbi, omandatakse edaspidiseks immuunsus ja ongi kõik. Tegelikult nõrgestab see viirushaigus lapse immuunsüsteemi nii olulisel määral, et vastuvõtlikkus teistele nakkushaigustele on suurenenud koguni kolme aasta vältel.

Read More